Puchar Opti

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 24,00 4 5 4 9 (19) 1 1
2 POL 1979 Hubert Nowicki Gdański Klub Żeglarski 30,00 4 6 7 2 (18) 7 4
3 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 32,00 6 (9) 6 4 4 5 7
4 POL 2081 Zofia Glaza OPTI CWM Gdynia 34,00 5 6 7 3 2 11 (20)
5 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 37,00 2 1 2 5 1 26 (dsq)
6 POL 2124 Agata Koropecka YK Stal Gdynia 45,00 3 3 9 (22) 5 17 8
7 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 53,00 7 1 (dsq) 3 34 3 5
8 POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 54,00 2 4 2 6 (ufd) 15 25
9 POL 1254 Franciszek Thomas YK Stal Gdynia 55,00 15 2 5 1 14 18 (30)
10 POL 1940 Filip Bil YK Stal Gdynia 56,00 1 27 3 8 11 6 (36)
11 POL 3406 Małgorzata Wyrębska YK Stal Gdynia 58,00 10 2 1 11 10 (32) 24
12 POL 936 Maurycy Kosmowski KLUB PORT MECHELINKI 60,00 (21) 18 1 2 9 16 14
13 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA 62,00 5 (ufd) 15 5 7 12 18
14 POL 1747 Kacper Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 72,00 (22) 5 20 13 20 8 6
15 POL 2137 Piotr Tozek YKP GDYNIA 83,00 9 15 23 20 (25) 13 3
16 POL 1290 Ida Kocięda OPTI CWM Gdynia 86,00 13 10 10 12 (31) 24 17
17 POL 1403 Kacper Kibiersza YK Stal Gdynia 88,00 11 9 6 21 21 20 (33)
18 POL 1551 Maciej Karol Streubel YKP GDYNIA 92,00 11 (ufd) 5 7 3 ufd 9
19 POL 710 Antoni Smagoń CSW OPTY USTKA 92,00 17 8 16 9 29 (43) 13
20 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 92,00 15 12 21 8 (ufd) 10 26
21 POL 1472 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 93,00 1 (ufd) 3 1 ufd 4 27
22 POL 71 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 95,00 8 (ufd) 8 18 ufd 2 2
23 POL 4704 Iwo Dudek YKP GDYNIA 95,00 6 7 14 19 16 33 (40)
24 POL 1585 Mateusz Grabowski LKS Charzykowy 98,00 14 (ufd) 4 15 12 41 12
25 POL 1523 Olga Wietek YK Stal Gdynia 104,00 3 (ufd) ufd 6 6 9 23
26 POL 1446 Gustaw Trybek YKP GDYNIA 104,00 17 12 22 15 17 (29) 21
27 POL 360 Patryk Ulaczyk UKŻ Lamelka 106,00 18 26 18 16 13 (ufd) 15
28 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 112,00 12 7 19 17 (45) 14 43
29 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 113,00 19 3 9 24 33 25 (38)
30 POL 4701 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 115,00 20 8 11 17 24 35 (45)
31 POL 3333 Maja Komorowska OPTI CWM Gdynia 118,00 (dns) dns 10 4 8 28 11
32 POL 1586 Maksymilian Malec OPTI CWM Gdynia 123,00 7 13 (ufd) 7 23 44 29
33 POL 2211 Antonina Puchowska YK Stal Gdynia 123,00 9 11 11 10 36 (ufd) 46
34 POL 2110 Konrad Kunc YK Stal Gdynia 123,00 30 13 17 20 22 21 (32)
35 POL 2222 Karol Stachowski Gdański Klub Żeglarski 126,00 14 16 8 12 (42) 37 39
36 POL 2 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 130,00 10 14 16 31 32 27 (42)
37 POL 3 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 132,00 26 14 13 21 (39) 30 28
38 POL 1541 Jakub Porębski OPTI CWM Gdynia 135,00 24 22 24 34 15 (47) 16
39 POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 138,00 23 4 19 32 38 (42) 22
40 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 145,00 29 10 17 25 27 (39) 37
41 POL 1817 Emilia Paszek KS AZS AWFIS GDAŃSK 149,00 27 28 15 26 (35) 19 34
42 POL 1221 Julia Padzik OPTI CWM Gdynia 150,00 13 19 25 23 (ufd) 23 47
43 POL 1005 Maja Filipska YK Stal Gdynia 151,00 31 15 14 16 40 (ufd) 35
44 POL 2133 Aleksander Mucharski YKP GDYNIA 155,00 16 20 (ufd) 14 ufd 38 10
45 POL 2089 Norbert Herba YK Stal Gdynia 155,00 25 16 18 19 26 51 (55)
46 POL 1925 Alicja Wróblewska YKP GDYNIA 158,00 23 17 29 28 30 31 (49)
47 POL 1548 Andrzej Thomas YK Stal Gdynia 159,00 12 11 (ufd) 11 28 45 52
48 POL 2086 Tobiasz Zabiegałowski OPTI CWM Gdynia 170,00 28 29 20 18 41 34 (48)
49 POL 122 Kajetan Liszewski OPTI CWM Gdynia 174,00 31 23 12 35 37 36 (50)
50 POL 1584 Jakub Bukowski MKŻ ARKA Gdynia 179,00 16 (ufd) 26 14 dsq 22 44
51 POL 2134 Jakub Matwiejczyk YKP GDYNIA 181,00 30 24 (ufd) 13 43 40 31
52 POL 1178 Jan Wiśniowski CSW OPTY USTKA 186,00 28 21 24 26 (47) 46 41
53 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA 187,00 24 18 12 (bfd) ufd ufd 19
54 POL 585 Michał Trafalski YK Stal Gdynia 196,00 19 19 27 30 (ufd) 48 53
55 POL 2116 Alicja Saj YK Stal Gdynia 200,00 20 20 34 32 44 50 (51)
56 POL 4708 Kamil Roman Gdański Klub Żeglarski 203,00 34 22 28 24 46 49 (54)
57 POL 88 Hanna Duda KLUB PORT MECHELINKI 87,00 18 (ufd) 22 37 5 5
58 POL 1993 Michał Roman Gdański Klub Żeglarski 90,00 21 (ufd) 23 35 8 3
59 POL 2136 Kajetan Matwiejczyk YKP GDYNIA 94,00 25 32 (34) 29 2 6
60 POL 4707 Franciszek Zając Gdański Klub Żeglarski 95,00 32 17 27 (39) 15 4
61 POL 2002 Bartosz Osowski YKP GDYNIA 97,00 34 21 26 (46) 6 10
62 POL 2139 Jan Mucharski YKP GDYNIA 99,00 26 25 (35) 28 4 16
63 POL 1276 Weronika Pawlak OPTI CWM Gdynia 104,00 33 (34) 28 22 13 8
64 POL 12 Jan Konkol YKP GDYNIA 104,00 22 30 (31) 30 10 12
65 POL 93 Szymon Mocarski Klub Port Mechelinki 109,00 27 24 (43) 25 24 9
66 POL 1281 Klara Malec OPTI CWM Gdynia 111,00 32 31 (37) 23 12 13
67 POL 1889 Franciszek Wodkowski OPTI CWM Gdynia 121,00 (37) 33 29 37 3 19
68 POL 1178 Maria Fornalczyk CSW OPTY USTKA 121,00 (39) 31 13 38 16 23
69 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 123,00 (35) 35 21 27 25 15
70 POL 1650 Martyna Lemańczyk Uks Opty Ustka 126,00 35 27 35 (36) 18 11
71 POL 1704 Franciszek Wołyniec UKS Navigo Sopot 132,00 (38) 23 30 27 22 30
72 POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS Navigo 140,00 33 (ufd) 38 34 17 18
73 POL 2032 Mateusz Kundzier Gdański Klub Żeglarski 141,00 (36) 25 31 33 31 21
74 POL 550 Borys Kowalczyk LKS Charzykowy 144,00 (43) 28 32 31 27 26
75 POL 20311 Jan Ząbkiewicz OPTI CWM Gdynia 148,00 (dns) dns 42 33 14 2
76 POL 100 Marcel Styba Port Mechelinki 151,00 36 40 30 (44) 28 17
77 POL 21 Maksymilian Stańko Port Mechelinki 152,00 44 39 38 (49) 9 22
78 POL 10 Sebastian Wawrzyniak Port Mechelinki 153,00 (ufd) ufd 25 40 11 20
79 POL 1592 Mikołaj Łoboda OPTI CWM Gdynia 162,00 (46) 32 33 41 29 27
80 POL 1701 Marika Tassious YKP GDYNIA 162,00 (41) 35 40 29 30 28
81 POL 1926 Julia Czerwiak YKP GDYNIA 164,00 (42) 37 32 42 21 32
82 POL 1602 Miłosz Szmagliński YKP GDYNIA 173,00 (43) 42 37 41 20 33
83 POL 1812 Miłosz Franciszek YKP GDYNIA 176,00 39 29 (ufd) 39 40 29
84 POL 18 Magdalena Ziółkowska YKP GDYNIA 177,00 40 36 33 (43) 43 25
85 POL 2169 Natasza Micewicz YKP GDYNIA 179,00 (dnc) dnc dnc dnc 7 1
86 POL 1970 Timothy Melentyev YKP GDYNIA 180,00 50 (ufd) 46 45 1 38
87 POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia 181,00 (45) 33 44 38 42 24
88 POL 265 Igor Saj Klub Port Mechelinki 183,00 40 26 39 42 36 (dnc)
89 RUS 1185 Vsevolod Nazarov UKS Navigo 185,00 29 (ufd) 36 bfd ufd 7
90 POL 1396 Mateusz Gąsiorowski YKP GDYNIA 187,00 8 (ufd) ufd 10 dnc dnc
91 POL 292 Zuzanna Kapała OPTI CWM Gdynia 191,00 38 38 (ufd) 40 19 ufd
92 POL 2150 Makary Gałka UKS Navigo Sopot 192,00 41 41 (ufd) 36 37 37
93 POL 1176 Aleksandra Wiśniowska CSW OPTY USTKA 195,00 37 (ufd) 45 43 34 36
94 POL 651 Alek Ćwigoń-Słomkowski CSW OPTY USTKA 196,00 48 37 (50) 44 33 34
95 POL 2003 Barbara Kus OPTI CWM Gdynia 197,00 44 34 42 46 (ufd) 31
96 POL 1637 Aleksandra Zastawna YKP GDYNIA 198,00 (dns) dns dnc 47 23 14
97 POL 2117 Piotr Tutkowski YK Stal Gdynia 200,00 45 44 40 (50) 32 39
98 POL 9369 Olaf Krupa Port Mechelinki 207,00 (dns) 43 36 48 39 41
99 POL 1985 Hubert Kunc Klub Port Mechelinki 211,00 46 49 39 51 26 (ufd)
100 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 220,00 48 47 41 (53) 41 43
101 POL 1292 Franciszek Karmoliński OPTI CWM Gdynia 224,00 47 36 49 47 (ufd) 45
102 POL 1917 Karol Radomski CSW OPTY USTKA 225,00 42 30 41 (bfd) ufd ufd
103 POL 1187 Marek Filipski YK Stal Gdynia 228,00 47 45 (ufd) 45 35 ufd
104 POL 1659 Mateusz Bogdziwicz Port Mechelinki 232,00 49 39 48 (bfd) ufd 40
105 POL 204 Stanisław Kalk OPTI CWM Gdynia 235,00 52 38 47 (bfd) ufd 42
106 POL 121 Mila Faust MKŻ ARKA Gdynia 244,00 51 (dnc) dnc dnc 44 35
107 POL 695 Wiktor Kruszyński YK Stal Gdynia 249,00 (dnc) 46 ufd 52 38 ufd
108 POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 251,00 (dns) 48 ufd 54 46 46
109 POL 11775 Antoni Zając Gdański Klub Żeglarski 260,00 (dnc) dnc dnc dnc 45 44
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet