Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Bałtycki Puchar Klas

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1325 WOJTEK GRONEK JACHT KLUB KOSZALIN 13,00 2 3 1 1 2 (11) 4
2 POL 479 Filip Harasimowicz- Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 18,00 (4) 2 4 4 1 4 3
3 POL 1007 HANNA KOZŁOWSKA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 26,00 3 5 (6) 6 6 1 5
4 POL 15861 Andrzej Grochal UKŻ Błękitni Grzybowo 27,00 7 1 5 3 (9) 5 6
5 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 28,00 5 6 (8) 7 3 6 1
6 POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 29,00 1 7 7 (9) 4 8 2
7 POL 535 OLIVIER KUŹMA MKŻR SZCZECIN 40,00 8 (10) 2 2 10 9 9
8 POL 111 Maja Harasimowicz- Krysztofiak UKŻ Błękitni Grzybowo 40,00 6 4 (9) 8 7 7 8
9 POL 1238 ŁUKASZ KUIK Jacht Klub Koszalin 49,00 10 9 10 5 8 (16) 7
10 POL 1237 SZYMON RUBANOWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 52,00 11 8 3 13 5 (19) 12
11 POL 2028 INKA KOZA M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 67,00 9 11 (15) 10 13 14 10
12 POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING ZARZECZE 69,00 12 12 (13) 11 11 10 13
13 POL 336 MICHAŁ KOZŁOWSKI M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 70,00 (19) 16 11 12 12 2 17
14 POL 1607 ANTONI JAROSZ UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 83,00 13 15 16 (ocs) 16 12 11
15 POL 2156 MATYLDA KOWALIK UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 89,00 16 14 (17) 14 14 15 16
16 POL 11 PAWEŁ ŁOPUSZKO MKŻR SZCZECIN 92,00 17 17 18 18 19 3 (20)
17 POL 237 ANNA GRONWALD JACHT KLUB KOSZALIN 93,00 14 (18) 14 15 18 18 14
18 POL 238 WOJCIECH WALKOWIAK JACHT KLUB KOSZALIN 94,00 (21) 13 12 16 15 20 18
19 GER 5 MAKSYMILIAN KOTWICA UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 105,00 15 20 21 17 17 (22) 15
20 POL 490 SZYNON JANKOWSKI UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 114,00 18 19 19 19 20 (21) 19
21 POL 285 JULIAN STACHOWIAK JACHT KLUB KOSZALIN 121,00 23 (dnc) 20 21 22 13 22
22 POL 1793 NIKODEM KOWALEWSKI UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 127,00 22 21 22 20 21 (23) 21
23 POL 1039 IGA KOWALIK UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC 133,00 20 22 23 22 23 (24) 23
24 POL 322 PIOTR BOHDZIEWICZ JACHT KLUB KOSZALIN 149,00 (dnc) dnc dnc dnc dnc 17 24
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet