bg

Mistrzostwa PSKO do lat 13

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B x

Zawiadomienie o regatach

21 - 23 SIE 2020
Szczecin, jez. Dąbie
Centrum Żeglarskie Szczecin
Artur Burdziej
698632529 a.burdziej@centrumzeglarskie.pl
Logo OPTIMIST A 2 Logo OPTIMIST B 7 Logo OPTIMIST DZ 35 Logo OPTIMIST CH 57 101

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST CH 1111 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 10.08.2020 23:25:43
Logo OPTIMIST DZ 173 Oliwia Pietkiewicz Klub Sportowy Dobra Marina 10.08.2020 23:25:43
Logo OPTIMIST DZ POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 10.08.2020 23:09:20
Logo OPTIMIST B POL 1039 Szymon Jankowski UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST DZ POL 1793 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST B POL 2156 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST CH POL 1920 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST CH POL 1919 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST B POL 1918 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST CH POL 3 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST CH POL 1794 Oskar Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST DZ POL 1189 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 10.08.2020 21:07:43
Logo OPTIMIST CH POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 10.08.2020 18:38:31
Logo OPTIMIST DZ 1900 Pola Wdowiak MSS 10.08.2020 16:53:03
Logo OPTIMIST CH pol 99 Lena Roszak AZS Poznań 10.08.2020 09:38:20
Logo OPTIMIST DZ POL 1230 Łucja Borkowska AZS Poznań 09.08.2020 17:00:30
Logo OPTIMIST DZ 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA 09.08.2020 09:19:10
Logo OPTIMIST CH POL 12024 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST DZ POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 1586 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 1804 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST DZ POL 202 Maja Storman KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST DZ POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 1860 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 09.08.2020 07:10:34
Logo OPTIMIST CH POL 8 Igor Piechota UKS Yacht Club Sława 08.08.2020 14:26:14
Logo OPTIMIST CH POL 8 Igor Galin UKS YACHT CLUB SŁAWA 08.08.2020 14:26:14
Logo OPTIMIST CH POL 1 Szymon Majgier UKS YACHT CLUB SŁAWA 08.08.2020 14:26:14
Logo OPTIMIST DZ POL 1899 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze 06.08.2020 18:31:22
Logo OPTIMIST DZ POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 06.08.2020 18:26:59
Logo OPTIMIST DZ POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 06.08.2020 18:23:34
Logo OPTIMIST B POL 938 Filip Modzelewski AZS Poznań 06.08.2020 10:29:12
Logo OPTIMIST DZ POL 11622 Laura Urbańska JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST DZ POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 1548 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST DZ POL 12101 Maria Nycz JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST DZ POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 149 Adam Chojnicki JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 401 Jan Nycz JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 11459 Maksymilian Malinowski JKW Poznań 04.08.2020 19:24:13
Logo OPTIMIST CH POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 13:23:58
Logo OPTIMIST CH POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 13:23:58
Logo OPTIMIST CH POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 13:23:58
Logo OPTIMIST CH POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 04.08.2020 13:23:58
Logo OPTIMIST CH POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 04.08.2020 11:45:07
Logo OPTIMIST CH POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 04.08.2020 11:45:07
Logo OPTIMIST CH POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 04.08.2020 11:45:07
Logo OPTIMIST CH POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 04.08.2020 11:45:07
Logo OPTIMIST CH POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 04.08.2020 11:45:07
Logo OPTIMIST CH POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:53:28
Logo OPTIMIST CH POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:53:28
Logo OPTIMIST DZ POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:53:28
Logo OPTIMIST CH POL 2212 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:53:28
Logo OPTIMIST CH POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 03.08.2020 18:53:28
Logo OPTIMIST CH POL 3461 Jakub Podgórny Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST DZ POL 3459 Lena Kaczmarek Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST DZ POL 3460 Magdalena Luśnia Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST DZ POL 5119 Lena Małecka Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST CH POL 1954 Filip Miller Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST DZ POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST DZ POL 11507 Maja Wojciechowska Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST CH POL 1952 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie Szczecin 03.08.2020 15:58:11
Logo OPTIMIST CH POL 34 Hubert Kruczyński AKŻ 90 03.08.2020 11:16:37
Logo OPTIMIST A POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 29.07.2020 23:15:43
Logo OPTIMIST B POL 10 Aleks Ertel UKS Yacht Club Sława 29.07.2020 23:15:43
Logo OPTIMIST B POL 1306 Karol Kucharczyk UKS Yacht Club Sława 29.07.2020 23:15:43
Logo OPTIMIST B POL 10891 Damian Malcher UKS Yacht Club Sława 29.07.2020 23:15:43
Logo OPTIMIST CH POL 186 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 29.07.2020 21:25:34
Logo OPTIMIST DZ POL 664 Zuzanna Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW 29.07.2020 21:25:34
Logo OPTIMIST CH POL 883 Adam Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 29.07.2020 21:25:34
Logo OPTIMIST DZ POL 1394 Karolina Gajda UKS BARNIM GOLENIÓW 29.07.2020 21:25:34
Logo OPTIMIST CH POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.07.2020 18:28:47
Logo OPTIMIST DZ POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.07.2020 18:28:47
Logo OPTIMIST CH POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 29.07.2020 18:28:47
Logo OPTIMIST CH POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST CH POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST CH POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST DZ POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST CH POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST DZ POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST CH POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA 29.07.2020 16:41:25
Logo OPTIMIST CH POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:29:46
Logo OPTIMIST CH POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:29:46
Logo OPTIMIST DZ POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:29:46
Logo OPTIMIST CH POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 29.07.2020 09:29:46
Logo OPTIMIST DZ POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.07.2020 20:59:52
Logo OPTIMIST DZ POL 2028 Inka Koza M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.07.2020 20:59:52
Logo OPTIMIST CH POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.07.2020 20:59:52
Logo OPTIMIST DZ POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26.07.2020 20:59:52
Logo OPTIMIST CH CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 26.07.2020 20:35:55
Logo OPTIMIST CH POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST DZ POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST DZ POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST CH POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST CH POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST CH POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 26.07.2020 16:18:44
Logo OPTIMIST CH POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 24.07.2020 11:36:55
Logo OPTIMIST DZ POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań 24.07.2020 11:36:55
Logo OPTIMIST A POL 124 Maksymilian Koschel JKW Poznań 24.07.2020 11:36:55
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet