Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K
1 POL 1827 Ewa Lewandowska 14 KS AZS AWFIS GDAŃSK 86,00 1
2 POL 1865 Paulina Rutkowska 15 YKP GDYNIA 84,00 2
3 POL 1947 Jacek Kalinowski 14 CHKŻ Chojnice 77,00 1000
4 POL 2041 Filip Jarosiewicz 14 YKP GDYNIA 76,00 1000
5 POL 1751 Filip Nosol 13 CHKŻ Chojnice 75,00 1000
6 POL 1950 Jeremi Szczukowski 14 CHKŻ Chojnice 72,00 1000
7 POL 2071 Mateusz Gigielewicz 15 Giżycka Grupa Regatowa 71,00 1000
8 POL 3481 Michał Jaroszek 14 KSW BALTIC Dziwnów 67,00 1000
9 POL 1018 Antoni Lipinski 14 CHKŻ Chojnice 66,00 1000
10 POL 2057 Natalia Kilar 15 YK Stal Gdynia 66,00 3
11 POL 2000 Adam Turczynowicz 15 KS SPÓJNIA WARSZAWA 62,00 1000
12 POL 11 Fabian Kocięda 13 OPTI CWM Gdynia 62,00 1000
13 POL 2117 Alicja Tutkowska 13 YKP GDYNIA 59,00 4
14 POL 1764 Krzysztof Ołowiak 12 YKP GDYNIA 59,00 1000
15 POL 1975 Maja Kwiek 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 58,00 5
16 POL 1780 Szymon Kolka 12 YKP GDYNIA 54,00 1000
17 POL 1758 January Szczukowski 12 CHKŻ Chojnice 52,00 1000
18 POL 3431 Piotr Trella 12 MKŻ ARKA Gdynia 50,00 1000
19 POL 2177 Patryk Chełkowski 14 Giżycka Grupa Regatowa 50,00 1000
20 POL 4112 Jan Zamojski 14 YKP GDYNIA 48,00 1000
21 POL 2126 Alexandre Vidal 12 UKS Fir Warszawa 47,00 1000
22 --- ---
---
---
44,00 1000
23 POL 2078 Stanisław Ługowski 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 42,00 1000
24 POL 1801 Oskar Wielczyk 13 SSW MOS IŁAWA 41,00 1000
25 POL 1917 Filip Marjański 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 41,00 1000
26 POL 2200 Kaja Śledzińska 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 39,00 6
27 POL 1932 Konrad Wlazłowski 15 YKP GDYNIA 35,00 1000
28 POL 2142 Zuzanna Borucka 13 JKW Poznań 35,00 7
29 POL 2209 Filip Rostek 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 31,00 1000
30 POL 1799 Iwo Reński 15 YKP GDYNIA 22,00 1000
31 --- ---
---
---
22,00 1000
32 POL 2270 Piotr Kosowski 12 YKP GDYNIA 21,00 1000
33 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski 13 YKP GDYNIA 20,00 1000
34 POL 2154 Aleksandra Bobrowska 13 KSW BALTIC Dziwnów 19,00 8
35 POL 333 Michał "kornik" Skawiński 13 KS SPÓJNIA WARSZAWA 18,00 1000
36 POL 2033 Alicja Dampc 12 CHKŻ Chojnice 18,00 9
37 POL 1879 Igor Grzelak 13 CHKŻ Chojnice 18,00 1000
38 POL 907 Milena Siczek 15 UKS Żegluj Lublin 16,00 10
39 POL 2043 Lila Sochaj 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16,00 11
40 POL 2403 Pola Schmidt 15 CHKŻ Chojnice 16,00 12
41 POL 2151 Jan Rohde 12 SSW MOS IŁAWA 16,00 1000
42 POL 2153 Szymon Wójcik 15 KSW BALTIC Dziwnów 12,00 1000
43 POL 1728 Jan Kamieński 14 JKW Poznań 11,00 1000
44 POL 2112 Mateusz Graczyk 12 CHKŻ Chojnice 10,00 1000
45 POL 709 Jakub Kuraś 13 KŻ Horn Kraków 7,00 1000
46 POL 1547 Andrzej Nycz 14 JKW Poznań 6,00 1000
47 POL 3408 Danuta Grudzień 14 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 6,00 13
48 POL 1880 Mikołaj Bujalski 14 Nauticus Yacht Club Olsztyn 5,00 1000
49 POL 2170 Jan Fuk 14 Giżycka Grupa Regatowa 5,00 1000
50 POL 2007 Alicja Alka Michalewska 13 SSW MOS IŁAWA 4,00 14
51 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 4,00 1000
52 POL 2204 Aleksandra Zybert 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 3,00 15
53 POL 2048 Nina Mirowska 12 AZS UW 2,00 16

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet