bg

Sopot Optimist Cup

Sezon 2020

Logo OPTIMIST B 0.5

Zawiadomienie o regatach

Strona regat

04 - 05 LIP 2020
Sopot
UKS Navigo Sopot
Nina Olszewska , Jacek Noetzel
695 553 951 // 503 114 384 ninaszymczyk@wp.pl // jaceknoetzel@gmail.com
Logo OPTIMIST B 62 62

Nazwa klasy Nr na żaglu Imie i Nazwisko Klub Data zgłoszenia
Logo OPTIMIST B POL 27 Krzysztof Krauze MKŻ ARKA Gdynia 03.07.2020 17:59:49
Logo OPTIMIST B POL 170 Nikodem Gibała MKŻ ARKA Gdynia 03.07.2020 17:59:49
Logo OPTIMIST B POL 38 Pola Sobolew MKŻ ARKA Gdynia 03.07.2020 17:59:49
Logo OPTIMIST B POL 121 Bartłomiej Jasiński MKŻ ARKA Gdynia 03.07.2020 17:59:49
Logo OPTIMIST B POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 447 Marcel Masiewicz OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 7777 Aleksander Krysztopik OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 1922 Lidia Jastrzębska OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 441 Lena Rybicka OKŻ Junga Olsztyn 02.07.2020 22:48:31
Logo OPTIMIST B POL 1185 Vsevolod Nazarov UKS NAVIGO Sopot 02.07.2020 21:16:50
Logo OPTIMIST B POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS NAVIGO Sopot 02.07.2020 21:16:50
Logo OPTIMIST B POL 1704 Antoni Maruczyński UKS NAVIGO Sopot 02.07.2020 21:16:50
Logo OPTIMIST B POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 02.07.2020 14:13:11
Logo OPTIMIST B POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 02.07.2020 14:12:17
Logo OPTIMIST B POL 940 Bartłomiej Bil UKS CWM Opti Gdynia 02.07.2020 10:14:36
Logo OPTIMIST B 3002 Michał Retecki UKS NAVIGO SOPOT 02.07.2020 07:57:14
Logo OPTIMIST B POL 3009 Antoni Latko UKS NAVIGO SOPOT 02.07.2020 07:57:14
Logo OPTIMIST B POL 2 Magdalena Łysik MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 19:01:39
Logo OPTIMIST B POL 34 Fabian Wong MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 18:48:01
Logo OPTIMIST B POL 26 Jakub Steinborn MKŻ ARKA Gdynia 01.07.2020 18:48:01
Logo OPTIMIST B POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 29.06.2020 18:48:22
Logo OPTIMIST B POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 29.06.2020 18:48:22
Logo OPTIMIST B POL 1584 Zuzanna Bukowska MKŻ ARKA Gdynia 29.06.2020 18:48:22
Logo OPTIMIST B POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia 29.06.2020 18:48:22
Logo OPTIMIST B POL 109 Mila Faust MKŻ ARKA Gdynia 29.06.2020 18:48:22
Logo OPTIMIST B POL 1929 Sonia Dobrzyńska KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 2100 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 2027 Wiktor Przeździecki KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 1791 Zofia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 1892 Eryk Kąkolewski KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 3999 Tomasz Ignaczewski KS Spójnia-Warszawa 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 1244 Emilia Brdulak KS SPÓJNIA WARSZAWA 24.06.2020 12:11:31
Logo OPTIMIST B POL 5 Maja Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 19.06.2020 20:24:13
Logo OPTIMIST B POL 131 Piotrek Słomka Ts 'Kuźnia" Rybnik 16.06.2020 11:02:14
Logo OPTIMIST B POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.06.2020 19:01:44
Logo OPTIMIST B POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.06.2020 19:01:44
Logo OPTIMIST B POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.06.2020 19:01:44
Logo OPTIMIST B POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.06.2020 19:01:44
Logo OPTIMIST B POL 1245 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 15.06.2020 19:01:44
Logo OPTIMIST B POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 1284 Jan Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 11244 Piotr Harnasz Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 603 Amelia Ferenc Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 1267 Magdalena Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 20271 Gustaw Kowalski Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 208 Grzegorz Górecki Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 107 Elżbieta Psiuk Ts 'Kuźnia" Rybnik 11.06.2020 13:24:57
Logo OPTIMIST B POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 2155 Jan Wilk SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 23 Konrad Nawrot SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
Logo OPTIMIST B POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS IŁAWA 10.06.2020 19:56:50
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet