Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Puchar TKŻ

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1016 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 9,00 (7) 4 1 1 1 1 1
2 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 20,00 1 2 2 (11) 2 2 11
3 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 23,00 (5) 3 5 3 4 4 4
4 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN 24,00 6 1 6 2 6 (7) 3
5 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin 28,00 (14) 7 4 6 3 6 2
6 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 29,00 (11) 5 3 5 8 3 5
7 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 37,00 2 6 7 (9) 5 9 8
8 POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 39,00 4 (9) 8 7 9 5 6
9 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 55,00 8 (14) 10 8 14 8 7
10 POL 1456 Igor Góralczuk UKŻ Siódemka Białystok 67,00 9 15 12 4 11 16 (18)
11 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 68,00 3 11 16 12 12 14 (20)
12 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 68,00 17 8 (dsq) 10 10 13 10
13 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 81,00 (18) 17 11 14 13 12 14
14 POL 165 Stanisław Chilewski KS Zjednoczeni Bydgoszcz 84,00 19 12 14 21 7 11 (dns)
15 POL 1016 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin 84,00 13 10 9 (22) 19 18 15
16 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 84,00 16 (23) 15 13 17 10 13
17 POL 1828 Martyna Molus TKŻ TORUŃ 87,00 12 (19) 13 15 18 17 12
18 POL 1831 Michalina Poskrobko UKŻ Siódemka Białystok 107,00 10 18 17 19 22 (23) 21
19 POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 112,00 25 25 (33) 23 15 15 9
20 POL 6 Karol Wojtera BTŻ Pojezierze Brodnica 113,00 20 13 21 (24) 16 19 24
21 POL 1028 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 118,00 24 16 22 17 (25) 22 17
22 POL 1853 Oskar Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 125,00 21 21 20 20 (29) 24 19
23 POL 1647 Marcel Ponczek KS Zjednoczeni Bydgoszcz 132,00 28 22 23 18 20 21 (dns)
24 POL 1285 Tymon Gotowicz MKŻ Żnin 133,00 23 20 18 25 (27) 25 22
25 POL 1099 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziąc 146,00 (ufd) ufd 19 16 24 20 16
26 POL 662 Emil Rutkowski TKŻ TORUŃ 160,00 31 29 26 (33) 23 26 25
27 POL 15 Filip Wojtera BTŻ Pojezierze Brodnica 162,00 15 27 29 28 (36) 32 31
28 POL 1029 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 163,00 30 26 24 26 (32) 30 27
29 POL 1115 Weronika Kocieniewska BTŻ Pojezierze Brodnica 165,00 (37) 28 30 27 30 27 23
30 POL 1165 Michał Krasowski UKŻ Siódemka Białystok 174,00 22 30 25 30 34 33 (dns)
31 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 174,00 27 24 27 34 33 29 (dns)
32 POL 1771 Maks Siwczyński TKŻ TORUŃ 187,00 33 35 (dns) 35 26 28 30
33 POL 71 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus w Świeciu 194,00 36 34 31 31 31 31 (dns)
34 POL 393 Kalina Świecicka UKŻ Siódemka Białystok 204,00 39 31 28 37 28 (dns) dns
35 POL 186 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 207,00 26 32 32 29 37 (dns) dns
36 POL 1759 Paweł Zakrzewski TKŻ TORUŃ 219,00 34 37 (dns) 36 35 dns 26
37 POL 1226 Marcel Frydrychowicz TKŻ TORUŃ 229,00 (dns) 39 dns 38 21 ufd 29
38 POL 16 Kuba Musiał KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 239,00 (ufd) 36 34 ufd 39 dns 28
39 POL 1 Michał Manikowski TKŻ TORUŃ 249,00 35 38 36 (dns) 38 dns dns
40 POL 1100 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziąc 250,00 32 33 (dnc) 32 dns dns dns
41 POL 101 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 279,00 (dns) dnc 35 40 dns dns dns
42 POL 1919 Nina Kozerska TKŻ TORUŃ 293,00 38 (dns) dns dns dns dns dns
43 POL 1462 Olaf Kędzia BTŻ Pojezierze Brodnica 294,00 (dns) dns dnc 39 dnf dns dns
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet