bg

Puchar Burmistrza Chojnic oraz Starosty Chojnickiego

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A Logo OPTIMIST B 1

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

04 - 05 LIP 2020
Charzykowy
LKS
Sławomir Januszewski
608040184 lks.charzykowy@wp.pl
Logo OPTIMIST A 17 Logo OPTIMIST B 90 107

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 1276 ? ? 05.07.2020 13:31:24
Logo OPTIMIST B POL 1270 ? ? 05.07.2020 12:47:23
Logo OPTIMIST B POL 1307 Bartosz Peczko MKŻ Żnin 04.07.2020 09:04:21
Logo OPTIMIST B POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 04.07.2020 09:03:38
Logo OPTIMIST B POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 04.07.2020 09:02:48
Logo OPTIMIST B POL 1240 ADAM JAKUBOWSKI POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1870 IGNACY KOŚCIELAK POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1459 MATEUSZ KUCHOWICZ POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1676 PIOTR GRZESIEK POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1070 STANISŁAW KASPRZAK POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1399 MIKOŁAJ KOŚCIELAK POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1636 ALEKSANDRA STEFANIAK POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1539 ALEKSANDRA ZACHCIAŁ POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST B POL 1474 MATEUSZ KAYSER POZNAŃSKI KLUB MORSKI LOK 03.07.2020 18:24:21
Logo OPTIMIST A POL 825 Jan Wiśniewski MKS Dwójka Warszawa 02.07.2020 22:21:53
Logo OPTIMIST A POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.07.2020 22:14:22
Logo OPTIMIST B POL 936 Maurycy Kosmowski KS AZS AWFIS GDAŃSK 02.07.2020 22:14:22
Logo OPTIMIST A POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 12 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1947 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1751 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 2033 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 2112 Mateusz Graczyk CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 1879 Igor Grzelak CHKŻ Chojnice 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST A POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 02.07.2020 21:59:28
Logo OPTIMIST B POL 1860 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 21:01:18
Logo OPTIMIST B POL 1593 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 02.07.2020 20:44:28
Logo OPTIMIST B POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 1804 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 4 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 202 Maja Stormann KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:37:53
Logo OPTIMIST B POL 1908 Dawid Brzeski MKS 'Dwójka" Warszawa 02.07.2020 15:53:22
Logo OPTIMIST B POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 11804 Stanisław Nosol CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 2113 Mila Pawłowska CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 757 Antonina Wiatrowska CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 2033 Tymon Dampc CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 244 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 1373 Jan Matysiak CHKŻ Chojnice 01.07.2020 23:09:40
Logo OPTIMIST B POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1988 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1851 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1106 Bartosz Janusek MKS 'Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 816 Jan Chylarecki MKS "Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1773 Tomasz Biedrzycki MKS 'Dwójka" Warszawa 01.07.2020 21:33:57
Logo OPTIMIST B POL 1739 Anna Niklaus ŻMKS Poznań 30.06.2020 22:03:55
Logo OPTIMIST B POL 871 Mia Wüster ŻMKS Poznań 30.06.2020 22:03:55
Logo OPTIMIST B POL 1811 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 2087 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 1767 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 2032 Maciej Kundzier Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 4707 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 4708 ILEK GUSHCHIN Gdański Klub Żeglarski 30.06.2020 15:35:52
Logo OPTIMIST B POL 1460 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 28.06.2020 22:51:57
Logo OPTIMIST B POL 460 Szymon Rowecki ŻMKS Poznań 28.06.2020 22:51:57
Logo OPTIMIST B POL 739 Maksymilian Flaczyński ŻMKS Poznań 28.06.2020 22:51:57
Logo OPTIMIST B POL 292 Mikołaj Grey OPTI CWM Gdynia 28.06.2020 22:17:15
Logo OPTIMIST A CZE 714 Matyas Dymak YC Vysoke Myto 24.06.2020 17:33:17
Logo OPTIMIST B CZE 703 Liliana Dymakova YC Vysoke Myto 24.06.2020 17:33:17
Logo OPTIMIST B POL 29 Milena Górna Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 1833 Konstanty Kosiński Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 1831 Piotr Małachowski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 186 Paweł Rusak Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 1029 Kornelia Urzędowska Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 270 Jakub Podziewski Uczniowski Klub Żeglarski "Siódemka" Białystok 24.06.2020 11:22:07
Logo OPTIMIST B POL 1493 Marta Sochacka UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1491 Mateusz Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1751 Antoni Gabryszewski UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1370 Pola Czerwińska UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1504 Julia Turniak UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1750 Maria Sajewicz UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 1104 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 22.06.2020 22:14:47
Logo OPTIMIST B POL 3425 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2031 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2083 Konrad Czech OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 39 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 1658 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST B POL 2124 Agata Koropecka OPTI CWM Gdynia 21.06.2020 22:48:44
Logo OPTIMIST A POL 1489 Marcel Wieliński LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST A POL 2723 Jakub Szczepański LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST B POL 1550 Maja Szyca LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST B POL 1585 Radosław Dudkiewicz LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST B POL 1489 Maria Wojcieszyńska LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST B POL 1700 Zofia Rolbiecka LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
Logo OPTIMIST B POL 1066 Dominik Rolbiecki LKS Charzykowy 20.06.2020 07:14:58
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet