Mc Nr Zawodnik Wiek Klub Pkt Kat K Kat 9
1 POL 2244 Igor Kawałko 12 OPTI CWM Gdynia 1116,00 1000 1000
2 POL 879 Igor Grzelak 12 WTW WARSZAWA 1085,90 1000 1000
3 POL 1780 Szymon Kolka 11 YKP GDYNIA 1083,70 1000 1000
4 POL 2126 Alexandre Vidal 11 WTW WARSZAWA 1082,30 1000 1000
5 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski 12 YKP GDYNIA 1049,40 1000 1000
6 POL 1438 Zuzanna Borucka 12 JKW Poznań 1043,80 1 1000
7 POL 2212 Mateusz Graczyk 11 CSW OPTY USTKA 1029,00 1000 1000
8 POL 522 Jan Rohde 11 SSW MOS IŁAWA 1020,10 1000 1000
9 POL 1880 Mikołaj Bujalski 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 1016,00 1000 1000
10 POL 2078 Stanisław Ługowski 11 WTW WARSZAWA 1012,90 1000 1000
11 POL 1175 Alicja Dampc 11 CHKŻ Chojnice 1011,30 2 1000
12 POL 1817 Emilia Paszek 9 KS AZS AWFIS GDAŃSK 998,90 3 1
13 POL 71 Tymon Sochaj 12 KS AZS AWFIS GDAŃSK 992,50 1000 1000
14 POL 1802 Piotr Trella 11 MKŻ ARKA Gdynia 987,40 1000 1000
15 POL 15981 Weronika Grala 9 Giżycka Grupa Regatowa 986,90 4 2
16 POL 943 Bartek Bilicki 12 SSW MOS IŁAWA 974,40 1000 1000
17 POL 1758 January Szczukowski 11 CHKŻ Chojnice 967,20 1000 1000
18 POL 0 Mateusz Kozłowski 11 Olsztynski Klub Żeglarski 963,40 1000 1000
19 POL 1940 Filip Bil 10 YK Stal Gdynia 953,30 1000 1000
20 POL 1254 Franciszek Thomas 13 YK Stal Gdynia 951,00 1000 1000
21 POL 1138 Michał Kuchtyn 12 UKS Bryg Wrocław 949,50 1000 1000
22 POL 2124 Agata Koropecka 10 YK Stal Gdynia 949,20 5 1000
23 POL 1979 Hubert Nowicki 12 Gdański Klub Żeglarski 945,80 1000 1000
24 POL 825 Jan Wiśniewski 12 MKS "Dwójka" Warszawa 940,00 1000 1000
25 POL 0 Piotr Muchlado 11 OPTI CWM Gdynia 939,00 1000 1000
26 POL 1523 Olga Wietek 11 YK Stal Gdynia 934,20 6 1000
27 POL 936 Maurycy Kosmowski 10 KLUB PORT MECHELINKI 933,50 1000 1000
28 POL 1585 Mateusz Grabowski 11 LKS Charzykowy 931,50 1000 1000
29 POL 2107 Marta Piotrowska 12 WTW WARSZAWA 931,00 7 1000
30 POL 1601 Milena Siczek 14 UKS Żegluj Lublin 922,30 8 1000
31 POL 1518 Klara Piotrowska 12 WTW WARSZAWA 921,50 9 1000
32 POL 1297 Maciej Szawkowski 11 Baza Mrągowo 919,50 1000 1000
33 POL 2158 Weronika Przeździecka 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 913,20 10 1000
34 POL 2222 Karol Stachowski 10 Gdański Klub Żeglarski 901,80 1000 1000
35 POL 1001 Wit Dmuchowski 10 SSW MOS IŁAWA 892,10 1000 1000
36 POL 2 Piotr Kosowski 11 YKP GDYNIA 888,60 1000 1000
37 POL 1017 Filip Nowosad 11 KN Lider Kraków 883,60 1000 1000
38 POL 1312 Ignacy Pospieszny 10 AZS Poznań 877,80 1000 1000
39 POL 0 Tymon Kosobucki 12 YKP GDYNIA 877,20 1000 1000
40 POL 2005 Michał Kuczmarski 13 MKS "Dwójka" Warszawa 875,90 1000 1000
41 POL 1912 Jakub Kuraś 12 KŻ Horn Kraków 874,40 1000 1000
42 POL 1586 Maksymilian Malec 11 OPTI CWM Gdynia 869,30 1000 1000
43 POL 1227 Mikołaj Głąb 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 864,40 1000 1000
44 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 858,90 1000 1000
45 POL 1760 Max Niziałkowski 13 UKS Bryg Wrocław 853,90 1000 1000
46 POL 1529 Alexander Nowak 10 UKS FIR Warszawa 850,80 1000 1000
47 POL 1925 Alicja Wróblewska 12 YKP GDYNIA 850,00 11 1000
48 POL 3 Mateusz Kluczka 13 YKP GDYNIA 841,80 1000 1000
49 POL 4701 Maciej Maćkowiak 12 YKP GDYNIA 840,70 1000 1000
50 POL 1943 Wiktor Łasak 13 OPTI CWM Gdynia 838,60 1000 1000
51 POL 1834 Lidia Łukasik 12 UKS Żegluj Lublin 836,70 12 1000
52 POL 922 Jakub Podgórny 11 KSCŻ Szczecin 830,50 1000 1000
53 POL 1674 Tomasz Pakulski 11 OKŻ OLSZTYN 822,90 1000 1000
54 POL 0 Piotr Tozek 12 YKP GDYNIA 817,10 1000 1000
55 POL 157 Mikołaj Mataczyński 11 AZS Poznań 810,80 1000 1000
56 POL 2555 Jan Sawicki 11 JKW Poznań 810,00 1000 1000
57 POL 2075 Iwo Barański 13 AZS UW 806,50 1000 1000
58 POL 1749 Tomasz Zadora 12 UKS Żegluj Lublin 801,20 1000 1000
59 POL 9 Hanna Borkowska 11 Giżycka Grupa Regatowa 797,50 13 1000
60 POL 1332 Zofia Brdulak 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 795,00 14 1000
61 POL 2037 Paweł Łoboda 11 OPTI CWM Gdynia 789,20 1000 1000
62 --- ---
---
---
788,50 1000 1000
63 POL 1459 Mateusz Kuchowicz 10 ŻMKS Poznań 787,40 1000 1000
64 POL 1624 Wiktoria Sajdak 13 YC Zefir Drakkar Poraj 786,60 15 1000
65 POL 447 Amelia Wydra 12 Olsztynski Klub Żeglarski 785,60 16 1000
66 POL 927 Hubert Marciniak 13 JKW Poznań 783,50 1000 1000
67 POL 0 Zuzanna Liedtke 11 SSW MOS IŁAWA 782,20 17 1000
68 POL 0 Maja Józkowicz 13 YKP GDYNIA 778,60 18 1000
69 POL 1427 Anna Gąsiorek 12 AZS Poznań 778,40 19 1000
70 POL 133 Wojtek Wójcik 11 TS Kuźnia Rybnik 777,70 1000 1000
71 POL 58 Maksymilian Luto 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 771,90 1000 1000
72 POL 1468 Daniel Łachacz 11 Baza Mrągowo 770,60 1000 1000
73 POL 1555 Blanka Bobula 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 769,00 20 1000
74 POL 1700 Mikołaj Cieślak 11 UKS ŻEGLUJ Lublin 768,00 1000 1000
75 POL 1548 Andrzej Thomas 13 YK Stal Gdynia 759,80 1000 1000
76 POL 1221 Julia Padzik 10 OPTI CWM Gdynia 756,30 21 1000
77 POL 1328 Tymon Szkołut 10 UKS Żegluj Lublin 754,20 1000 1000
78 POL 0 Daniel Śmiałowski 12 ŻMKS Poznań 753,30 1000 1000
79 POL 980 Igor Mazurkiewicz 11 KŻ Horn Kraków 750,30 1000 1000
80 POL 162 Marcin Małota 10 KN Lider Kraków 749,10 1000 1000
81 POL 1927 Mikołaj Czałbowski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 747,20 1000 1000
82 POL 2062 Piotr Kuźniarski 12 KŻ Horn Kraków 745,20 1000 1000
83 POL 4704 Iwo Dudek 10 YKP GDYNIA 743,70 1000 1000
84 POL 0 Laura Urbańska 10 JKW Poznań 736,40 22 1000
85 POL 0 Józef Krasowski 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 735,10 1000 1000
86 POL 0 Gustaw Trybek 11 YKP GDYNIA 727,40 1000 1000
87 POL 2169 Natasza Micewicz 10 YKP GDYNIA 726,80 23 1000
88 POL 0 Dominika Godlewska 12 Olsztynski Klub Żeglarski 726,20 24 1000
89 POL 1403 Kacper Kibiersza 11 YK Stal Gdynia 716,70 1000 1000
90 POL 0 Mateusz Tokarski 11 UKS Żeglarz Wrocław 714,50 1000 1000
91 POL 0 Kacper Janowicz 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 714,40 1000 1000
92 POL 2081 Zofia Glaza 11 OPTI CWM Gdynia 713,00 25 1000
93 POL 0 Maciej Karol Streubel 11 YKP GDYNIA 708,20 1000 1000
94 POL 0 Antonina Puchowska 11 YK Stal Gdynia 703,70 26 1000
95 POL 193 Stanisław Nadolski 10 SSW MOS IŁAWA 696,60 1000 1000
96 POL 2099 Daria Pedowska 10 Olsztynski Klub Żeglarski 695,40 27 1000
97 POL 1993 Michał Roman 10 Gdański Klub Żeglarski 694,30 1000 1000
98 POL 0 Miłosz Wyszynski 13 Giżycka Grupa Regatowa 689,90 1000 1000
99 POL 1118 Alicja Żuber 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 689,70 28 1000
100 POL 3406 Małgorzata Wyrębska 10 YK Stal Gdynia 680,90 29 1000
101 POL 2110 Konrad Kunc 13 YK Stal Gdynia 679,70 1000 1000
102 POL 0 Aleksandra Wrońska 12 Olsztynski Klub Żeglarski 677,60 30 1000
103 POL 0 Aleksander Paczos 11 MKŻ ARKA Gdynia 676,30 1000 1000
104 POL 1296 Eryk Majewski Baza Mrągowo 662,20 1000 1000
105 POL 1245 Hubert Matz 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 659,90 1000 1000
106 POL 1637 Nina Mirowska 11 AZS UW 657,60 31 1000
107 POL 1775 Wiktor Mois 14 UKS Navigo Sopot 652,70 1000 1000
108 POL 1655 Maciej Cioczek 12 UKS ŻEGLUJ Lublin 637,30 1000 1000
109 POL 3333 Maja Komorowska 10 OPTI CWM Gdynia 632,10 32 1000
110 POL 1575 Szymon Kroczek 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 630,30 1000 1000
111 POL 863 Aleksander Kolman 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 630,10 1000 1000
112 POL 4707 Franciszek Zając 11 Gdański Klub Żeglarski 629,60 1000 1000
113 POL 20311 Jan Ząbkiewicz 12 OPTI CWM Gdynia 619,60 1000 1000
114 POL 0 Miłosz Ciechanowicz 9 Giżycka Grupa Regatowa 618,90 1000 3
115 POL 2089 Norbert Herba 9 YK Stal Gdynia 611,80 1000 4
116 POL 2048 Igor Mirowski 13 AZS UW 603,00 1000 1000
117 POL 959 Jakub Jaworski 12 UKS Silesia-Opty Chełm Śląski 601,20 1000 1000
118 POL 1 Jakub Kaszewiak 14 AZS UW 599,10 1000 1000
119 POL 1 Julia Turniak 11 UKS Żeglarz Wrocław 597,50 33 1000
120 POL 0 Alicja Saj 9 YK Stal Gdynia 597,10 34 5
121 POL 1541 Jakub Porębski 10 OPTI CWM Gdynia 586,50 1000 1000
122 POL 1269 Zuzanna Zasada 13 KS Zatoka Puck 581,70 35 1000
123 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz 10 Jacht Klub NISKO 580,30 1000 1000
124 POL 0 Marta Gajdzińska 9 AZS Poznań 577,30 36 6
125 POL 360 Patryk Ulaczyk 13 UKŻ Lamelka 575,50 1000 1000
126 POL 0 Jan Marjański 1 KS AZS AWFIS GDAŃSK 572,50 1000 1000
127 POL 1923 Wiktor Wecelak 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 571,60 1000 1000
128 POL 158 Igor Pawłowski 10 CHKŻ Chojnice 569,40 1000 1000
129 POL 1422 Krzysztof Junczyk 11 UKS FIR Warszawa 562,30 1000 1000
130 POL 0 Patrycja Chiniewicz 12 MUKŻ Bałtyk Mielno 561,20 37 1000
131 POL 1290 Ida Kocięda 9 OPTI CWM Gdynia 561,10 38 7
132 POL 1930 Radosław Dudkiewicz 10 LKS Charzykowy 560,60 1000 1000
133 POL 291 Ewa Fabisiak 12 Giżycka Grupa Regatowa 559,20 39 1000
134 POL 0 Jakub Matwiejczyk 12 YKP GDYNIA 549,90 1000 1000
135 POL 0 Jan Psiuk 14 TS Kuźnia Rybnik 539,90 1000 1000
136 POL 0 Maja Szwejk 12 Giżycka Grupa Regatowa 539,70 40 1000
137 POL 1554 Tymon Przyjemczak 11 KS Zatoka Puck 538,00 1000 1000
138 POL 910 Wojciech Jankowski 13 KS AZS AWFIS GDAŃSK 537,20 1000 1000
139 POL 925 Nina Zygo 11 MKS "Dwójka" Warszawa 533,60 41 1000
140 POL 1873 Jan Bobula 10 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 530,70 1000 1000
141 POL 0 Lena Kaczmarek 11 KSCŻ Szczecin 529,40 42 1000
142 POL 1700 Dante Luciani 13 UKS Żegluj Lublin 527,20 1000 1000
143 POL 2023 Jakub Szurko 11 KSW BALTIC Dziwnów 526,40 1000 1000
144 POL 0 Marcin Krawczyk 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 525,50 1000 1000
145 POL 1910 Pola Wdowiak 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 525,50 43 1000
146 POL 308 Mikołaj Łukasik 9 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 522,20 1000 8
147 POL 411 Gabriela Fajdasz 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 520,40 44 1000
148 POL 1965 Karol Rusin 13 KW LOK Garland Gliwice 518,70 1000 1000
149 POL 0 Josh Kurzawa 13 PKM LOK Poznań 518,20 1000 1000
150 POL 1570 Michał Ciechanowicz 11 Giżycka Grupa Regatowa 517,60 1000 1000
151 POL 0 Maja Filipska 10 YK Stal Gdynia 516,40 45 1000
152 POL 1127 Mateusz Piskorz 9 KŻ Horn Kraków 506,70 1000 9
153 POL 969 Hubert Szulczewski 11 SSW MOS IŁAWA 504,80 1000 1000
154 POL 0 Wiktor Pawelczyk 12 Klub Port Mechelinki 503,00 1000 1000
155 POL 122 Kajetan Liszewski 9 OPTI CWM Gdynia 498,60 1000 10
156 POL 844 Aleksander Główka 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 496,30 1000 1000
157 POL 1767 Nina Gaweł 9 AZS Poznań 490,50 46 11
158 POL 4708 Kamil Roman 8 Gdański Klub Żeglarski 490,10 1000 12
159 POL 1766 Wiktor Przeździecki 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 481,10 1000 1000
160 POL 428 Lena Gaweł 11 AZS Poznań 480,50 47 1000
161 POL 1494 Kacper Kostarz 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 475,30 1000 1000
162 POL 1066 Franciszek Kosecki 11 CHKŻ Chojnice 472,80 1000 1000
163 POL 1766 Jan Muszyński 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 472,30 1000 1000
164 POL 0 Aleksander Mucharski 13 YKP GDYNIA 471,00 1000 1000
165 POL 0 Piotr Grzesiek 10 ŻMKS Poznań 469,40 1000 1000
166 POL 1380 Emilia Siekierczak 11 AZS Poznań 463,30 48 1000
167 POL 246 Wiktoria Grima 14 TS Kuźnia Rybnik 459,00 49 1000
168 POL 0 Nela Kasprzyk 11 PKM LOK Poznań 458,40 50 1000
169 POL 167 Gustaw Zalewski 12 TKŻ TORUŃ 458,20 1000 1000
170 POL 1011 Aleksander Szczepara 10 KŻ Horn Kraków 457,60 1000 1000
171 POL 3402 Hanna Rogowska 11 TKŻ TORUŃ 451,20 51 1000
172 POL 139 Maria Nycz 10 JKW Poznań 447,70 52 1000
173 POL 124 Hubert Staroń 11 KŻ Horn Kraków 445,00 1000 1000
174 POL 949 Zofia Matyszkiewicz 11 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 441,50 53 1000
175 POL 2197 Nathan Vidal 10 WTW WARSZAWA 440,00 1000 1000
176 POL 1246 Hanna Gębicka 11 MKS "Dwójka" Warszawa 439,20 54 1000
177 POL 1085 Kamila Maziarz 10 KS Energetyk 435,60 55 1000
178 POL 909 Antoni Brzozowski 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 435,30 1000 1000
179 POL 0 Jakub Bukowski 11 MKŻ ARKA Gdynia 431,20 56 1000
180 POL 0 Bartosz Osowski 13 YKP GDYNIA 430,60 1000 1000
181 POL 44 Ewa Główka 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 429,00 57 1000
182 POL 1125 Michał Piskorz 11 KŻ Horn Kraków 428,20 1000 1000
183 POL 0 Kajetan Matwiejczyk 12 YKP GDYNIA 427,50 1000 1000
184 POL 0 Hanna Duda 11 KLUB PORT MECHELINKI 425,40 58 1000
185 POL 2083 Konrad Czech 9 OPTI CWM Gdynia 420,50 1000 13
186 POL 1768 Wiktor Wróbel 12 MKS "Dwójka" Warszawa 418,20 1000 1000
187 POL 0 Hanna Kozłowska 12 MUKŻ Bałtyk Mielno 417,60 59 1000
188 POL 0 Maksymilian Czarnecki 10 AZS Poznań 417,00 1000 1000
189 POL 2144 Wiktor Radziej 11 KS AZS AWFIS GDAŃSK 413,10 1000 1000
190 POL 1086 Jan Zaporowski 13 KS Energetyk 411,00 1000 1000
191 POL 844 Franciszek Siwek 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 408,40 1000 1000
192 POL 937 Jan Pawłowicz 10 KN Lider Kraków 403,00 1000 1000
193 POL 585 Michał Trafalski 12 YK Stal Gdynia 396,70 1000 1000
194 POL 1028 Konstanty Kosiński 10 UKŻ Siódemka Białystok 395,70 1000 1000
195 POL 1709 Hanna Kusztejko 11 KŻ Horn Kraków 395,20 60 1000
196 POL 2076 Ignacy Kalinowski 10 JKW Poznań 393,20 1000 1000
197 POL 0 Stanisław Kasprzak 10 ŻMKS Poznań 392,70 1000 1000
198 POL 0 Mateusz Kundzier 11 Gdański Klub Żeglarski 389,60 1000 1000
199 POL 1749 Marcel Cichosz 12 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 386,30 1000 1000
200 POL 2096 Liwia Liszkiewicz 12 Olsztynski Klub Żeglarski 385,80 61 1000
201 POL 0 Rafał Ołowiak 12 YKP GDYNIA 384,40 1000 1000
202 POL 18 Magdalena Luśnia 12 KSCŻ Szczecin 377,80 62 1000
203 POL 930 Natan Dziedziak 9 SSW MOS IŁAWA 376,40 1000 14
204 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf 10 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 373,60 1000 1000
205 POL 0 Igor Góralczuk 12 UKŻ Siódemka Białystok 373,40 1000 1000
206 POL 943 Michał Trzpis 11 KW LOK Garland Gliwice 371,80 1000 1000
207 POL 1307 Bartosz Peczka 12 MKŻ ŻNIN 365,30 1000 1000
208 POL 381 Aleksander Lenart 10 UKS OPTI ODRA Wrocław 364,60 1000 1000
209 POL 0 Iga Sobieszuk 12 UKS Żegluj Lublin 364,50 63 1000
210 POL 1769 Sonia Dobrzyńska 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 364,30 64 1000
211 POL 93 Szymon Mocarski 9 Klub Port Mechelinki 364,10 1000 15
212 POL 1310 Jan Kubiak 11 CHKŻ Chojnice 362,10 1000 1000
213 POL 1560 Aleksandra Błońska 11 UKS Żegluj Lublin 361,30 65 1000
214 --- ---
---
---
361,10 1000 1000
215 POL 2625 Kornelia Dobaczewska 14 MKŻ Żnin 360,60 66 1000
216 POL 1200 Piotr Sołtysiak 9 CHKŻ Chojnice 360,40 1000 16
217 POL 1444 Ewa Czapla 14 UKS Żegluj Lublin 360,00 67 1000
218 POL 1016 Zuzanna Zielińska 13 MKŻ Żnin 357,70 68 1000
219 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 357,30 1000 1000
220 POL 1376 Matylda Brelińska 13 MKŻ Żnin 354,80 69 1000
221 POL 272 Bartosz Pluta 12 SEJK Pogoń Szczecin 349,40 1000 1000
222 POL 1637 Aleksandra Zastawna 13 YKP GDYNIA 342,00 70 1000
223 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski 11 OPTI CWM Gdynia 338,90 1000 1000
224 POL 11 Magdalena Ostrowska 14 AZS UW 335,20 71 1000
225 POL 0 Piotr Wójcik 12 SEJK Pogoń Szczecin 332,90 1000 1000
226 --- ---
---
---
331,80 1000 1000
227 POL 0 Maciej Karpinski 13 UKS Nad Jeziorkiem Warszawa 329,70 1000 1000
228 POL 0 Matylda Ferenc 12 TS Kuźnia Rybnik 328,40 72 1000
229 POL 844 Emilia Brdulak 8 KS SPÓJNIA WARSZAWA 324,60 73 17
230 POL 0 Piotr Kostrzewa 11 Giżycka Grupa Regatowa 322,80 1000 1000
231 POL 1225 Jan Lemański 11 TKŻ TORUŃ 320,10 1000 1000
232 POL 1914 Antonina Liro 11 KŻ Horn Kraków 319,80 74 1000
233 POL 919 Klaudia Lipińska 9 JKW Poznań 318,30 75 18
234 POL 550 Borys Kowalczyk 11 LKS Charzykowy 317,30 1000 1000
235 POL 0 Szymon Budzisz 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 316,70 1000 19
236 --- ---
---
---
316,20 1000 1000
237 POL 1075 Helena Moritz 10 UKS FIR Warszawa 316,10 76 1000
238 POL 2500 Julia Kaczmarska 11 Yacht Club Bergline 316,00 77 1000
239 POL 143 Jerzy Gałęza 12 JKW Poznań 315,60 1000 1000
240 POL 1751 Antoni Gabryszewski 1 UKS Żeglarz Wrocław 311,60 1000 1000
241 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska 11 AZS UW 308,00 78 1000
242 POL 1813 Rozalia Rozum 12 MKS "Dwójka" Warszawa 307,60 79 1000
243 POL 1285 Justyna Jurkowska 13 MKŻ Żnin 306,10 80 1000
244 --- ---
---
---
305,80 1000 1000
245 POL 1137 Adam Margasiński 11 MKS "Dwójka" Warszawa 304,80 1000 1000
246 POL 0 Alan Kurzawa 11 PKM LOK Poznań 302,30 1000 1000
247 POL 0 Karol Rak 1 SEJK Pogoń Szczecin 301,20 1000 1000
248 POL 150 Tomasz Obecny 13 KSCŻ Szczecin 296,20 1000 1000
249 POL 1493 Marta Sochacka 11 UKS Żeglarz Wrocław 296,10 81 1000
250 POL 15861 Andrzej Grochal 12 UKŻ Błękitni Grzybowo 295,50 1000 1000
251 POL 0 Szymon Łysik 11 MKŻ ARKA Gdynia 295,40 1000 1000
252 POL 670 Jeremiasz Konieczny 12 ŻLKS Poznań 293,90 1000 1000
253 POL 1772 Angelina Zubel 13 MKŻ Żnin 292,00 82 1000
254 POL 3 Jan Kisielewicz 13 Wolsztyński Klub Żeglarski 287,80 1000 1000
255 --- ---
---
---
285,50 1000 1000
256 POL 0 Krzysztof Rysz 11 KN Lider Kraków 283,60 1000 1000
257 POL 0 Wiktoria Gobiec 15 UKŻ Michałowo 281,40 83 1000
258 POL 1139 Alicja Kurpiewska 12 MKS "Dwójka" Warszawa 280,60 84 1000
259 POL 1982 Kacper Michalski 11 KŻ Nysa 280,20 1000 1000
260 POL 6 Oliwia Kaczyńska 11 Baza Mrągowo 276,40 85 1000
261 POL 0 Amelia Kałużynska 12 PKM LOK Poznań 276,30 86 1000
262 POL 7521 Marcel Rumiński 11 MKŻ Żnin 274,30 1000 1000
263 POL 1637 Oskar Sylka 11 YKP GDYNIA 272,90 1000 1000
264 POL 92 Zofia Wołosz 11 SEJK Pogoń Szczecin 270,60 87 1000
265 POL 0 Bartosz Nurowski 1 UKS FIR Warszawa 263,20 1000 1000
266 POL 1784 Karol Gaj 12 TS Kuźnia Rybnik 263,20 1000 1000
267 POL 1150 Maja Wójcik 11 KSW BALTIC Dziwnów 262,00 88 1000
268 POL 1913 Bernard Narecki 12 KŻ Horn Kraków 255,80 1000 1000
269 POL 951 Wojciech Henryk Komenda 11 KS SPÓJNIA WARSZAWA 253,70 1000 1000
270 POL 0 Bartosz Żmudziński 11 MKŻ Żnin 253,10 1000 1000
271 POL 0 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin 248,00 1000 1000
272 POL 1087 Emilia Maziarz 11 KS Energetyk 245,40 89 1000
273 POL 0 Maksymilian Wróbel 12 SEJK Pogoń Szczecin 244,70 1000 1000
274 POL 0 Piotr Harnasz 10 TS Kuźnia Rybnik 243,80 1000 1000
275 POL 2079 Maurycy Odejewski 10 CHKŻ Chojnice 240,80 1000 1000
276 POL 326 Zofia Jachymska 13 TS Kuźnia Rybnik 237,60 90 1000
277 POL 0 Marysia Stachera 11 UKS Zalew Kielce 237,50 91 1000
278 POL 1666 Katarzyna Płaza 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 237,20 92 1000
279 --- ---
---
---
235,30 1000 1000
280 POL 1023 Jakub Oblonk 13 TS Kuźnia Rybnik 232,00 1000 1000
281 POL 516 Stanisław Nosol 9 CHKŻ Chojnice 230,30 1000 20
282 POL 1204 Igor Tomczyk 14 TS Kuźnia Rybnik 229,80 1000 1000
283 POL 0 Paweł Matuszak 11 SEJK Pogoń Szczecin 225,10 1000 1000
284 POL 0 Michał Krasowski 1 UKŻ Siódemka Białystok 222,30 1000 1000
285 POL 1704 Franciszek Wołyniec 13 UKS Navigo Sopot 222,20 1000 1000
286 POL 0 Nikodem Machejko 11 Giżycka Grupa Regatowa 219,70 1000 1000
287 POL 1773 Ryszard Ruban 11 MKS "Dwójka" Warszawa 218,70 1000 1000
288 POL 12 Jan Konkol 11 YKP GDYNIA 218,50 1000 1000
289 POL 165 Stanisław Chilewski 12 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 218,20 1000 1000
290 POL 1387 Piotr Malitowski 8 KW LOK Garland Gliwice 218,20 1000 21
291 POL 0 Ada Wilińska 11 AZS Poznań 217,90 93 1000
292 --- ---
---
---
217,80 1000 1000
293 POL 0 Kajdy Maksymilian 9 UKS FIR Warszawa 217,40 1000 22
294 POL 757 Tadeusz Wiatrowski 10 CHKŻ Chojnice 217,00 1000 1000
295 POL 984 Maciej Lewiński 13 UKS ŻEGLUJ LUBLIN 215,20 1000 1000
296 POL 0 Patryk Gobiec 14 UKŻ Michałowo 212,50 1000 1000
297 POL 0 Karol Campr 12 UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 211,20 1000 1000
298 --- ---
---
---
209,60 1000 1000
299 POL 0 Wiktor Raszka 10 MKS "Dwójka" Warszawa 207,40 1000 1000
300 POL 575 Maksymilian Kleszcz 11 Yacht Club Bergline 206,70 1000 1000
301 POL 0 Jan Pacheco 13 KŻ HORN Kraków 204,50 1000 1000
302 POL 2113 Wiktor Pawłowski 12 CHKŻ Chojnice 204,00 1000 1000
303 POL 630 Maja Szyca 10 LKS Charzykowy 202,40 94 1000
304 POL 0 Aleksander Łukanowski 12 TS Kuźnia Rybnik 202,00 1000 1000
305 POL 1972 Michał Mac 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 201,70 1000 1000
306 POL 17131 Jan Pachla 14 UKŻ Środa 197,90 1000 1000
307 POL 1485 Antoni Rachuta 14 ŻLKS Poznań 197,70 1000 1000
308 POL 1546 Mateusz Grzebyk 13 Jacht Klub NISKO 196,40 1000 1000
309 POL 226 Natalia Kulawiak 13 KŻ Nysa 188,40 95 1000
310 POL 22 Julia Nosal 13 KŻ Nysa 185,40 96 1000
311 POL 1363 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa 184,60 97 1000
312 POL 1889 Franciszek Wodkowski 10 OPTI CWM Gdynia 182,10 1000 1000
313 POL 1418 Karolina Mendyk 10 KN Lider Kraków 181,00 98 1000
314 --- ---
---
---
180,40 1000 1000
315 POL 2 Bartosz Leżała 13 UKŻ Środa 177,80 1000 1000
316 --- ---
---
---
173,10 1000 1000
317 POL 673 Martyna Mariak 14 ŻLKS Poznań 172,60 99 1000
318 POL 11251 Jerzy Toliński 10 KN Lider Kraków 172,50 1000 1000
319 POL 1625 Sebastian Schmidt 12 KS Zatoka Puck 165,40 1000 1000
320 POL 1967 Michał Godlewski 11 KW LOK Garland Gliwice 164,50 1000 1000
321 POL 1831 Michalina Poskrobko 12 UKŻ Siódemka Białystok 160,80 100 1000
322 POL 1671 Kalina Zalewska 10 TKŻ TORUŃ 160,50 101 1000
323 POL 0 Bartosz Janusek 1 MKS "Dwójka" Warszawa 160,00 1000 1000
324 POL 0 Grzegorz Stachera 10 UKS Zalew Kielce 159,60 1000 1000
325 --- ---
---
---
158,50 1000 1000
326 POL 1178 Jan Wiśniowski 11 CSW OPTY USTKA 158,20 1000 1000
327 --- ---
---
---
156,30 1000 1000
328 POL 1706 Michał Sudnik 10 UKS NORD ZARZECZE 156,00 1000 1000
329 POL 0 Maksymilian Stańko 155,40 1000 1000
330 --- ---
---
---
154,80 102 1000
331 --- ---
---
---
154,00 1000 1000
332 0 Ewa Trochimczyk 12 UKŻ Michałowo 153,20 103 1000
333 --- ---
---
---
151,00 1000 1000
334 POL 2100 Aleksandra Matz 9 KS SPÓJNIA WARSZAWA 149,80 104 23
335 POL 2051 Milosz Rubinkowski 10 KW LOK Garland Gliwice 149,70 1000 1000
336 POL 0 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 147,50 1000 1000
337 POL 0 Witold Safijan MKŻ Żnin 147,00 1000 1000
338 POL 0 Adam Chojnicki 146,20 1000 1000
339 POL 1998 Mateusz Chrobak 11 KŻ Nysa 144,60 1000 1000
340 POL 2201 Stanisław Wróblewski 9 WTW WARSZAWA 144,00 1000 24
341 POL 0 Krzysztof Łucyk 12 MKŻ ARKA Gdynia 142,90 1000 1000
342 POL 11926 Maciej Aljabali Uks Żegluj Lublin 142,50 1000 1000
343 --- ---
---
---
139,20 1000 1000
344 POL 880 Marcel Haufa 10 ŻLKS Poznań 139,20 1000 1000
345 POL 0 Piotr Grendziak 11 TS Kuźnia Rybnik 138,30 1000 1000
346 POL 995 Ryszard Grochowski 1 YKP Kraków 138,00 1000 1000
347 POL 120 Kacper Stęplowski 10 KW LOK Garland Gliwice 135,90 1000 1000
348 POL 964 Kacper Kadłubowski 12 KW LOK Garland Gliwice 133,30 1000 1000
349 POL 4 Zofia Jaśniewicz 12 Wolsztyński Klub Żeglarski 132,20 105 1000
350 --- ---
---
---
128,90 1000 1000
351 POL 1880 Kacper Wysocki 10 UKS Fir Warszawa 127,80 1000 1000
352 --- ---
---
---
127,20 1000 1000
353 --- ---
---
---
126,30 1000 1000
354 --- ---
---
---
125,90 106 1000
355 --- ---
---
---
124,00 1000 1000
356 --- ---
---
---
124,00 107 1000
357 POL 0 Karol Kucharczyk 12 UKS YACHT CLUB SŁAWA 122,00 1000 1000
358 --- ---
---
---
121,60 1000 1000
359 POL 1730 Michał Surus 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 120,20 1000 1000
360 POL 363 Tymoteusz Kniter 13 Ukż Lamelka 120,20 1000 1000
361 POL 449 Mateusz Niebrzydowski 13 UKS MOS EŁK 120,10 1000 1000
362 POL 1911 Kajetan Poziemski 12 KŻ Horn Kraków 120,00 1000 1000
363 POL 1776 Maria Kmin 11 UKS Fir Warszawa 118,20 108 1000
364 POL 359 Sara Browarczyk 12 UKŻ Lamelka 117,70 109 1000
365 POL 364 Maksymilian Konkel 12 UKŻ Lamelka 117,50 1000 1000
366 POL 0 Zuzanna Kamińska 13 UKS NAD JEZIORKIEM WARSZAWA 115,30 110 1000
367 POL 1678 Michał Kaczmarek 12 KŻ Nysa 114,60 1000 1000
368 POL 0 Karol Kostrzewa 11 Giżycka Grupa Regatowa 113,70 1000 1000
369 POL 1447 Zofia Kuszewska 9 GiżyckaGrupa Regatowa 112,00 111 25
370 --- ---
---
---
112,00 1000 1000
371 POL 1117 Magdalena Laskowska 12 ŻLKS Poznań 111,70 112 1000
372 POL 0 Adam Jakubowski 11 ŻMKS Poznań 110,70 1000 1000
373 POL 1349 Łukasz Grzebyk 12 Jacht Klub NISKO 110,40 1000 1000
374 POL 395 Wiktor Strugała 11 Yacht Club Bergline 109,90 1000 1000
375 POL 1917 Filip Mendyk 12 KN Lider Kraków 107,50 1000 1000
376 POL 1 Amelia Ferenc 9 TS Kuźnia Rybnik 107,30 113 26
377 POL 3 Torkil Smółka 15 AZS UW 103,20 1000 1000
378 --- ---
---
---
102,50 1000 1000
379 POL 1077 Maciej Kowalski 12 KW LOK Garland Gliwice 100,90 1000 1000
380 --- ---
---
---
100,60 1000 1000
381 POL 479 Filip HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK 12 UKŻ Błękitni Grzybowo 100,50 1000 1000
382 POL 113 Dawid Pichota 12 KSCŻ Szczecin 100,00 1000 1000
383 POL 196 Paweł Kornke 11 KW LOK Garland Gliwice 99,90 1000 1000
384 0 Bartosz Dworakowski 12 UKŻ Michałowo 99,60 1000 1000
385 POL 5 Igor Fołtyn 11 UKŻ Lamelka 99,30 1000 1000
386 POL 1964 Maciej Malitowski 11 KW LOK Garland Gliwice 98,00 1000 1000
387 POL 1241 Michał Johan 10 KW LOK Garland Gliwice 96,20 1000 1000
388 POL 0 Laura Kwiatkowska 10 MKŻ ARKA Gdynia 95,80 114 1000
389 POL 1011 Julia Jędrzejczyk 11 KŻ Horn Kraków 95,80 115 1000
390 POL 0 Igor Piechota 94,40 1000 1000
391 POL 1207 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 94,30 1000 1000
392 --- ---
---
---
94,10 1000 1000
393 POL 1819 Lena Wonka 11 AZS UW 93,70 116 1000
394 POL 0 Adam Szymankiewicz 8 ŻMKS Poznań 92,80 1000 27
395 POL 0 Ewa Bańbura 9 UKS Fir Warszawa 92,50 117 28
396 POL 849 Tomasz Tęcza 10 Jacht Klub NISKO 91,70 1000 1000
397 --- ---
---
---
88,50 1000 1000
398 --- ---
---
---
88,40 118 1000
399 POL 5 Filip Pańczyszyn 12 Wolsztyński Klub Żeglarski 86,00 1000 1000
400 --- ---
---
---
85,80 1000 1000
401 POL 2139 Jan Mucharski 10 YKP GDYNIA 85,20 1000 1000
402 POL 2225 Tymon Rau 10 Yacht Club Bergline 84,50 1000 1000
403 POL 0 Inka Koza 12 MUKŻ Bałtyk Mielno 84,00 119 1000
404 POL 2816 Tomasz Ruban 9 MKS "Dwójka" Warszawa 84,00 1000 29
405 POL 1434 Dawid Pachuta 10 KN Lider Kraków 83,10 1000 1000
406 --- ---
---
---
83,10 1000 1000
407 --- ---
---
---
82,30 1000 1000
408 --- ---
---
---
81,00 1000 1000
409 POL 11775 Agata Marcinkowska 13 UKS WODNIACY GARCZYN 80,80 120 1000
410 --- ---
---
---
80,20 1000 1000
411 POL 1249 Patrycja Jałoszyńska 9 KŻ Nysa 80,00 121 30
412 POL 1970 Timothy Melentyev 12 YKP GDYNIA 79,10 1000 1000
413 --- ---
---
---
79,00 1000 1000
414 POL 18 Magdalena Ziółkowska 9 YKP GDYNIA 77,80 122 31
415 POL 0 Makary Gałka 1 UKS Navigo Sopot 77,70 1000 1000
416 --- ---
---
---
75,00 1000 1000
417 POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 74,60 123 1000
418 POL 0 Aleksander Kayser 12 ŻMKS Poznań 73,60 1000 1000
419 --- ---
---
---
73,40 1000 1000
420 POL 166 Zofia Prędki 13 KŻ Nysa 73,40 124 1000
421 POL 0 Teresa Milbałer 12 KŻ Horn Kraków 72,50 125 1000
422 POL 362 Hanna Wasilewska 11 Ukż Lamelka 72,50 126 1000
423 POL 1592 Mikołaj Łoboda 9 OPTI CWM Gdynia 71,10 1000 32
424 POL 1818 Nadia Burghard 13 YKP GDYNIA 71,00 127 1000
425 POL 1281 Klara Malec 9 OPTI CWM Gdynia 69,00 128 33
426 POL 1907 Anna Michalkiewicz 11 UKS Silesia-Opty Chełm Śląski 68,20 129 1000
427 POL 4 Adam Pakulski 9 OKŻ OLSZTYN 68,00 1000 34
428 --- ---
---
---
67,20 130 35
429 --- ---
---
---
66,70 1000 1000
430 --- ---
---
---
66,00 1000 1000
431 POL 1405 Zuzanna Rzadkowska 13 UKS YACHT CLUB SŁAWA 66,00 131 1000
432 POL 1701 Marika Tassious 12 YKP GDYNIA 65,40 132 1000
433 POL 24 Julia Agnieszczak SSW Iława 65,00 133 1000
434 0 Tomasz Sobota 10 YC Zefir Drakkar Poraj 64,50 1000 1000
435 POL 1602 Maja Storman 12 UKŻ Błękitni Grzybowo 64,00 134 1000
436 --- ---
---
---
64,00 135 1000
437 POL 0 Adam Fengler 11 KŻ HORN Kraków 63,60 1000 1000
438 POL 0 Aleksander Skowroński 10 UKS Zalew Kielce 63,50 1000 1000
439 --- ---
---
---
63,20 136 1000
440 POL 0 Antoni Wyroba 8 KN Lider Kraków 62,70 1000 36
441 POL 1973 Zofia Michaleczko 12 Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 62,00 137 1000
442 POL 1384 Bianka Kus 10 OPTI CWM Gdynia 62,00 138 1000
443 --- ---
---
---
62,00 1000 1000
444 --- ---
---
---
60,50 1000 1000
445 POL 2075 Saturnin Smółka 12 AZS UW 60,20 1000 1000
446 --- ---
---
---
59,30 139 1000
447 POL 111 Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK 10 UKŻ Błękitni Grzybowo 58,50 140 1000
448 POL 1926 Julia Czerwiak 11 YKP GDYNIA 58,50 141 1000
449 POL 0 Hanna Chojnicka 9 JKW Poznań 58,40 142 37
450 POL 2147 Kacper Kulawiak 14 KŻ Nysa 57,00 1000 1000
451 POL 0 Olaf Krupa 56,80 1000 1000
452 --- ---
---
---
56,80 1000 1000
453 POL 59 Tomasz Kosowski 9 UKS Fir Warszawa 56,00 1000 38
454 POL 560 Piotr Tuszyński 12 Yacht Club Bergline 55,60 1000 1000
455 --- ---
---
---
55,50 1000 1000
456 --- ---
---
---
54,60 1000 1000
457 POL 1492 Emilia Bałdych 13 UKS Żeglarz Wrocław 53,50 143 1000
458 --- ---
---
---
53,00 144 1000
459 POL 1490 Szymon Góralski 11 SEJK Pogoń Szczecin 52,80 1000 1000
460 POL 1502 Maria Wachowiak 12 UKŻ Środa 51,20 145 1000
461 --- ---
---
---
51,00 146 1000
462 POL 1769 Marcel Tyczyński 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 50,40 1000 1000
463 POL 987 Adam Langner 14 UKŻ Środa 50,30 1000 1000
464 POL 58 Nina Kobus 10 CHKŻ Chojnice 50,30 147 1000
465 POL 0 Martyna Szpak 11 UKS WIKING Zarzecze 50,00 148 1000
466 POL 0 Urszula Skowrońska 12 UKS Zalew Kielce 49,50 149 1000
467 POL 0 ZUZANNA Szymanowicz 14 UKŻ Błękitni Grzybowo 49,00 150 1000
468 POL 0 Filip Miller KS CŻ Szczecin 48,00 1000 1000
469 POL 0 Martyna Muller 10 MKŻ ARKA Gdynia 47,50 151 1000
470 POL 3006 Jakub Dębiński 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 47,00 1000 1000
471 POL 1505 Antoni Muszyński 13 Nauticus Yacht Club Olsztyn 46,50 1000 1000
472 --- ---
---
---
45,80 1000 1000
473 POL 0 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 45,40 1000 1000
474 --- ---
---
---
45,00 1000 1000
475 --- ---
---
---
44,60 152 39
476 POL 204 Henryk Kalk 9 OPTI CWM Gdynia 44,40 1000 40
477 POL 1322 Zofia Franecka 11 SEJK Pogoń Szczecin 44,00 153 1000
478 POL 830 Wiktoria Urbańska 11 UKS WIKING Zarzecze 44,00 154 1000
479 POL 0 Krzysztof Dzilne 13 ŻLKS Poznań 43,40 1000 1000
480 POL 0 Dominika Kluczka 9 UKS BRYG WROCŁAW 42,60 155 41
481 POL 0 Olaf Michta 1 UKS Zalew Kielce 42,50 1000 1000
482 POL 250 Lena Rau 12 Yacht Club Bergline 42,50 156 1000
483 --- ---
---
---
42,40 1000 1000
484 POL 0 Antoni Chojnowski 12 MKS "Dwójka" Warszawa 41,30 1000 1000
485 POL 10891 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA 41,00 1000 1000
486 POL 0 Hubert Kunc 9 Klub Port Mechelinki 40,70 1000 42
487 --- ---
---
---
39,20 1000 1000
488 POL 859 Marcel Stolarski 9 UKS FIR 38,50 1000 43
489 POL 600 Jan Dudek 11 Yacht Club Bergline 37,50 1000 1000
490 POL 1099 Wiktor Klucznik 10 KST Elektryk Grudziąc 36,50 1000 1000
491 POL 0 Maria Sajewicz 11 UKS Żeglarz Wrocław 36,00 157 1000
492 POL 1812 Miłosz Franciszek 10 YKP GDYNIA 35,50 1000 1000
493 --- ---
---
---
35,50 1000 1000
494 --- ---
---
---
35,00 1000 1000
495 --- ---
---
---
34,00 1000 1000
496 POL 938 Filip Modzelewski 10 AZS Poznań 34,00 1000 1000
497 --- ---
---
---
33,60 1000 1000
498 --- ---
---
---
33,00 1000 1000
499 --- ---
---
---
32,40 1000 1000
500 --- ---
---
---
32,00 158 1000
501 POL 1237 Szymon Rubanowicz 12 Jacht Klub Koszalin 30,50 1000 1000
502 POL 0 Wiktor Kalinowski 8 JKW Poznań 30,40 1000 44
503 POL 999 Jan Kiełczewski 12 JKW Poznań 30,40 1000 1000
504 --- ---
---
---
30,00 159 1000
505 --- ---
---
---
29,50 1000 1000
506 POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław 29,50 160 1000
507 POL 142 Aleksandra Bańbura 7 UKS Fir Warszawa 29,50 161 45
508 POL 1908 Jan Szerling 12 KS SPÓJNIA WARSZAWA 29,10 1000 1000
509 POL 550 Barbara Serafin 10 Yacht Club Bergline 29,00 162 1000
510 POL 0 Łukasz Kuik 14 Jacht Klub Koszalin 29,00 1000 1000
511 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski 10 UKS ŻEGLUJ Lublin 28,50 1000 1000
512 POL 95 Julian Tomczak 11 Yacht Club Bergline 27,70 1000 1000
513 POL 1924 Adam Szalewicz 11 Giżycka Grupa Regatowa 27,30 1000 1000
514 POL 1222 Jakub Bendowski 10 Wolsztyński Klub Żeglarski 27,00 1000 1000
515 POL 1354 Anna Chrobak 8 KŻ Nysa 26,00 163 46
516 POL 1110 Hanna Jastrząb 11 UKS WIKING Zarzecze 26,00 164 1000
517 POL 1489 Marek Filipski 7 YK Stal Gdynia 25,50 1000 47
518 POL 17 Matylda Rodziewicz 10 Baza Mrągowo 25,20 1000 1000
519 POL 0 Marta Orlinska 12 TS Kuźnia Rybnik 25,00 165 1000
520 POL 1329 Gita Van Der Voort 12 KŻ Horn Kraków 24,50 166 1000
521 POL 1114 Adam Aljabali Uks Żegluj Lublin 24,50 1000 1000
522 POL 0 Aleksandra Wiśniowska 10 CSW OPTY USTKA 24,50 167 1000
523 POL 0 Laura Kowalska 10 KŻ Horn Kraków 24,00 168 1000
524 POL 168 Jędrzej Gabrysa 12 KS AZS UWM Olsztyn 23,00 1000 1000
525 POL 0 Magdalena Psiuk 9 TS Kuźnia Rybnik 23,00 169 48
526 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek 12 KŻ Horn Kraków 22,50 1000 1000
527 --- ---
---
---
22,10 170 1000
528 POL 0 Jakub Chudyk 10 UKŻ Błękitni Grzybowo 22,00 1000 1000
529 POL 1053 Aleks Ertel 9 UKS YACHT CLUB SŁAWA 21,40 1000 49
530 --- ---
---
---
21,00 1000 1000
531 --- ---
---
---
21,00 1000 1000
532 --- ---
---
---
21,00 1000 1000
533 POL 0 Marcel Wilanowski 11 MKS "Dwójka" Warszawa 20,80 1000 1000
534 --- ---
---
---
20,40 1000 1000
535 --- ---
---
---
20,00 1000 1000
536 --- ---
---
---
19,00 1000 50
537 --- ---
---
---
18,50 1000 1000
538 POL 0 Moritz Ignacy 9 UKS FIR Warszawa 17,80 1000 51
539 POL 1330 Jan Włudyka 11 KŻ Horn Kraków 17,50 1000 1000
540 --- ---
---
---
16,50 171 1000
541 POL 1141 Tola Szukaj 12 TKŻ TORUŃ 16,50 172 1000
542 POL 1502 Anika Duda 11 UKŻ Środa 16,00 173 1000
543 POL 940 Bartłomiej Bil 7 OPTI CWM Gdynia 15,60 1000 52
544 POL 1146 Olaf Niziałkowski 8 UKS Bryg Wrocław 15,50 1000 53
545 --- ---
---
---
15,00 174 54
546 POL 0 Tymon Witkowski 10 KST Elektryk Grudziąc 15,00 1000 1000
547 POL 0 Marcel Waszkiewicz 8 Jacht Klub NISKO 15,00 1000 55
548 --- ---
---
---
14,60 1000 1000
549 --- ---
---
---
14,50 1000 1000
550 --- ---
---
---
14,00 1000 1000
551 POL 550 Marcel Wieliński 14 LKS Charzykowy 13,00 1000 1000
552 POL 1 Marcin Krzyżanowski 12 YCM COLUMBUS ŚWIECIE 12,50 1000 1000
553 POL 238 WOJCIECH WALKOWIAK 12 Jacht Klub Koszalin 12,50 1000 1000
554 --- ---
---
---
12,50 175 1000
555 POL 8 Filip Dudziński 9 UKS Żeglarz Wrocław 12,00 1000 56
556 --- ---
---
---
11,50 1000 1000
557 POL 1757 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 11,00 1000 1000
558 POL 0 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin 11,00 1000 1000
559 POL 0 Stanisław Osiński 10 KST Elektryk Grudziąc 11,00 1000 1000
560 POL 0 Oskar Szpręglewski 12 YCM COLUMBUS ŚWIECIE 11,00 1000 1000
561 POL 0 Marcel Ponczek 13 KS Zjednoczeni Bydgoszcz 10,50 1000 1000
562 --- ---
---
---
10,00 1000 1000
563 POL 0 Kuba Musiał 9 KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 10,00 1000 57
564 --- ---
---
---
10,00 1000 1000
565 POL 0 Michał Kozłowski 10 MUKŻ Bałtyk Mielno 9,20 1000 1000
566 --- ---
---
---
9,10 1000 1000
567 POL 0 Zuzanna Siergiej 10 KW GARLAND LOK GLIWICE 9,00 176 1000
568 --- ---
---
---
9,00 1000 1000
569 POL 1627 Lena Tomikowska 15 ŻLKS Poznań 8,00 177 1000
570 --- ---
---
---
8,00 1000 1000
571 POL 0 Elżbieta Psiuk 9 TS Kuźnia Rybnik 8,00 178 58
572 POL 131 Adrianna Komosińska SSW Iława 8,00 179 1000
573 POL 0 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 8,00 180 1000
574 --- ---
---
---
7,50 1000 1000
575 --- ---
---
---
7,50 181 1000
576 POL 0 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 7,50 182 1000
577 POL 0 Sebastian Wawrzyniak 9 Stowarzyszenie Port Mechelinki 7,50 1000 59
578 --- ---
---
---
6,50 1000 1000
579 --- ---
---
---
6,00 1000 1000
580 POL 193 Piotr Kowalewski SSW Iława 6,00 1000 1000
581 --- ---
---
---
6,00 1000 1000
582 POL 0 Oliwier Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 5,50 1000 1000
583 POL 0 Oliwia Pietkiewicz 10 KS Dobra Marina 5,00 183 1000
584 --- ---
---
---
5,00 184 60
585 POL 0 Bruno Wdowiak 10 KS SPÓJNIA WARSZAWA 5,00 1000 1000
586 POL 285 Julian Stachowiak 10 Jacht Klub Koszalin 5,00 1000 1000
587 --- ---
---
---
5,00 1000 1000
588 POL 0 Julia Święcicka 9 JKW Poznań 4,80 185 61
589 --- ---
---
---
4,50 1000 1000
590 POL 0 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 4,50 1000 1000
591 POL 0 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 4,50 1000 1000
592 POL 14861 Jakub Rusiniak 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 4,00 1000 1000
593 --- ---
---
---
4,00 186 1000
594 --- ---
---
---
4,00 1000 1000
595 POL 0 Franciszek Kamola AWFiS Gdańsk 3,50 1000 1000
596 POL 1893 Miłosz Chybiński 9 UKS Żeglarz Wrocław 3,50 1000 62
597 --- ---
---
---
3,00 1000 1000
598 --- ---
---
---
3,00 1000 1000
599 --- ---
---
---
3,00 1000 1000
600 --- ---
---
---
3,00 1000 1000
601 POL 493 Maja Kowalska 9 UKS Żeglarz Wrocław 2,50 187 63
602 --- ---
---
---
2,00 1000 1000
603 POL 0 Julia Szklarska 9 UKS WIKING Zarzecze 2,00 188 64
604 --- ---
---
---
2,00 1000 1000
605 POL 20321 Maciej Kundzier 7 Gdański Klub Żeglarski 2,00 1000 65
606 POL 0 Szymon Święcicki 10 JKW Poznań 1,60 1000 1000
607 --- ---
---
---
1,50 1000 1000
608 --- ---
---
---
1,00 189 1000
609 --- ---
---
---
1,00 1000 1000
610 --- ---
---
---
1,00 1000 1000
611 --- ---
---
---
1,00 1000 1000
612 --- ---
---
---
0,50 1000 1000

Informacje

Ranking PSKO tworzony jest na podstawie wyników przesłanych przez organizatorów. Aby zawodnik znalazł się w rankingu musi posiadać opłacona składkę członkowska i posiadać nr licencji PZŻ

Wszelkie uwagi odnośnie rankingu należy zgłaszać na adres biuro@sailingnet.pl.

jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet