Srebrny Żagiel Optimista

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 21,00 3 5 (11) 6 2 3 2
2 POL 1989 Mikołaj Głąb Nauticus Yacht Club Olsztyn 27,00 1 2 1 9 (16) 6 8
3 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 27,00 1 3 14 4 4 1 (21)
4 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 29,00 4 1 6 3 (13) 9 6
5 POL 2078 Stanisław Ługowski WTW WARSZAWA 31,00 3 9 2 1 5 (20) 11
6 POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 34,00 2 (dsq) 3 2 1 10 16
7 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 39,00 5 9 6 8 10 (19) 1
8 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 48,00 4 25 4 3 9 (41) 3
9 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 49,00 11 1 (28) 2 8 15 12
10 POL 229 Ignacy Pospieszny AZS Poznań 55,00 4 7 6 19 6 13 (53)
11 POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 60,00 7 5 9 (ufd) 11 8 20
12 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW "OPTY" USTKA 61,00 3 13 1 3 (41) 27 14
13 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 67,00 6 11 2 4 (48) 25 19
14 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 68,00 17 3 8 5 20 (45) 15
15 POL 2041 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 74,00 2 16 14 16 14 12 (30)
16 POL 825 Jan Wiśniewski MKS "Dwójka" Warszawa 78,00 1 3 4 6 36 (53) 28
17 POL 907 Milena Siczek Uks Żegluj Lublin 78,00 18 6 5 10 (49) 34 5
18 POL 133 Wojtek Wójcik Ts Kuźnia Rybnik 80,00 24 (29) 3 16 26 4 7
19 POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 83,00 11 1 18 2 28 (55) 23
20 POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 83,00 12 23 14 1 24 (29) 9
21 POL 1611 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 83,00 11 6 (35) 7 19 30 10
22 POL 1655 Maciej Cioczek Uks Żegluj Lublin 86,00 5 6 26 5 23 21 (35)
23 POL 1817 Tymoteusz Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 88,00 7 12 23 7 (dsq) 22 17
24 POL 442 Tomasz Pakulski Olsztyński Klub Żeglarski 90,00 10 9 8 31 30 2 (44)
25 POL 3422 Mateusz Kozłowski Olsztyński Klub Żeglarski 90,00 6 4 16 17 (58) 7 40
26 POL 1739 Daniel Śmiałowski ŻMKS Poznań 91,00 2 8 31 24 3 23 (41)
27 POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 92,00 13 11 29 4 22 (42) 13
28 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 97,00 5 8 5 11 7 61 (ret)
29 POL 12201 Jan Sawicki JKW Poznań 106,00 21 30 1 12 17 (38) 25
30 POL 670 JEREMIASZ KONIECZNY ŻLKS POZNAŃ 106,00 18 4 22 14 34 14 (37)
31 POL 1017 Filip Nowosad KN Lider Kraków 107,00 14 24 7 22 29 11 (56)
32 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 111,00 7 26 4 23 (54) 24 27
33 POL 1603 Tomasz Zadora Uks Żegluj Lublin 112,00 10 4 19 6 44 (48) 29
34 POL 1540 Josh Kurzawa PKM LOK 114,00 15 10 30 14 21 (59) 24
35 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 115,00 19 33 5 21 33 (63) 4
36 POL 991 Marta Gajdzińska AZS Poznań 118,00 10 33 9 1 43 (46) 22
37 POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 118,00 15 2 12 49 12 28 (59)
38 POL 1860 Aleksander Lenart UKS Opti Odra Wrocław 118,00 15 16 13 21 27 26 (58)
39 POL 125 MIKOŁAJ MAJCHRZYCKI ŻLKS POZNAŃ 121,00 29 25 8 8 15 (50) 36
40 POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 123,00 14 17 11 12 38 31 (39)
41 POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 125,00 19 20 20 32 18 16 (49)
42 POL 1060 Mateusz Kuchowicz ŻMKS Poznań 127,00 9 10 15 7 (55) 35 51
43 POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 127,00 16 22 10 11 25 (44) 43
44 POL 92 Lena Gaweł AZS Poznań 129,00 12 8 26 21 31 (43) 31
45 POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 131,00 18 2 40 20 (60) 5 46
46 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 135,00 16 18 20 18 46 17 (bfd)
47 POL 162 Marcin Małota KN Lider Kraków 137,00 30 32 2 13 42 18 (45)
48 POL 1700 Mikołaj Cieślak Uks Żegluj Lublin 144,00 25 10 24 9 50 (54) 26
49 POL 15861 Andrzej Grochal UKŻ Błękitni Grzybowo 152,00 22 26 3 29 (51) 40 32
50 POL 1376 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 153,00 12 5 (ufd) 32 53 33 18
51 POL 1427 Anna Gąsiorek AZS Poznań 155,00 21 31 13 10 (62) 47 33
52 POL 1760 Max Niziałkowski UKS Bryg Wrocław 158,00 8 12 23 (41) 40 37 38
53 POL 446 Aleksandra Wrońska Olsztyński Klub Żeglarski 160,00 31 13 31 14 37 (51) 34
54 POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 172,00 19 33 32 5 (52) 36 47
55 POL 871 Stanisław Kasprzak ŻMKS Poznań 177,00 8 18 33 51 35 32 (61)
56 POL 1085 Kamila Maziarz KS Energetyk 180,00 13 39 16 28 32 (60) 52
57 POL 1942 Alicja Żuber Nauticus Yacht Club Olsztyn 181,00 37 22 20 9 45 (49) 48
58 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 184,00 16 (dsq) 7 18 39 62 42
59 POL 1016 Wawrzyniec Żelazny MKŻ Żnin 194,00 8 15 18 41 (61) 52 60
60 POL 2786 MACIEJ KARPIŃSKI UKS "Nad Jeziorkiem" WARSZAWA 194,00 22 19 44 16 (59) 39 54
61 POL 443 Dominika Godlewska Olsztyński Klub Żeglarski 210,00 40 15 25 17 (57) 56 57
62 POL 1200 Piotr Sołtysiak CHKŻ Chojnice 214,00 9 38 (dsq) 12 47 58 50
63 POL 20371 JAN WINKLER ŻLKS POZNAŃ 226,00 17 16 (ufd) 25 56 57 55
64 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 79,00 20 14 (29) 27 3 2 13
65 POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 84,00 (27) 15 25 23 4 12 5
66 POL 1422 Krzysztof Junczyk UKS FIR Warszawa 96,00 23 (36) 27 18 16 8 4
67 POL 2147 Kacper Michalski Klub Żeglarski Nysa 104,00 32 12 23 34 2 1 (35)
68 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 110,00 20 21 22 26 15 (38) 6
69 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 113,00 (43) 11 37 19 1 16 29
70 POL 2634 Angelina Zubel MKŻ Żnin 113,00 33 22 (36) 25 9 14 10
71 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 114,00 6 27 33 34 10 4 (52)
72 POL 925 Nina Zygo MKS "Dwójka" Warszawa 117,00 (42) 29 12 28 33 3 12
73 POL 2070 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 122,00 39 (46) 17 11 5 32 18
74 POL 17131 Jan Pachla UKŻ Środa 124,00 34 25 (37) 13 24 19 9
75 POL 1538 Nela Kasprzyk PKM LOK 126,00 28 21 17 31 6 23 (53)
76 POL 1328 Tymon Szkołut Uks Żegluj Lublin 128,00 22 24 27 17 27 11 (30)
77 POL 1576 Emilia Siekierczak AZS Poznań 129,00 14 30 32 34 11 (40) 8
78 POL 2551 Jerzy Gałęza JKW Poznań 130,00 24 19 19 38 (51) 28 2
79 POL 2099 Daria Pedowska Olsztyński Klub Żeglarski 131,00 31 18 15 31 (32) 29 7
80 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 132,00 39 39 22 10 7 15 (56)
81 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 133,00 34 20 (42) 13 20 13 33
82 POL 7 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 140,00 28 28 21 (54) 31 6 26
83 POL 4030 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 141,00 26 (34) 25 23 18 27 22
84 POL 1627 LAURA TOMIKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 150,00 (50) 14 43 39 21 9 24
85 POL 400 Alan Kurzawa PKM LOK 153,00 44 34 (45) 15 17 22 21
86 POL 1246 Hanna Gębicka MKS "Dwójka" Warszawa 154,00 32 28 11 39 (50) 17 27
87 POL 1284 Jan Psiuk Ts Kuźnia Rybnik 154,00 27 13 (42) 36 26 36 16
88 POL 1087 Emilia Maziarz KS Energetyk 155,00 (48) 38 10 30 34 20 23
89 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 157,00 25 45 10 47 29 (dnc) 1
90 POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 157,00 35 31 21 25 12 33 (38)
91 CZE 703 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 158,00 (57) 7 40 37 13 25 36
92 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 160,00 46 31 9 33 (ufd) 7 34
93 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 166,00 32 41 41 24 23 5 (55)
94 POL 1957 Lena Kaczmarek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 166,00 (ufd) 26 39 29 22 31 19
95 POL 1941 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 167,00 (47) 23 21 28 39 42 14
96 POL 1137 Adam Margasiński MKS "Dwójka" Warszawa 167,00 (42) 36 32 20 40 24 15
97 POL 124 MAKSYMILIAN KOSCHEL ŻLKS POZNAŃ 168,00 23 32 12 (49) 8 44 49
98 POL 673 MARTYNA MARIAK ŻLKS POZNAŃ 169,00 9 35 34 45 35 (51) 11
99 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 174,00 45 20 24 (48) 44 21 20
100 POL 2104 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 175,00 41 7 39 (dsq) 41 10 37
101 POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 176,00 28 17 45 19 36 (52) 31
102 POL 149 Adam Chojnicki JKW Poznań 176,00 41 24 33 20 30 (57) 28
103 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 179,00 26 42 34 22 (43) 30 25
104 POL 1563 Krzysztof Rysz KN Lider Kraków 182,00 38 30 41 15 (49) 41 17
105 POL 1813 Rozalia Rozum MKS "Dwójka" Warszawa 185,00 34 (42) 13 30 37 39 32
106 POL 1529 Alexander Nowak UKS FIR Warszawa 185,00 17 29 28 24 (ufd) 46 41
107 POL 1139 Alicja Kurpiewska MKS "Dwójka" Warszawa 188,00 38 39 24 27 (53) 18 42
108 POL 11676 Jeremi Ślusarski KŻ Mewa 189,00 43 35 28 38 42 (45) 3
109 POL 11664 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 189,00 29 (47) 35 26 25 34 40
110 POL 1420 Natalia Kulawiak Klub Żeglarski Nysa 193,00 33 27 30 42 14 (47) 47
111 POL 1998 Julia Nosal Klub Żeglarski Nysa 205,00 25 23 57 15 (ufd) 37 48
112 POL 880 MARCEL HAUFA ŻLKS POZNAŃ 206,00 23 19 43 33 45 (53) 43
113 POL 1076 Bartosz Nurowski UKS FIR Warszawa 208,00 27 40 38 27 28 48 (57)
114 POL 2201 Stanisław Wróblewski WTW WARSZAWA 209,00 20 45 18 46 54 26 (59)
116 POL 1560 Aleksandra Błońska Uks Żegluj Lublin 219,00 39 27 7 48 48 50 (54)
117 POL 516 Stanislaw Nosol CHKŻ Chojnice 223,00 29 40 34 22 (55) 54 44
118 POL 1506 Tomasz Obecny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 228,00 13 14 (56) 54 52 49 46
119 POL 1125 Jerzy Toliński KN Lider Kraków 230,00 44 38 19 46 38 (56) 45
120 POL 158 Igor Pawlowski CHKŻ Chojnice 231,00 35 17 15 47 56 (dnc) dnc
121 POL 1228 Ada Wilińska AZS Poznań 231,00 33 45 17 40 46 (55) 50
122 POL 1730 Michał Surus Nauticus Yacht Club Olsztyn 231,00 36 21 49 35 47 43 (58)
123 POL 1678 Mateusz Chrobak Klub Żeglarski Nysa 247,00 30 (dsq) 41 29 ufd 35 51
124 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 119,00 24 44 (dnc) 36 7 8
125 POL 1676 Piotr Grzesiek ŻMKS Poznań 127,00 36 41 (46) 35 6 9
126 POL 278 Adam Szymankiewicz ŻMKS Poznań 128,00 (dnc) 42 26 37 13 10
127 POL 1374 Maksymilian Wróbel SEJK Pogoń Szczecin 134,00 (51) 36 29 42 20 7
128 POL 1768 Wiktor Wróbel MKS "Dwójka" Warszawa 135,00 38 (47) 27 43 22 5
129 POL 228 Nina Gaweł AZS Poznań 137,00 42 43 30 (44) 3 19
130 POL 196 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 140,00 40 46 (49) 43 5 6
131 POL 1788 Wiktor Raszka MKS "Dwójka" Warszawa 141,00 (50) 46 49 26 2 18
132 POL 1961 Lena Roszak AZS Poznań 154,00 35 40 (44) 39 36 4
133 POL 1662 Jan Pawłowicz KN Lider Kraków 154,00 (58) 43 35 33 12 31
134 POL 1069 Tadeusz Wiatrowski CHKŻ Chojnice 155,00 47 32 38 37 1 (dsq)
135 POL 1077 Maciej Kowalski KW LOK Garland Gliwice 155,00 43 28 (52) 45 9 30
136 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 156,00 26 (dnc) 47 40 32 11
137 POL 1240 Adam Jakubowski ŻMKS Poznań 156,00 30 44 (48) 40 26 16
138 POL 1474 Aleksander Kayser ŻMKS Poznań 159,00 37 (49) 43 48 11 20
139 POL 2816 Tomasz Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 160,00 37 48 39 35 (ufd) 1
140 POL 1470 Maksymilian Kajdy UKS FIR Warszawa 161,00 21 52 50 (ufd) 15 23
141 POL 1849 MAGDALENA LASKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 164,00 50 34 47 (56) 16 17
142 POL 32 LENA TOMIKOWSKA ŻLKS POZNAŃ 166,00 44 58 44 (ufd) 8 12
143 POL 964 Kacper Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice 166,00 (51) 50 36 36 30 14
144 POL 1764 Bartosz Leżała UKŻ Środa 169,00 49 (51) 50 38 10 22
147 POL 1241 Michał Johan ĶW LOK Garland gliwice 172,00 48 49 40 (57) 33 2
148 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 175,00 52 (54) 16 50 42 15
149 POL 1773 Ryszard Ruban MKS "Dwójka" Warszawa 179,00 51 37 31 46 14 (dsq)
150 POL 674 OSKAR OTTO ŻLKS POZNAŃ 183,00 49 43 (52) 41 24 26
151 POL 1539 Amelia Kałużyńska PKM LOK 183,00 31 48 (54) 32 34 38
152 POL 224 Maria Wachowiak UKŻ Środa 185,00 55 (56) 53 30 18 29
153 POL 427 Paweł Wiliński AZS Poznań 189,00 52 49 38 (53) 37 13
154 POL 59 Tomasz Kosowski UKS FIR Warszawa 191,00 45 57 46 (ufd) 19 24
155 POL 978 Hanna Chojnicka JKW Poznań 192,00 (53) 50 36 47 27 32
156 POL 1165 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystok 193,00 53 51 (55) 43 43 3
157 POL 1497 Łucja Borkowska AZS Poznań 194,00 47 (55) 51 42 29 25
158 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 195,00 52 (55) 42 53 21 27
159 POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 202,00 45 37 48 (52) 38 34
160 POL 424 Helena Moritz UKS FIR WARSZAWA 213,00 46 44 (53) 51 44 28
161 POL 102 Adam Langner UKŻ Środa 216,00 (57) 48 57 51 25 35
162 POL 142 Ewa Bańbura UKS FIR Warszawa 218,00 41 52 (58) 52 28 45
163 POL 2051 Miłosz Rubinkowski ĶW LOK Garland gliwice 220,00 60 35 54 50 (ufd) 21
164 POL 374 Zofia Franecka SEJK Pogoń Szczecin 232,00 55 53 51 (58) 31 42
165 POL 999 Jan Kiełczewski JKW Poznań 234,00 48 54 37 (56) 48 47
166 POL 6708 Szymon Góralski SEJK Pogoń Szczecin 236,00 (57) 53 46 45 52 40
167 POL 5119 Lena Małecka KS Centrum Żeglarskie Szczecin 238,00 (58) 56 52 55 23 52
168 POL 1423 Dominika Kluczka UKS Bryg Wrocław 239,00 53 50 55 (57) 40 41
169 POL 2156 Matylda Kowalik Uczniowski Klub Sportowy Szkwał Złocieniec 243,00 (56) 52 53 56 39 43
170 POL 794 WIKTOR KUBIAK ŻLKS POZNAŃ 248,00 (56) 54 45 50 53 46
171 POL 1719 AGATA MARCINKOWSKA UKS WODNIACY GARCZYN 253,00 54 55 54 53 (dsq) 37
172 POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 253,00 54 (59) 55 55 41 48
173 POL 439 Jacek Petruczynik K.Ż. Mewa 253,00 (56) 53 48 52 51 49
174 POL 14521 Anika Duda UKŻ Środa 256,00 55 (61) 56 54 47 44
175 POL 207 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 261,00 49 51 58 49 54 (dnc)
176 POL 1075 Ignacy Moritz UKS FIR Warszawa 262,00 (ufd) ufd 59 55 35 51
177 POL 401 Jan Nycz JKW Poznań 262,00 54 (dsq) 50 58 50 50
178 POL 393 Kalina Święcicka UKŻ Siódemka Białystok 265,00 (dnc) dnc 56 dnc 49 36
179 POL 226 Anna Chrobak Klub Żeglarski Nysa 276,00 59 56 59 57 45 (ufd)
180 POL 7833 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 285,00 (dnc) 60 60 58 46 dnc
181 POL 12 Julia Święcicka Jacht Klub Wielkopolski 297,00 (ret) 57 dnc dnc 55 dnc
182 POL 1039 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 301,00 (dnc) ufd 58 59 dnc dnf
183 POL 648 Szymon Święcicki Jacht Klub Wielkopolski 303,00 (dnc) 57 dnf dnc dnf dnc
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet