Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Inter Puchar Zagłębia

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 2500 Julia Kaczmarska Yacht Club Bergline 3,00 1 1 1 2*
2 POL 1912 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 5,00 3* 2 2 1
3 POL 980 Igor Mazurkiewicz KŻ Horn Kraków 11,00 4 3 4 6*
4 POL 124 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 13,00 6* 6 3 4
5 POL 2225 Tymon Rau Yacht Club Bergline 16,00 2 9* 5 9
6 POL 110 Jan Pacheco KŻ HORN Kraków 16,00 8 5 9* 3
7 POL 575 Maksymilian Kleszcz Yacht Club Bergline 21,00 10 11* 6 5
8 POL 1011 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 22,00 DNF* 4 8 10
9 POL 1606 Tomasz Sobota YC Zefir Drakkar Poraj 23,00 9 7 10* 7
10 POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 33,00 5 12 16 30*
11 POL 1916 ADAM GENGLER KŻ HORN KRAKÓW 33,00 12 10 19* 11
12 POL 1911 Kajetan Poziemski KŻ Horn Kraków 34,00 DNF* 13 7 14
13 CZE 833 TATIANA BELUNKOVA YC JEZERO HLUCIN 34,00 DNF* 14 12 8
14 POL 812 Wiktoria Baron UKS WIKING Zarzecze 35,00 14* 8 14 13
15 POL 2226 Tymon Mielnikiewcz Yacht Club Bergline 41,00 15 15 11 16*
16 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 44,00 DNF* 17 15 12
17 POL 1019 KINGA SZLACHETKA JK POGORIA III DĄBROWA G. 47,00 DNF* 16 13 18
18 POL 600 Jan Dudek Yacht Club Bergline 50,00 11 18 21 24*
19 POL 1915 Teresa Milbałer Klub Żeglarski HORN Kraków 52,00 13 21* 20 19
20 POL 1326 KAMIL SZLACHETKA JK POGORIA III DĄBROWA G. 53,00 7 23* 23 23
21 POL 250 Lena Rau Yacht Club Bergline 28,00 DNF* 19 22 17
22 POL 395 Wiktor Strugała Yacht Club Bergline 63,00 DNF* 24 17 22
23 POL 1997 JOLANTA SIWEK KŻ HORN KRAKÓW 68,00 DNF* 20 27 21
24 POL 95 Julian Tomczak Yacht Club Bergline 68,00 DNF* 22 26 20
25 POL 1250 KONRAD SŁOMCZYŃSKI JK POGORIA III DĄBROWA G. 71,00 DNF* 28 18 25
26 POL 688 TOMASZ STANDURA JK POGORIA III DĄBROWA G. 73,00 DNF* 30 28 15
27 POL 550 Barbara Serafin Yacht Club Bergline 77,00 DNF* 27 24 26
28 1110 Hanna Jastrząb UKS WIKING Zarzecze 81,00 DNF* 25 29 27
29 POL 95 PIOTR TUSZYŃSKI KS BERGLINE WROCŁAW 83,00 DNF* 29 25 29
30 POL 500 TYMOTEUSZ JÓŹWIAK KS BERGLINE WROCŁAW 87,00 DNF* 26 OCS 28
31 POL 75 KAMIL STANDURA JK POGORIA III DĄBROWA G. 92,00 DNF* 31 30 31
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet