Składki członkowskie Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist

Zgodnie z Regulaminem zawodnicy startujący w regatach muszą mieć opłacone składki, żeby regaty były zaliczone do rankingu. W związku z tym zwracamy  się z prośbą o dokonanie  wpłaty składki członkowskiej na konto PSKO minimum na 10 dni przed rozpoczęciem regat.

Późniejsza wpłata może skutkować NIE UWZGLĘDNIENIEM wyniku regat   danego zawodnika w rankingu PSKO.

Informacje dla wpłacających składki PSKO

Wpłat dokonujemy na konto Santander Bank  15 1090 1737 0000 0001 0479 7869

  • Zawodnicy (ich opiekunowie prawni) proszeni są najpierw o zmianę numeru licencji w naszym systemie tutaj, a następnie wpłatę. W tytule wpłaty podając nr nowej licencji oraz imię i nazwisko zawodnika oraz ewentualne zmiany / np; zmiana barw klubowych/
  • Pierwsza wpłata nowego zawodnika powinna zawierać: Imię, Nazwisko, nr nowej licencji, nazwę klubu
  • Noty księgowe za wpisowe będą wystawione w terminie 7 dni od wpłaty na wyraźną prośbę wpłacającego, którą należy przesłać mailem na kontakt@psko.pl

Roczna składka w sezonie 2020 wynosi:

  • 100 zł od każdego zawodnika
  • 150 zł dla dorosłego.
Sezon Nr na żaglu Imię i Nazwisko Klub
2020 POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1947 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice
2020 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin
2020 POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań
2020 POL 3408 Danuta Grudzień UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2020 POL 333 Michał "kornik" Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice
2020 POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA
2020 POL 1670 Zuzanna Zasada KS Zatoka Puck
2020 POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 2121 Joanna Michalska UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań
2020 POL 2170 Jan Fuk Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 2177 Patryk Chełkowski Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 1739 Szymon Rossa JKW Poznań
2020 POL 2 Lidia Łukasik UKS Żegluj Lublin
2020 POL 1018 Antoni Lipinski CHKŻ Chojnice
2020 POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy
2020 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice
2020 POL 1988 Antoni Kiliszek MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA
2020 POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA
2020 POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin
2020 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin
2020 POL 1611 Matylda Brelińska MKŻ Żnin
2020 POL 1418 Karolina Mendyk KN Lider Kraków
2020 POL 1917 Filip Mendyk KN Lider Kraków
2020 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków
2020 POL 2080 Piotr Jakubowski PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA
2020 POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA
2020 POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1138 Michał Kuchtyn UKS Bryg Wrocław
2020 POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA
2020 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice
2020 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA
2020 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA
2020 POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA
2020 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1574 Zofia Pospieszna AZS Poznań
2020 POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA
2020 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia
2020 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1576 Alicja Przybyłek AZS Poznań
2020 POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków
2020 POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice
2020 POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA
2020 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia
2020 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 1424 Jakub Wegiera UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 3488 Klara Piotrowska MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2107 Marta Piotrowska MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1991 August Sobczak Sailing Legia- Legia Warszawa
2020 POL 3404 Szymon Rozum MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań
2020 POL 18 Magdalena Luśnia CŻ Szczecin
2020 POL 1960 Miłosz Samek CŻ Szczecin
2020 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin
2020 POL 1376 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin
2020 POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 150 Tomasz Obecny CŻ Szczecin
2020 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA
2020 POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS Zatoka Puck
2020 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1460 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań
2020 POL 1751 Filip Nosol CHKŻ Chojnice
2020 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 20371 Jan Winkler ŻLKS Poznań
2020 POL 670 Jeremiasz Konieczny ŻLKS Poznań
2020 POL 5 Maksymilian Koschel ŻLKS Poznań
2020 POL 673 Martyna Mariak ŻLKS Poznań
2020 POL 1547 Andrzej Nycz JKW Poznań
2020 POL 1047 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce
2020 POL 1409 Marysia Stachera UKS Zalew Kielce
2020 POL 1272 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań
2020 POL 1764 Bartosz Leżała UKŻ Środa
2020 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań
2020 POL 907 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin
2020 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia
2020 POL 2043 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 2042 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1103 Emilia Siekierczak AZS Poznań
2020 POL 1873 Jan Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA
2020 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków
2020 POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków
2020 POL 747 Daniel Łachacz Baza Mrągowo
2020 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA
2020 POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia
2020 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin
2020 POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań
2020 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków
2020 POL 2119 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław
2020 POL 2171 Michał Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice
2020 POL 17131 Jan Pachla UKŻ Środa
2020 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ
2020 POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice
2020 POL 3401 Jan Lemański TKŻ TORUŃ
2020 POL 2122 Kajetan Stein UKS BRYG WROCŁAW
2020 POL 3431 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA
2020 POL 2033 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice
2020 POL 1959 Lena Gaweł AZS Poznań
2020 POL 920 Nina Gaweł AZS Poznań
2020 POL 1666 Wiktoria Kosior Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków
2020 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków
2020 POL 2070 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków
2020 POL 12101 Maria Nycz JKW Poznań
2020 POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia
2020 POL 3462 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA
2020 POL 1490 Szymon Góralski KS Dobra Marina
2020 POL 1913 Bernard Narecki KŻ Horn Kraków
2020 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków
2020 POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2158 Weronika Przeździecka KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2102 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków
2020 POL 922 Jakub Podgórny CŻ Szczecin
2020 POL 125 Marcel Haufa ŻLKS Poznań
2020 POL 1939 Tomasz Zadora UKS Żegluj Lublin
2020 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN
2020 POL 1982 Kacper Michalski KŻ Nysa
2020 POL 1083 Kamila Maziarz KS Energetyk
2020 POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2020 POL 88 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI
2020 POL 1529 Alexander Nowak UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 1075 Helena Moritz UKS FIR Warszawa
2020 POL 1678 Michał Kaczmarek KŻ Nysa
2020 POL 12 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice
2020 POL 1988 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2078 Stanisław Ługowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1849 Magdalena Laskowska ŻLKS Poznań
2020 POL 630 Maja Szyca LKS Charzykowy
2020 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA
2020 POL 1489 Marcel Wieliński LKS Charzykowy
2020 POL 1835 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA
2020 POL 1967 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1627 Lena Tomikowska ŻLKS Poznań
2020 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków
2020 POL 1 Tomasz Sobota Stowarzyszenie Marina Poraj
2020 POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj
2020 POL 1608 Weronika Grala Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1296 Maciej Szawkowski Baza Mrągowo
2020 POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia
2020 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia
2020 POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków
2020 POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA
2020 POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2027 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1548 Ignacy Kalinowski JKW Poznań
2020 POL 1428 Ignacy Pospieszny AZS Poznań
2020 POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1713 Jakub Jaworski UKS Silesia-Opty Chełm Śląski
2020 POL 3409 Bartek Bilicki SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1830 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin
2020 POL 1560 Aleksandra Błońska UKS Żegluj Lublin
2020 POL 3440 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1860 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1998 Mateusz Chrobak KŻ Nysa
2020 POL 1712 Zofia Kuszewska Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 8455 Bogna Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie
2020 0 Marek Karbowski
2020 0 Tomasz Figlerowicz JKW Poznań
2020 0 Arkadiusz Lenkowski KSW BALTIC Dziwnów
2020 0 Jerzy Miśkow
2020 0 Przemek Struś YKP GDYNIA
2020 0 Edyta Matelska KSW BALTIC Dziwnów
2020 0 Arkadiusz Komorowski OPTI CWM Gdynia
2020 0 Artur Burdziej
2020 0 Paweł Prusinski JKW Poznań
2020 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań
2020 POL 2126 Alexandre Vidal UKS Fir Warszawa
2020 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia
2020 POL 1362 Piotr Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1887 Karol Kostrzewa Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań
2020 POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 2227 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline
2020 POL 1603 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin
2020 0 Karol Jączkowski CHKŻ Chojnice
2020 POL 0 Beata Cholewicka JKW Poznań
2020 POL 0 Zbugniew Cholewicki JKW Poznań
2020 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1267 Magdalena Psiuk TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 0 Ada Wilińska AZS Poznań
2020 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO
2020 POL 1957 Lena Kaczmarek CŻ Szczecin
2020 POL 0 Inka Koza MUKŻ Bałtyk Mielno
2020 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
2020 POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 2144 Wiktor Radziej KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa
2020 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA
2020 POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA
2020 POL 0 Rafał Ołowiak YKP GDYNIA
2020 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA
2020 POL 2137 Piotr Toczek YKP GDYNIA
2020 POL 1018 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice
2020 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ
2020 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ
2020 POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK Poznań
2020 POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2020 POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1750 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia
2020 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia
2020 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia
2020 POL 1921 Jan Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań
2020 POL 1979 Hubert Nowicki KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 0 Janusz Bobula
2020 POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia
2020 POL 3457 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 402 Alan Kurzawa PKM LOK Poznań
2020 POL 1953 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 2197 Nathan Vidal UKS Fir Warszawa
2020 POL 0 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa
2020 POL 470 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa
2020 POL 1422 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa
2020 POL 0 Karol Kucharczyk UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 1916 Adam Fengler KŻ HORN Kraków
2020 POL 1125 Jerzy Toliński KN Lider Kraków
2020 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1036 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice
2020 POL 2112 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice
2020 POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 212 Zuzanna Rzadkowska UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 0 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków
2020 POL 1060 Mateusz Kuchowicz PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 1981 Ewa Fabisiak Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin
2020 POL 1 Dominik Sienkiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1106 Bartosz Janusek MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 3476 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA
2020 POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 651 ALEK ĆWIGON SŁOMKOWSKI CSW OPTY USTKA
2020 POL 2048 Nina Mirowska AZS UW
2020 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN
2020 POL 1676 Piotr Grzesiek PKM LOK Poznań
2020 POL 1229 Maksymilian Czarnecki AZS Poznań
2020 POL 1625 Sebastian Schmidt KS Zatoka Puck
2020 POL 22 Julia Nosal KŻ Nysa
2020 POL 1767 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 1626 Saturnin Smółka AZS UW
2020 POL 2168 Miłosz Ciechanowicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1230 Łucja Borkowska AZS Poznań
2020 POL 2606 Miłosz Wyszynski Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1628 Iga Dębecka-Strzyżewska AZS UW
2020 POL 2075 Iwo Barański AZS UW
2020 POL 1584 Zuzanna Bukowski MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW
2020 POL 0 Antoni Smagoń CSW OPTY USTKA
2020 POL 204 Henryk Kalk OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1775 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce
2020 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce
2020 POL 1665 Dominika Kluczka YKP GDYNIA
2020 POL 1452 Magdalena Ostrowska AZS UW
2020 POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1791 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1244 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 2201 Stanisław Wróblewski AZS UW
2020 POL 1265 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS ŻEGLUJ Lublin
2020 POL 0 Laura Urbańska JKW Poznań
2020 POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy
2020 POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1193 Dawid Pachuta KN Lider Kraków
2020 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań
2020 POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1951 Lidia Łagodzińska SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 0 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki
2020 POL 102 Jan Cwojdziński UKŻ Środa
2020 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia
2020 POL 226 Michał Szota KŻ Nysa
2020 POL 1804 Maja Storman KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 2024 Filip Harasimowicz-Krysztofiak KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 4 Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia
2020 POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1354 Anna Chrobak KŻ Nysa
2020 POL 5 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 0 Wojtek Lewandowski
2020 POL 1296 Matylda Rodziewicz Baza Mrągowo
2020 POL 0 Bartłomiej Rutkowski
2020 POL 1504 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1297 Igor Murach Baza Mrągowo
2020 POL 1747 Oliwia Kaczyńska Baza Mrągowo
2020 POL 1296 Eryk Majewski Baza Mrągowo
2020 POL 0 Paweł Szczukowski
2020 POL 1328 Adam Aljabali Uks Żegluj Lublin
2020 POL 1853 Maciej Aljabali Uks Żegluj Lublin
2020 POL 1985 Hubert Kunc Klub Port Mechelinki
2020 POL 0 Joanna Burdziej
2020 POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline
2020 POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA
2020 POL 1970 Timothy Melentyev YKP GDYNIA
2020 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA
2020 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ
2020 POL 3407 Jan Konkol YKP GDYNIA
2020 POL 2051 Milosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1265 Iga Sobieszuk UKS Żegluj Lublin
2020 POL 0 Dominik Schutta
2020 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2020 POL 1851 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 0 Oliwia Pietkiewicz KS Dobra Marina
2020 3002 Michał Retecki UKS Navigo Sopot
2020 POL 1110 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze
2020 POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 22 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków
2020 POL 1011 Julia Jędrzejczyk KŻ Horn Kraków
2020 POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków
2020 POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków
2020 POL 1915 Teresa Milbałer KŻ Horn Kraków
2020 POL 20411 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin
2020 POL 0 Adam Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 1974 Maja Szostak Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 0 Antoni Wołosz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków
2020 POL 0 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze
2020 POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze
2020 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1658 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia
2020 POL 812 Wiktoria Baron UKS WIKING Zarzecze
2020 POL 0 Artur Wróblewski
2020 POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań
2020 POL 0 Agnieszka Prusińska JKW Poznań
2020 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia
2020 POL 196 Kacper Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1889 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 1835 Maksymilian Stańko Port Mechelinki
2020 POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki
2020 POL 5119 Lena Małecka CŻ Szczecin
2020 POL 12971 Julia Płocharczyk Baza Mrągowo
2020 POL 10891 Damian Malcher UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 1285 Witold Safijan MKŻ Żnin
2020 POL 1752 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin
2020 POL 1772 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin
2020 POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań
2020 POL 0 Igor Saj Klub Port Mechelinki
2020 POL 1804 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków
2020 POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS Navigo Sopot
2020 POL 208 Grzegorz Górecki TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 20271 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1070 Stanisław Kasprzak PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 1351 Franciszek Kamola KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia
2020 POL 39 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1893 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 862 Aleksandra Wiśniowska YKP GDYNIA
2020 POL 1185 Vsevolod Nazarov UKS Navigo Sopot
2020 POL 0 Sebastian Mamzer KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 107 Elżbieta Psiuk TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 0 Wojciech Kluczniok TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 0 Hanna Kozłowska MUKŻ Bałtyk Mielno
2020 POL 0 Jolanta Marciniak Mkż Opti
2020 POL 0 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława
2020 POL 0 Blanka Mrugalska TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 201 Jan Wiśniowski YKP GDYNIA
2020 POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań
2020 POL 40 Krzysztof Dzilne ŻLKS Poznań
2020 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1240 Adam Jakubowski PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 0 Józefa Ogrodnik-Dorosły KŻ Horn Kraków
2020 POL 0 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziąc
2020 POL 1099 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziąc
2020 POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE
2020 POL 0 Oskar Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE
2020 POL 28 Konrad Nawrot SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1763 Piotr Kowalewski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA
2020 POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 0 Jacek Paczos MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 1831 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 0 Szymon Jankowski UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Anna Kamińska UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze
2020 POL 1029 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 29 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 794 Wiktor Kubiak Żaglarski Ludowy Klub Sportowy
2020 POL 0 Gustaw Olejniczak Ks Dobra Marina
2020 POL 1917 Karol Radomski CSW OPTY USTKA
2020 POL 664 Zuzanna Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 1586 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 0 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia
2020 POL 142 Aleksandra Bańbura UKS FIR Warszawa
2020 POL 0 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa
2020 POL 424 Kacper Wysocki UKS FIR Warszawa
2020 POL 493 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1667 Marcel Waszkiewicz Jacht Klub NISKO
2020 POL 1593 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 2173 Antonina Dziekańska Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1954 Filip Miller KS CŻ Szczecin
2020 POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski
2020 POL 0 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia
2020 POL 859 Marcel Stolarski UKS FIR Warszawa
2020 POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik
2020 POL 1292 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia
2020 POL 1460 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań
2020 POL 0 Julia Święcicka JKW Poznań
2020 POL 1924 Adam Szalewicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 0 Aleksander Zajączkowski Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 3444 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia
2020 POL 816 Jan Chylarecki MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 0 Mateusz Bogdziewicz Stowarzyszenie Port Mechelinki
2020 POL 1908 Dawid Brzeski MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 2552 Sebastian Wawrzyniak Stowarzyszenie Port Mechelinki
2020 POL 1802 Lena Bukowska YK Stal Gdynia
2020 POL 1227 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 0 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie Szczecin
2020 POL 1773 Tomasz Biedrzycki MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 99 Lena Roszak AZS Poznań
2020 POL 2176 Maja Horoszkiewicz GIŻYCKA GRUPA REGATOWA
2020 POL 1104 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1923 Wiktor Weselak KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1525 Krasowska
2020 POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 0 Michał Gryglewski
2020 POL 4708 Ilia Gushchin Gdański Klub żeglarski
2020 POL 1330 Jan Włudyka Klub Żeglarski Horn Kraków
2020 POL 0 Liszewska
2020 POL 0 DANEK-MUCHLADO DANEK-MUCHLADO
2020 POL 1226 Leon Jankowski TKŻ TORUŃ
2020 POL 11 Nikodem Machejko Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1780 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1636 Aleksandra Stefaniak "POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK IM. KPT. A. BIAŁOSZYŃSKIEGO"
2020 POL 109 Mila Faust MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 2155 Jan Wilk Mos Iława
2020 POL 1551 Stanisław Tracz MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 0 Tymon Kosobucki
2020 POL 0 Tadeusz Kozłowski UKS Fir Warszawa
2020 POL 0 Jarosław Olszak Mkż Opti
2020 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków
2020 POL 1167 Weronika Piotrowicz Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 1885 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1883 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 0 Dariusz Dołęga YKP GDYNIA
2020 POL 1151 Wojciech Sygnet AZS Poznań
2020 POL 1258 Maja Niedźwiecka Uczniowski Klub Sportowy MOS w Ełku
2020 POL 1659 Zofia Brzozowicz Stowarzyszenie Port Mechelinki
2020 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN
2020 POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS IŁAWA
2020 POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1892 Eryk Kąkolewski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 1505 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 1066 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy
2020 POL 1700 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy
2020 POL 2113 Mila Pawłowska Chojnicki Klub Żeglarski
2020 POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice
2020 POL 244 Nina Kobus CHKŻ Chojnice
2020 POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 1474 Mateusz Kayser PKM LOK Poznań
2020 POL 3433 Jan Dąbrowski Jacht Klub Nisko
2020 POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy
2020 POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy
2020 Pol 1449 Lena Dawidowicz UKS MOS Ełk
2020 POL 449 Jakieterina Bianki UKS MOS Ełk
2020 POL 0 Leon Mostowski KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 0 Wiktor Reszka Warszawa
2020 POL 1255 Szymon Werecha UKS MOS Ełk
2020 POL 227 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 2041 Maja Szotyńska AZS UW
2020 POL 2135 Wojciech Sikorski AZS UW
2020 POL 0 Karol Sikorski AZS UW
2020 POL 460 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań
2020 POL 149 Adam Chojnicki JKW Poznań
2020 POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań
2020 POL 278 Maksymilian Pluciński ŻMKS Poznań
2020 POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn
2020 POL 739 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań
2020 POL 1801 Antoni Syrek UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
2020 POL 1540 Krzysztof Knasiecki Poznański Klub Morski LOK im. kpt. A. Białoszyńskiego
2020 POL 11459 Maksymilian Malinowski JKW Poznań
2020 POL 2610 Tomasz Tracz Stowarzyszenie Port Mechelinki
2020 POL 1749 Anna Ścisłowska UKS Żegluj Lublin
2020 POL 0 Daniel Śmiałowski PKM LOK Poznań
2020 POL 0 Natalia Maciżg KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 33 Natasza Solarz KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 401 Jan Nycz JKW Poznań
2020 POL 941 Gustaw Wojcieszak AZS Poznań
2020 POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin
2020 POL 930 Maciej Misiuk UKS Żegluj Lublin
2020 POL 1939 Vincent Drożdż UKS Żegluj Lublin
2020 POL 244 Julia Włodarska KW LOK Garland Gliwice
2020 POL 186 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok
2020 POL 2 Magdalena Łysik MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice
2020 POL 1507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin
2020 POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów
2020 POL 1076 Antoni Koterba UKS FIR Warszawa
2020 POL 10 Katarzyna Liedtke SSW MOS IŁAWA
2020 POL 2075 Ryszard Grochowski KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1155 Jan Żyła KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1776 Dominik Kmin UKS FIR Warszawa
2020 POL 2063 Paulina Szczepa KŻ HORN Kraków
2020 POL 1 Agata Kowalska SSW MOS IŁAWA
2020 POL 985 Bartłomiej Darkowski MOS IŁAWA
2020 POL 1644 Martyna Grzegorczyk KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 2000 Adam Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 1818 Blanka Sójkowska KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 910 Michał Banasiewicz KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 958 Piotr Placzke UKS Fir Warszawa
2020 POL 1870 Ignacy Kościelak PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 0 Jakub Kużmiński YKP GDYNIA
2020 POL 439 Jacek Pietrucznik K.Ż Mewa Poznań
2020 POL 100 Marcel Styba
2020 POL 1399 Mikołaj Kościelak PKM LOK POZNAŃ
2020 POL 1011 Ida Młynarczyk Horn Kraków
2020 POL 2010 Zofia Gil CHKŻ Chojnice
2020 POL 1539 Aleksandra Zachciał PKM LOK Poznań
2020 POL 1 Franciszek Marszałek KS AZS AWFIS GDAŃSK
2020 POL 1017 Jan Zahuta KN Lider Kraków
2020 POL 1443 Mateusz Kazimierczyk Klub Uczelniany AZS UW
2020 POL 1561 Eryk Kazimierczyk Klub Uczelniany AZS UW
2020 POL 29 Anna Wasielewska SSW MOS IŁAWA
2020 POL 1 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus w Świeciu
2020 POL 2202 Magdalena Traczyńska UKS FIR Warszawa
2020 POL 12971 Tomasz Terlecki Baza Mragowo
2020 POL 1753 Michał Trawicki AZS AWFIS
2020 POL 1704 Antoni Maruczyński UKS Navigo
2020 POL 34 Fabian Wong MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 3009 Antoni Latko
2020 POL 0 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa
2020 POL 0 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA
2020 POL 1972 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 0 Marianna Jasińska Kż Horn Kraków
2020 POL 0 Maja Jeleśniańska KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 0 Dominik Mika KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 0 Jan Rokosz Horn Kraków
2020 POL 0 Ignacy Służalski KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 0 Zofia Szczypka KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 0 Oskar Tsap KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 2069 Nina Zajdel KŻ HORN KRAKÓW
2020 POL 1971 Marianna Bednarz Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 75 Zuzanna Zygmunt Jacht Klub Pogoria III
2020 POL 1019 Zofia Zmarzły Jacht Klub Pogoria III
2020 POL 1288 Adrianna Jakubczyk MLKS Krajna w Sępólnie Krajeńskim
2020 POL 11 Kinga Szlachetka JACHT KLUB POGORIA III
2020 POL 1292 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia
2020 POL 0 Paulina Piotrowska KS. ELEKTRYK GRUDZIĄDZ
2020 POL 0 Maja MIERNIK UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Oskar Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Oliwier Zagajewski KŻ Horn Kraków
2020 POL 0 Emil Tomzik SJK ZEFIR Drakkar
2020 POL 0 Tymon Chrobot SJK ZEFIR Drakkar
2020 POL 1663 Maria Januszewska YK Stal Gdynia
2020 POL 1394 Karolina Gajda UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW
2020 POL 2138 Tomasz Zawadka YKP GDYNIA
2020 POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań
2020 POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław
2020 POL 38 Pola Sobolew MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 26 Jakub Steinborn MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 27 Krzysztof Krauze MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 121 Bartłomiej Jasiński MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 170 Nikodem Gibała MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 704 Adam Łucyk MKŻ ARKA Gdynia
2020 POL 871 Maja Wuester ŻMKS Poznań
2020 POL 0 Antoni Derek YKP GDYNIA
2020 POL 0 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 1819 Artur Gorzycki TKŻ TORUŃ
2020 POL 8 Michalina Krociel UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLUJ
2020 POL 1074 Juliusz Bartczak UKS Kliwer
2020 POL 3464 Paweł Włodarczyk UKS KLIWER
2020 POL 2 Stanisław Urbańczyk UKŻ Środa Wielkopolska
2020 POL 3463 Krzysztof Szklarski UKS Kliwer
2020 POL 34 Hubert Kruczyński ARMATORSKI KLUB ŻEGLARSKI W NAKIELNIE Z SIEDZIBĄ W WAŁCZU
2020 POL 1423 Jakub Krysiński UKS KLIWER
2020 POL 3466 Kamil Czajkowski UKS Kliwer
2020 POL 1 Maksymilian kUCHAR YK Stal Gdynia
2020 POL 1445 Borys Łabędzki UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 77 Krzysztof Stachera UKS Zalew Kielce
2020 POL 0 Eryk Krause OPTI CWM Gdynia
2020 POL 0 Dawid Małachowski OPTI CWM Gdynia
2020 POL 0 ADAM KIKMUNTER LKS Charzykowy
2020 POL 0 Stanisław Tarnicki Klub Sportowy AQUA Włocławek
2020 POL 0 Kamil Marczak JKW Poznań
2020 POL 1963 Filip Szczepankowski UKS Kliwer
2020 POL 0 Maja Leśniewska Giżycka Grupa Regatowa
2020 POL 0 Jagoda Sawicka JKP Poznań
2020 POL 0 Sławomir Urbanczyk
2020 POL 0 Piotr Kowalewski Uks Kliwer
2020 POL 0 Hubert Głowala UKS Żegluj
2020 POL 0 Zuzanna Żuchowska UKS Żegluj
2020 POL 0 Jan ŻuchowskI UKS Żegluj
2020 POL 0 Zofia Księżniak UKS Żegluj
2020 POL 1373 Jan Matysiak CHKŻ
2020 POL 1853 Anastasiia Semenchenko UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ŻEGLARZ
2020 POL 252 Filip Mazur Klub Żeglarski "Mewa" Poznań
2020 POL 8 Igor Galin UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 3 Franciszek Łukawiecki UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 1 Adam Kamzelski UKS YACHT CLUB SŁAWA
2020 POL 0 Kacper Zagórowski "KLUB ŻEGLARSKI NYSA"
2020 POL 0 Dominik Łuczak Uczniowski klub żeglarski SIÓDEMKA
2020 POL 0 Nina Krawczyk K.Ż Mewa Poznań
2020 POL 0 Oliwer Kuźma
2020 POL 0 Igor Rzeźnik Gdański klub żeglarski
2020 POL 1 Wincenty Sanecki KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2020 POL 0 Antoni Salachna Klub Żeglarski "Nysa"
2020 POL 1829 Dominik Sienkiewicz AZS AWFiS
2020 POL 2041 Zofia Szotyńska AZS Uniwersytet Warszawski
2020 POL 3500 Oliwier Morawiak UKS Zalew Kielce
2020 POL 1909 Michał Guszcza UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 2552 Filip Sroczyński UKS Sindbad Legionowo
2020 POL 0 Tomasz Politański MKS Dwójka Warszawa
2020 POL 0 Maksymilian Ambroziak MKS Dwójka Warszawa
2020 POL 0 Marcin Lewków MKS Dwójka Warszawa
2020 POL 0 ALESSANDRO DI BUGNO KLUB ŻEGLARSKI NYSA
2020 POL 0 Łukasz Duda UKS Szkwał Złocieniec
2020 POL 0 Maksymilian Wojcieszyński LKS Charzykowy
2020 POL 1922 Lidia Natalia Jastrzębska OKŻ Junga
2020 POL 447 Marcel Masiewicz JUNGA OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
2020 POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ JUNGA
2020 POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz YACHT KLUB JUNGA
2020 POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Junga
2020 POL 2096 Stanisław Kot OKŻ Junga Olsztyn
2020 POL 2092 Robert Martyn OKŻ Junga Olsztyn
2020 POL 2032 Julia Żórawska OPTI CWM Gdynia
2020 POL 441 Lena Rybicka OKŻ Junga Olsztyn
2020 POL 1666 Jakub Nawrot Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 1973 Jakub Dul Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 1874 Daniel Myszka Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg
2020 POL 3013 Mikołaj Gościniak Uczniowski Klub Żeglarski "Trawers" w Ostrowie Wielkopolskim
2020 POL 0 Monika Firek MKS Dwójka Warszawa
2020 POL 0 Marta Kowalczyk MKS Dwójka Warszawa
2020 POL 1276 Aleksandra Kosowska UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
2020 POL 0 Larysa Królasik OPTI CWM Gdynia
2020 POL 159 Zofia Hucińska UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI OPTI CWM
2020 POL 923 Michał Małagocki KS SPÓJNIA WARSZAWA
2020 POL 0 Jan Gierszewski Giżycka Grupa Regatowa
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet