bg

Puchar YKP Gdynia

Sezon 2020

Logo OPTIMIST A ELIM OOM
10 - 12 LIP 2020
Gdynia
YKP Gdynia
Sebastian Wójcikowski
586201701 biuro@ykp.gdynia.pl
Logo OPTIMIST A 68 68

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST A POL 1452 MAGDALENA OSTROWSKA AZS UW 05.07.2020 11:46:21
Logo OPTIMIST A POL 1666 Katarzyna Płaza Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 04.07.2020 13:46:53
Logo OPTIMIST A POL 1555 Blanka Bobula Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 04.07.2020 13:46:53
Logo OPTIMIST A POL 1972 Zofia Michałeczko Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 04.07.2020 13:46:53
Logo OPTIMIST A POL 1973 Michał Mac Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 04.07.2020 13:46:53
Logo OPTIMIST A POL 1666 Wiktoria Kosior Jacht Klub Kotwica Tarnobrzeg 04.07.2020 13:46:53
Logo OPTIMIST A POL 2044 Jakub Kaszewiak AZS UW 04.07.2020 11:40:23
Logo OPTIMIST A POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 2007 Alicja Alka Michalewska SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 04.07.2020 07:24:49
Logo OPTIMIST A POL 2122 Kajetan Stein UKS Bryg Wrocław 03.07.2020 19:42:55
Logo OPTIMIST A POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 03.07.2020 19:34:56
Logo OPTIMIST A POL 11 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 03.07.2020 19:34:56
Logo OPTIMIST A POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 03.07.2020 19:34:56
Logo OPTIMIST A POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 03.07.2020 19:34:56
Logo OPTIMIST A POL 1138 Michał Kuchtyn UKS BRYG Wrocław 03.07.2020 19:34:56
Logo OPTIMIST A POL 2048 NINA MIROWSKA AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKI 03.07.2020 00:55:31
Logo OPTIMIST A POL 3481 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:51:24
Logo OPTIMIST A POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:51:24
Logo OPTIMIST A POL 1586 Andrzej Grochal KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:51:24
Logo OPTIMIST A POL 2024 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:51:24
Logo OPTIMIST A POL 2154 Aleksandra Bobrowska KSW BALTIC Dziwnów 02.07.2020 20:51:24
Logo OPTIMIST A POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1764 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 3469 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1619 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1523 Olga Wietek YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 1940 Filip Bil YKP GDYNIA 02.07.2020 19:48:28
Logo OPTIMIST A POL 3408 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 02.07.2020 19:07:01
Logo OPTIMIST A POL 1713 Jakub Jaworski UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 02.07.2020 19:07:01
Logo OPTIMIST A POL 1494 Kacper Kostarz UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 02.07.2020 19:07:01
Logo OPTIMIST A POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 3434 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 3440 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 3422 Mateusz Kozłowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 3435 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 01.07.2020 18:59:27
Logo OPTIMIST A POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 01.07.2020 12:00:52
Logo OPTIMIST A POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 01.07.2020 12:00:52
Logo OPTIMIST A POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 1547 Andrzej Nycz JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 1492 Paweł Romanowicz JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 2142 Zuzanna Borucka JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 1739 Szymon Rossa JKW Poznań 01.07.2020 07:50:26
Logo OPTIMIST A POL 825 Jan Wiśniewski MKS DWÓJKA WARSZAWA 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 1768 WIKTOR WRÓBEL MKS DWÓJKA WARSZAWA 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 3404 SZYMON ROZUM MKS Dwójka Warszawa 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 1988 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 2005 Michał Kuczmarski MKS Dwójka Warszawa 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 2107 MARTA PIOTROWSKA MKS Dwójka Warszawa 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 3488 KLARA PIOTROWSKA MKS Dwójka Warszawa 30.06.2020 17:43:15
Logo OPTIMIST A POL 3431 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 30.06.2020 17:15:10
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet