Mistrzostwa PSKO do lat 9

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2222 Stachowski Karol Gdański Klub Żeglarski 11,00 2.0 4.0 (6.0) 1.0 4.0
2 POL POL1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 15,00 1.0 1.0 (13.0) 8.0 5.0
3 POL 550 Rau Tymon Yacht Club Bergline Wrocław 18,00 7.0 (10.0) 5.0 5.0 1.0
4 POL 1047 Grzegorz Stachera UKS Zalew Kielce 24,00 5.0 8.0 7.0 4.0 (18.0)
5 POL 1525 Józef Krasowski AZS UW 27,00 13.0 2.0 9.0 (17.0) 3.0
6 POL 158 Pawłowski Igor CHKŻ Chojnice 29,00 (12.0) 12.0 12.0 3.0 2.0
7 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 30,00 3.0 11.0 (49.0 DSQ) 7.0 9.0
8 POL 744 Michta Olaf UKS Zalew Kielce 32,00 17.0 5.0 8.0 2.0 (36.0)
9 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 41,00 16.0 3.0 4.0 18.0 (31.0)
10 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 43,00 8.0 (16.0) 16.0 12.0 7.0
11 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 47,00 6.0 13.0 (23.0) 16.0 12.0
12 POL 1482 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 49,00 10.0 14.0 19.0 (27.0) 6.0
13 POL 1971 Bobula Jan JK Kotwica Tarnobrzeg 50,00 4.0 18.0 (35.0) 11.0 17.0
14 POL 936 Maurycy Kosmowski Port Mechelinki 56,00 15.0 9.0 (27.0) 6.0 26.0
15 CZE 828 Stafa Patrick Moravsky Yacht Klub 56,00 14.0 19.0 14.0 9.0 (22.0)
16 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 58,00 19.0 (24.0) 10.0 19.0 10.0
17 POL 91 Miłosz Ciechanowicz MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 60,00 9.0 7.0 21.0 (23.0) 23.0
18 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 60,00 18.0 21.0 (22.0) 13.0 8.0
19 POL 1904 Norbert Herba YK Stal Gdynia 62,00 11.0 6.0 20.0 (31.0) 25.0
20 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 64,00 23.0 (33.0) 3.0 14.0 24.0
21 POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 68,00 (49.0 DSQ) 31.0 11.0 15.0 11.0
22 POL 1328 Tymon Szkołut UKS Żegluj Lublin 73,00 20.0 17.0 15.0 (25.0) 21.0
23 POL 1606 Tomasz Sobota SYC Zefir-Drakkar Poraj 75,00 22.0 26.0 17.0 10.0 (27.0)
24 POL 1244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 81,00 21.0 23.0 18.0 (30.0) 19.0
25 POL 1706 Sudnik Michał MBSW/UKŻR Niegocin Giżycko 90,00 30.0 15.0 30.0 (38.0) 15.0
26 POL 909 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 91,00 (37.0) 29.0 1.0 33.0 28.0
27 POL 2079 Odejewski Maurycy CHKŻ Chojnice 100,00 32.0 (39.0) 2.0 34.0 32.0
28 POL 1558 Milosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 100,00 29.0 25.0 32.0 (42.0) 14.0
29 POL 1125 Jerzy Toliński KŻ Horn Kraków 102,00 (35.0) 35.0 28.0 26.0 13.0
30 POL 2213 Mikołaj Waszkiewicz Jacht Klub Nisko 103,00 26.0 32.0 29.0 (35.0) 16.0
31 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 108,00 25.0 20.0 (36.0) 28.0 35.0
32 POL 1834 Mikołaj Łukasik UKS Żegluj Lublin 108,00 33.0 (41.0) 26.0 29.0 20.0
33 POL 1682 Farana Mikołaj UKŻ MORiS Pszczyna 109,00 27.0 27.0 31.0 24.0 (33.0)
34 POL 1429 Kajdy Maksymilian UKS FIR Warszawa 113,00 (42.0) 30.0 24.0 20.0 39.0
35 POL 1533 Antoni Wyroba KN Lider Kraków 116,00 31.0 22.0 25.0 (39.0) 38.0
36 POL 1069 Wiatrowski Tadeusz CHKŻ Chojnice 119,00 (41.0) 34.0 34.0 22.0 29.0
37 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 129,00 (43.0) 28.0 38.0 21.0 42.0
38 POL 121 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 137,00 (38.0) 38.0 33.0 32.0 34.0
39 POL 1532 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 140,00 24.0 36.0 37.0 43.0 (44.0)
40 POL 1330 Dawid Pachuta KŻ Horn Kraków 141,00 28.0 37.0 39.0 37.0 (41.0)
41 POL 1974 Niezabitowski Oskar JK Kotwica Tarnobrzeg 153,00 40.0 (42.0) 42.0 41.0 30.0
42 POL 1601 Lucjan Czerwiński-Wierzchowski UKS Żegluj Lublin 159,00 36.0 40.0 40.0 (45.0) 43.0
43 POL 907 Miszczuk Bartosz UKS Żegluj Lublin 160,00 34.0 (45.0) 41.0 40.0 45.0
44 POL 849 Tomasz Tęcza Jacht Klub Nisko 160,00 (49.0 DNF) 44.0 43.0 36.0 37.0
45 POL 1685 Farana Henryk UKŻ MORiS Pszczyna 173,00 39.0 43.0 44.0 47.0 (49.0 DNF)
46 POL 1769 Tyczyński Marcel KS SPÓJNIA WARSZAWA 178,00 44.0 (49.0 DNF) 45.0 49.0 DNF 40.0
47 POL 1327 Lampa Szymon KŻ Horn Kraków 182,00 45.0 (49.0 DNF) 46.0 44.0 47.0
48 POL 1312 Maciejak Franciszek UKS Bryg Wrocław 190,00 (49.0 DNF) 49.0 DNF 49.0 DNF 46.0 46.0
jsail.pl
© 2021 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet