Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Puchar Safege

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 4,00 1 2 1 (4)
2 POL 965 Laura Urbańska JKW Poznań 10,00 6 3 (12) 1
3 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN 12,00 (5) 5 5 2
4 POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 13,00 3 4 (6) 6
5 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 16,00 2 9 (14) 5
6 POL 1016 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 17,00 4 6 (9) 7
7 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 18,00 (27) 12 3 3
8 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 19,00 7 1 (UFD) 11
9 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 21,00 (12) 10 2 9
10 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 23,00 (10) 7 8 8
11 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 27,00 9 11 7 (15)
12 POL 1584 Jakub Bukowski MKŻ ARKA Gdynia 31,00 15 (18) 4 12
13 POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 33,00 8 (21) 11 14
14 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 33,00 13 (26) 10 10
15 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin 44,00 11 20 (UFD) 13
16 POL 130 Laura Kwiatkowska MKŻ ARKA Gdynia 45,00 19 13 13 (25)
17 POL 1828 Martyna Molus TKŻ TORUŃ 46,00 14 15 17 (21)
18 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 48,00 17 14 (18) 17
19 POL 2090 Juliusz Reszka MKŻ ARKA Gdynia 52,00 20 16 16 (UFD)
20 POL 1016 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin 55,00 23 8 (24) 24
21 POL 919 Klaudia Lipińska JKW Poznań 56,00 16 17 (23) 23
22 POL 2076 Ignacy Kalinowski JKW Poznań 59,00 (31) 28 15 16
23 POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 59,00 18 (23) 22 19
24 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 60,00 21 (24) 19 20
25 POL 139 Maria Nycz JKW Poznań 61,00 (26) 22 21 18
26 POL 8455 Bogna Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 69,00 24 19 (26) 26
27 POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 69,00 22 (25) 25 22
28 POL 1285 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin 79,00 (33) 31 20 28
29 POL 1647 Marcel Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz 84,00 (29) 29 28 27
30 POL 657 Kuba Musiał KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 86,00 (30) 30 27 29
31 POL 1559 Martyna Muller MKŻ ARKA Gdynia 89,00 25 33 31 (34)
32 POL 1858 Jakub Zapalski MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 90,00 (34) 27 33 30
33 POL 1771 SIWCZYŃŚKI MAKS TKŻ TORUŃ 91,00 28 (34) 32 31
34 POL 1759 Paweł Zakrzewski TKŻ TORUŃ 94,00 (38) 32 30 32
35 POL 1823 RUTKOWSKI EMIL TKŻ TORUŃ 99,00 35 35 29 (DNF)
36 POL 7 Wiktor Kalinowski JKW Poznań 100,00 32 (36) 35 33
37 POL 1226 FRYDRYCHOWICZ MARCEL TKŻ TORUŃ 107,00 37 (DNS) 34 36
38 POL 139 MANIKOWSKI MICAŁ TKŻ TORUŃ 107,00 36 (37) 36 35
39 POL 4 WIŚNIEWSKI MICHAŁ TKŻ TORUŃ 137,00 (DNS) DNS DNS 37
40 POL 15 Krzysztof Łucyk MKŻ ARKA Gdynia 138,00 (DNS) DNS DNS 38
41 POL 423 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 139,00 (DNS) DNS DNS 39
42 POL 704 ŁUCYK ADAM MKŻ ARKA Gdynia 140,00 (DNS) DNS DNS 40
43 POL 978 CHOJNICKA HANNA JKW Poznań 141,00 (DNS) DNS DNS 41
44 POL 1026 GIL ZOFIA TKŻ TORUŃ 142,00 (DNS) DNS DNS 42
45 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 143,00 (DNS) DNS DNS 43
46 POL 1919 KOZERSKA NINA TKŻ TORUŃ 144,00 (DNS) DNS DNS 44
47 POL 2555 Jan Sawicki JKW Poznań 145,00 (DNS) DNS DNS 45
48 POL 11122 CHOJNICKI ADAM JKW Poznań 146,00 (DNS) DNS DNS 46
49 POL 1050 Zosia Milej KS Zjednoczeni Bydgoszcz 147,00 (DNS) DNS DNS 47
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet