Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

VI Puchar Mariny Tarnobrzeg - Memoriał im. Andrzeja Borowego

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3
1 POL 1329 Gita Van Der Voort KŻ Horn Kraków 5,00 1 3 1
2 POL 1624 Wiktoria Sajdak YC Zefir Drakkar Poraj 6,00 2 2 2
3 POL 1655 Maciej Cioczek UKS ŻEGLUJ Lublin 12,00 3 1 8
4 POL 1765 Krzysztof Maksymowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 16,00 9 4 3
5 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 17,00 6 7 4
6 POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 21,00 5 11 5
7 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 22,00 7 9 6
8 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 27,00 14 6 7
9 POL 1409 Marysia Stachera UKS Zalew Kielce 32,00 8 14 10
10 POL 1700 Mikołaj Cieślak UKS ŻEGLUJ Lublin 33,00 10 10 13
11 POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 34,00 11 8 15
12 POL 2062 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 41,00 15 15 11
13 POL 1601 Milena Siczek UKS Żegluj Lublin 43,00 13 5 25
14 POL 1047 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 47,00 20 18 9
15 POL 110 Jan Pacheco KŻ HORN Kraków 53,00 19 20 14
16 POL 308 Mikołaj Łukasik UKS ŻEGLUJ LUBLIN 56,00 4 19 33
17 POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 58,00 18 12 28
18 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 58,00 26 16 16
19 POL 1973 Zofia Michaleczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 61,00 12 13 36
20 POL 1011 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 63,00 23 23 17
21 POL 1444 Ewa Czapla UKS Żegluj Lublin 70,00 16 22 32
22 POL 1666 Wiktoria Kosior Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 72,00 28 17 27
23 POL 1127 Mateusz Piskorz KŻ Horn Kraków 75,00 22 32 21
24 POL 1749 Jakub Szczepanik UKS Żegluj Lublin 76,00 31 26 19
25 POL 1125 Michał Piskorz KŻ Horn Kraków 77,00 17 30 30
26 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 78,00 24 28 26
27 CZE 828 STAFA PATRICK Morawsky Jacht Klub Z.S. 78,00 27 27 24
28 POL 1546 Mateusz Grzebyk Jacht Klub NISKO 79,00 35 21 23
29 POL 744 Olaf Michta UKS Zalew Kielce 81,00 32 29 20
30 POL 1349 Łukasz Grzebyk Jacht Klub NISKO 84,00 21 34 29
31 POL 10 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 85,00 40 33 12
32 POL 984 Maciej Lewiński UKS ŻEGLUJ LUBLIN 85,00 25 25 35
33 POL 11 PAPUCKI MAKSYMILIAN UKS ZALEW KIELCE 87,00 34 31 22
34 POL 1606 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 92,00 37 24 31
35 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub NISKO 97,00 41 38 18
36 POL 1327 Laura Kowalska KŻ Horn Kraków 104,00 33 37 34
37 POL 1972 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 105,00 30 36 39
38 POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 109,00 29 42 38
39 POL 1916 Adam Fengler KŻ HORN Kraków 110,00 38 35 37
40 POL 2 Jakub Nawrot JK Kotwica Tarnobrzeg 116,00 36 40 40
41 POL 1330 Jan Włudyka KŻ Horn Kraków 124,00 39 41 44
42 POL 1 Maja Marczak JK Kotwica Tarnobrzeg 133,00 45 47 41
43 POL 1011 Julia Jędrzejczyk KŻ Horn Kraków 133,00 42 44 47
44 POL 1997 Jolanta Siwek KŻ Horn Kraków 134,00 43 46 45
45 POL 1915 Teresa Milbałer KŻ Horn Kraków 136,00 DNS 43 42
46 POL 1974 Oskar Niezabitowski Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 137,00 47 39 DNS
47 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub NISKO 137,00 46 45 46
48 POL 1873 Maja Szostak JK Kotwica Tarnobrzeg 143,00 44 DNS 48
49 POL 3 WOŁOSZ ANTONI Z JK KOTWICA TARNOBRZEG 145,00 DNS DNS 43
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet