Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST A

International Championship of the Polish Optimist Dinghy Association 2019

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11
1 GER 1112 Mic Mohr PWV 17,00 1 4 1 1 1 1 2 1 (5) 3 2
2 SWE 4799 Jonatan Röijer LDSS 20,00 3 1 1 2 2 (4) 1 4 2 1 3
3 SWE 4803 Erik Norlén KSSS 21,00 1 1 1 2 4 4 5 1 1 (8) 1
4 POL 1865 Paulina Rutkowska YKP GDYNIA 29,00 1 2 2 1 6 2 1 3 4 (15) 7
5 GER 1416 Carl Krause RSC92 30,00 3 2 4 2 1 3 1 3 7 (bfd) 4
6 GER 1414 Caspar ILGENSTEIN Muehlenberger Segel-Club 37,00 2 3 3 3 3 (11) 6 6 3 2 6
7 POL 2071 Mateusz Gigielewicz Giżycka Grupa Regatowa 46,00 3 8 15 3 1 2 2 1 6 (29) 5
8 POL 1947 Jacek Kalinowski CHKŻ Chojnice 50,00 7 2 4 5 6 6 2 2 12 4 (24)
9 POL 1444 Oskar Ponto YKP GDYNIA 51,00 9 7 2 1 5 1 4 2 14 6 (27)
10 GER 1415 Bo Berthold PWV 52,00 1 4 9 2 1 3 12 4 11 5 (25)
11 POL 2041 Filip Jarosiewicz YKP GDYNIA 58,00 4 (dnc) 3 3 2 7 7 2 9 12 9
12 ITA 9217 Alex Demurtas Fraglia Vela Riva 66,00 4 5 2 3 2 1 14 9 10 (18) 16
13 POL 1889 Jeremi Dąbrowski UKS BARNIM GOLENIÓW 68,00 2 3 4 6 9 10 3 6 15 10 (21)
14 SWE 4775 Erik Bengtsson BKSS 81,00 2 (dnc) 8 8 10 3 3 2 24 13 8
15 SWE 4816 Julia Werton LDSS 83,00 3 1 1 5 11 9 7 19 (22) 16 11
16 GER 1412 Leon Jost Württembergischer Yachtclub 85,00 9 10 12 9 (16) 5 4 5 8 9 14
17 GER 1417 Severin Gericke CYC 90,00 6 6 6 7 6 (37) 4 5 13 11 26
18 POL 1868 Joanna Cymerman UKS BARNIM GOLENIÓW 95,00 5 6 3 1 (32) 12 5 9 21 14 19
19 POL 1906 Gustaw Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 109,00 4 8 5 4 7 12 16 4 20 (bfd) 29
20 POL 1950 Jeremi Szczukowski CHKŻ Chojnice 124,00 17 3 3 7 24 5 1 8 35 21 (44)
21 GER 1418 Fiene Arp Warnemünder Segel-Club 128,00 13 12 9 6 5 17 9 12 (42) 27 18
22 GER 1103 Reamonn Theiner SSV von 1894 133,00 8 9 10 6 12 6 8 12 (39) 24 38
23 POL 1827 Ewa Lewandowska KS AZS AWFIS GDAŃSK 138,00 16 7 14 19 (dsq) 2 3 5 27 32 13
24 POL 1018 Antoni Lipiński CHKŻ Chojnice 147,00 19 22 24 27 2 2 9 4 31 7 (dnc)
25 GER 1300 Constantin Bötsch BYC 147,00 5 13 23 11 9 5 19 10 17 (41) 35
26 GER 1428 David Buchler Berliner Yacht-Club 149,00 21 15 18 5 5 28 5 14 19 19 (41)
27 POL 3553 Antoni Nazimek JKW Poznań 150,00 2 3 6 4 18 25 17 20 23 (bfd) 32
28 ITA 9101 Lorenzo Ghirotti Fraglia Vela Malcesine 153,00 10 5 7 18 23 14 2 7 37 30 (43)
29 CZE 858 Adam Jaroš MYK 153,00 10 14 14 17 4 4 13 8 49 20 (54)
30 SWE 4800 Philip Bjorkman MSS 153,00 8 9 11 13 6 20 27 24 25 (50) 10
31 SWE 4801 Leo Birgersson MSS 162,00 4 4 5 9 (dsq) 1 ufd 1 29 17 22
32 SWE 4769 Noah Bernhardtz Röss 163,00 5 5 2 11 47 25 12 13 (ufd) 31 12
33 POL 2552 Maciej Iliński YKP GDYNIA 164,00 15 26 6 10 13 9 19 14 (52) 35 17
34 SWE 4814 Levi Bernhardtz Röss 165,00 12 32 20 20 5 18 8 7 28 (43) 15
35 GER 1277 Moritz Wagner DTYC 169,00 11 19 10 4 10 18 8 21 (38) 38 30
36 GER 1011 Xaver Schwarz Cyc 173,00 7 25 5 12 8 11 14 12 (54) 26 53
37 SWE 4624 TEA ZEEBERG LDSS 174,00 5 5 9 4 13 36 20 22 26 (47) 33
38 POL 4112 Jan Zamojski YKP GDYNIA 179,00 11 7 9 9 (50) 14 16 12 45 33 23
39 POL 1903 Tomasz Bendlewski YKP GDYNIA 192,00 10 6 16 11 20 19 10 24 (56) 25 51
40 POL 2030 Adam Turczynowicz KS SPÓJNIA WARSZAWA 192,00 10 11 8 10 19 25 18 15 40 36 (56)
41 POL 1750 Filip Nosol CHKŻ Chojnice 193,00 15 21 12 8 14 8 13 3 48 51 (dnc)
42 POL 1999 Jakub Tomczyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 194,00 15 20 (ufd) 12 20 24 21 7 33 22 20
43 SWE 4700 Max Zetterström LDSS 199,00 6 4 4 10 15 26 42 28 36 (46) 28
44 POL 2058 Piotr Grabski YC Zefir Drakkar Poraj 204,00 17 13 17 26 7 12 16 29 30 37 (46)
45 POL 2024 Michał Jaroszek KSW BALTIC Dziwnów 209,00 11 1 (ufd) 8 14 13 29 11 16 bfd 36
46 POL 2153 Szymon Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 216,00 8 9 8 7 42 22 14 17 44 (56) 45
47 POL 1883 Aleksandra Bobrowska UKS BARNIM GOLENIÓW 216,00 13 15 10 13 17 17 22 16 53 (55) 40
48 POL 2605 Magdalena Skórnóg Giżycka Grupa Regatowa 217,00 20 24 19 7 41 15 10 6 (58) 44 31
49 POL 920 Maksymilian Kruczyński AZS Poznań 217,00 16 8 31 19 43 18 10 14 34 23 (47)
50 POL 2068 Kacper Bąk KŻ Horn Kraków 218,00 25 18 17 32 13 7 7 15 (63) 34 50
51 GER 1259 Eddy Theodor Von Bülow PYC 224,00 35 23 22 16 18 15 10 11 32 42 (49)
52 SWE 4798 Annie Hinton RÖSS 227,00 14 19 7 18 17 45 12 14 (51) 39 42
53 GER 1484 Theodor Schwanebeck RSVM 228,00 31 22 26 27 3 6 11 37 (ufd) 28 37
54 POL 1884 Oskar Sawicki UKS BARNIM GOLENIÓW 228,00 12 15 6 13 35 35 4 8 (57) 45 55
55 NOR 4047 Philip Forslund Nesodden Seilforening 236,00 31 31 17 15 3 3 12 16 55 53 (dnc)
56 POL 2117 Alicja Tutkowska YKP GDYNIA 237,00 14 26 19 14 14 5 11 7 (ufd) 57 dnc
57 GER 1477 Philipp Riedel Berliner Yacht Club 238,00 35 19 19 14 10 17 9 10 43 (bfd) 62
58 ITA 8572 Edoardo Brighenti Fraglia Vela Malcesine 242,00 19 21 24 20 11 7 7 17 (61) 58 58
59 POL 2219 Aleksander Bury OPTI CWM Gdynia 245,00 8 17 15 29 20 13 43 21 (59) 40 39
60 SWE 4511 Claes Jarudd KSSS 245,00 12 9 12 16 24 19 28 23 50 (bfd) 52
61 POL 1975 Maja Kwiek KS SPÓJNIA WARSZAWA 249,00 6 (ufd) 36 13 8 8 16 10 47 bfd 34
62 NOR 4046 Vetle Stoen Nesodden Seilforening 254,00 18 (ufd) 10 25 7 14 5 11 46 48 dnc
63 GER 1391 Tim Krause DTYC 258,00 25 14 21 27 10 28 6 13 60 54 (dnc)
64 GER 1498 Hans Haberland Segel Club Ahoi Berlin 262,00 20 21 28 39 9 9 3 15 (ufd) bfd 48
65 SWE 4788 Sebastian Delgado Malmö Segelsällskap (MSS) 266,00 7 (ufd) 21 14 15 21 18 33 18 49 dnc
66 POL 333 Michał "kornik" Skawiński KS SPÓJNIA WARSZAWA 272,00 17 20 32 20 4 10 23 15 (ufd) bfd 61
67 GER 1280 Beeke Segger Blankeneser Segelclub 277,00 22 11 13 29 7 31 20 28 (64) 59 57
68 POL 2166 Dominika Grala Giżycka Grupa Regatowa 284,00 18 6 5 5 46 30 38 25 (62) 52 59
69 POL 1799 Iwo Reński YKP GDYNIA 302,00 32 18 32 17 (ufd) 12 17 3 41 bfd 60
70 POL 100 Krzysztof Ołowiak YKP GDYNIA 153,00 19 32 37 (46) 3 9 6 27 10 10
71 GER 1230 Finn Meichle Württemberger Yachtclub 156,00 22 17 13 23 (30) 27 28 23 1 2
72 POL 1932 Konrad Wlazłowski YKP GDYNIA 156,00 14 10 31 9 14 38 22 (39) 15 3
73 GER 1130 Theodor Goede Muehlenberger Segelclub 162,00 26 25 (36) 32 15 10 15 18 6 15
74 GER 1470 Paul Sigge ETUF 165,00 28 36 (41) 34 8 8 13 13 7 18
75 CZE 812 Ondřej Šindelka MYK 166,00 17 2 (ufd) 8 41 44 26 19 2 7
76 POL 1626 Aleksander Ponto YKP GDYNIA 173,00 (ufd) 16 19 22 16 36 11 29 13 11
77 GER 1419 Esther Rodenhausen Mühlenberger Segel Club e. V. 174,00 (34) 28 17 15 26 27 6 21 11 23
78 GER 1312 Annabelle Knoop Potsdamer Yacht Club 175,00 9 11 21 28 36 (40) 33 20 8 9
79 CZE 817 Lukas Kraus JK Ceska Lipa 177,00 13 40 (ufd) 15 18 14 33 16 16 12
80 GER 1090 Mathilda Schäfer Münchner Yacht Club 179,00 11 12 7 12 38 (41) 31 33 21 14
81 CZE 809 Kristýna Flosmanová TJ Jiskra Třeboň 182,00 19 33 24 24 25 (43) 8 40 3 6
82 POL 1963 Zofia Prądzyńska CHKŻ Chojnice 185,00 24 22 13 10 31 15 31 19 19 (bfd)
83 POL 2191 Jan Karnowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 187,00 31 12 16 (45) 17 37 31 8 29 5
84 GER 1287 Lysander Winter NRV 189,00 18 23 12 18 17 31 18 32 (40) 20
85 POL 3404 Szymon Rozum MKS Dwójka Warszawa 193,00 (52) 34 20 22 28 8 29 27 24 1
86 POL 16 Kasia Wajdowska KŻ Horn Kraków 198,00 26 24 25 29 (37) 19 21 29 12 13
87 POL 2148 Jakub Modzelewski AZS Poznań 199,00 9 12 36 17 13 23 37 35 (47) 17
88 SWE 4755 Cornelia Widestam KKKK 202,00 16 8 8 19 27 38 (58) 39 5 42
89 GER 1065 Helene Ropohl Mühlenberger Segelclub 203,00 24 10 (dnc) 12 35 33 11 40 34 4
90 SWE 4659 Selma Hård KKKK 209,00 30 29 25 18 11 29 18 30 (55) 19
91 SWE 4669 Victor Isdahl Hjuviks Båtklubb 210,00 41 45 25 35 4 29 9 5 17 (56)
92 POL 2203 Michał Karnacewicz Nauticus Yacht Club Olsztyn 211,00 29 30 28 30 44 10 15 11 14 (53)
93 GER 1512 Leonie Boecker Potsdamer Yacht Club 212,00 (51) 30 29 50 21 20 22 20 4 16
94 SWE 4793 Hugo Hovlind LJS 213,00 14 18 11 16 25 21 39 38 (50) 31
95 SWE 4646 Oscar Wallin MSS 216,00 25 (34) 29 33 34 13 26 9 25 22
96 POL 2057 Natalia Kilar YK Stal Gdynia 226,00 34 11 18 19 35 31 28 26 (38) 24
97 GER 1450 Eleonora Röpke SGS Schwielochsee 227,00 23 30 34 (37) 22 7 33 25 32 21
98 GER 1311 Till Bergmann MSC 228,00 25 24 20 36 18 21 30 27 27 (39)
99 POL 1390 Kacper Młodzianowski AZS Poznań 232,00 18 15 26 31 27 38 32 37 (39) 8
100 POL 1829 Stanisław Wojda JKW Poznań 232,00 22 16 27 14 39 48 26 17 23 (50)
101 ITA 9321 Giovanni Bedoni Fraglia vela riva del garda 234,00 37 44 33 32 15 4 15 24 (46) 30
102 CZE 827 Zuzana Tlapáková YC SK Štětí 235,00 16 17 32 29 (36) 28 34 22 22 35
103 POL 2032 Fabian Kocięda OPTI CWM Gdynia 236,00 21 33 35 20 12 21 14 10 (dnc) dnc
104 GER 1006 Marleen Rachmann Seglergemeinschaft Lohheider See e.V. 239,00 23 (47) 27 32 19 22 40 9 33 34
105 POL 1780 Szymon Kolka YKP GDYNIA 240,00 35 27 11 21 22 24 39 (49) 36 25
106 GER 13623 Pauline Höpfner Berliner Yacht-Club 242,00 59 20 7 11 29 30 29 21 (bfd) 36
107 POL 2244 Igor Kawałko OPTI CWM Gdynia 244,00 21 19 26 31 22 24 25 6 (dnc) dnc
108 GER 13602 Joris Leiskau RSVM 246,00 39 42 22 25 11 23 28 26 30 (55)
109 POL 1140 Aleksandra Borucka AZS Poznań 247,00 12 14 24 6 41 37 38 55 20 (bfd)
110 POL 1151 Alicja Przybyłek AZS Poznań 251,00 29 28 15 28 21 41 39 13 (bfd) 37
111 POL 1882 Filip Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 253,00 32 23 16 23 40 20 23 31 45 (51)
112 POL 2194 Maciej Dudek Nauticus Yacht Club Olsztyn 259,00 15 27 35 21 36 47 36 (53) 9 33
113 POL 1644 Nina Janowicz KS AZS AWFIS GDAŃSK 260,00 7 16 26 22 45 47 41 (52) 28 28
114 POL 1879 Igor Grzelak WTW WARSZAWA 262,00 6 10 20 17 46 50 13 30 (dnc) dnc
115 POL 2069 Bartłomiej Wrzosek KŻ Horn Kraków 265,00 13 34 22 (47) 45 39 35 25 26 26
116 GER 1007 Levian Buescher DSCU 268,00 36 30 34 37 32 16 21 25 37 (54)
117 POL 1574 Zofia Pospieszna AZS Poznań 275,00 41 44 25 16 31 31 37 19 31 (57)
118 GER 1214 Leif Kaehler Norddeutscher Regatta Verein 276,00 40 27 39 45 12 13 32 41 (48) 27
119 SWE 4630 Lukas Wolfgang HjBK 276,00 20 26 15 24 24 (55) 35 34 53 45
120 POL 2118 Maciej Maćkowiak YKP GDYNIA 278,00 21 17 30 27 47 42 27 26 41 (52)
121 ITA 9299 Davide Chemasi Fraglia Vela Malcesine 283,00 27 16 14 (dnc) 56 29 49 18 44 29
122 POL 1988 Antoni Kiliszek MKS Dwójka Warszawa 285,00 34 14 16 21 32 34 46 (ufd) 18 bfd
123 POL 2034 Natasha Anolik OPTI CWM Gdynia 288,00 39 38 13 24 26 27 23 28 (dnc) dnc
124 CZE 769 Jeremias Prikryl LS Kromeriz 290,00 32 18 31 33 37 (48) 21 35 42 41
125 POL 1917 Filip Marjański KS AZS AWFIS GDAŃSK 291,00 45 38 (dnc) 51 8 29 29 18 35 38
126 POL 2270 Piotr Kosowski YKP GDYNIA 291,00 26 28 28 25 33 37 43 39 (56) 32
127 POL 1438 Zuzanna Borucka JKW Poznań 294,00 36 26 23 38 26 16 25 34 (dnc) dnc
128 POL 1669 Natalia Chojnowska SSW MOS IŁAWA 298,00 24 35 30 31 43 25 35 32 (49) 43
129 POL 1754 Jan Borowiak KS Dobra Marina 299,00 20 35 11 41 25 32 52 39 (bfd) 44
130 POL 111 Jakub Lipowski KN Lider Kraków 299,00 22 24 29 24 28 46 23 33 (dnc) dnc
131 POL 1645 Andrzej Nycz JKW Poznań 300,00 23 20 27 25 (46) 45 42 29 43 46
132 POL 2204 Aleksandra Zybert Nauticus Yacht Club Olsztyn 303,00 29 36 39 34 29 6 32 50 (52) 48
133 SVK 12 Sara Hruskova YC Slovan Bratislava 303,00 27 34 21 34 49 43 34 20 (51) 40
134 POL 1802 Piotr Trella MKŻ ARKA Gdynia 308,00 46 39 41 38 26 15 15 18 (dnc) dnc
135 GER 1397 Liska Keim SVS/VSaW 315,00 26 29 45 28 48 43 17 32 (54) 47
136 POL 2209 Filip Rostek Nauticus Yacht Club Olsztyn 315,00 37 21 30 30 27 22 36 42 (dnc) dnc
137 POL 1050 Szymon Rossa ŻMKS Poznań 318,00 30 25 14 (dnc) 22 50 25 46 57 49
138 POL 1758 January Szczukowski CHKŻ Chojnice 332,00 40 37 29 45 16 17 47 31 (dnc) dnc
139 POL 2403 Pola Schmidt CHKŻ Chojnice 230,00 38 33 34 21 31 23 (47) 45 2 3
140 ITA 9117 Victoria Demurtas Fraglia Vela Riva 239,00 44 36 42 (52) 40 19 18 22 4 14
141 GER 1200 Elina Seitz NRV 242,00 30 31 35 35 33 33 24 (42) 11 10
142 POL 2019 Danuta Grudzień UKS Silesia - Opty Chełm Śląski 243,00 27 31 18 37 23 42 (54) 42 10 13
143 POL 1798 Hanna Ługowska KS SPÓJNIA WARSZAWA 253,00 36 43 23 42 (47) 32 25 22 15 15
144 POL 1960 Miłosz Samek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 260,00 28 22 18 26 58 (61) 20 49 38 1
145 POL 1817 Lila Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 266,00 38 (47) 22 36 21 40 43 43 17 6
146 GER 12826 Moritz Borowiak Schweriner Segler Verein von 1894 271,00 55 (dnc) 40 48 31 16 19 34 6 22
147 GER 1421 Bastian Weber Chiemsee Yacht Club 272,00 44 29 23 22 44 28 34 47 1 (bfd)
148 POL 2709 Julian Podwalski SSW MOS IŁAWA 273,00 (dns) 39 27 44 52 36 40 30 3 2
149 GER 1453 Paula Kiesewalter BYC 273,00 46 (47) 47 46 25 11 20 37 9 32
150 CZE 834 Linda Dokoupilova Jachtklub Brno 278,00 29 (47) 30 23 38 36 38 44 29 11
151 POL 12194 Jakub Rusiniak Nauticus Yacht Club Olsztyn 279,00 52 (53) 43 41 30 34 27 16 30 5
152 GER 13407 Noel Jonas Theiner SSV von 1894 281,00 43 43 49 (54) 24 39 22 36 7 18
153 CZE 412 Vojtěch Tlapák YC SK Štětí 281,00 23 35 34 26 38 (54) 34 47 14 30
154 ITA 8514 Christian Scudelari Fraglia vela riva 287,00 27 25 38 47 42 (50) 24 38 25 21
155 POL 2200 Kaja Śledzińska KS SPÓJNIA WARSZAWA 291,00 47 37 (48) 36 39 26 26 30 16 34
156 POL 2121 Joanna Michalska UKS Yacht Club Sława 298,00 33 40 31 30 49 46 41 (52) 21 7
157 POL 2135 Tymon Kosobucki YKP GDYNIA 307,00 48 29 (ufd) 40 28 55 45 27 26 9
158 POL 1329 Gita van der Voort KŻ Horn Kraków 307,00 43 28 38 30 52 (53) 53 32 12 19
159 POL 907 Milena Siczek Uks Żegluj Lublin 309,00 (dnc) 50 37 15 29 48 33 23 bfd 4
160 POL 2016 Malina Pietrzak KS SPÓJNIA WARSZAWA 314,00 34 44 38 (52) 34 23 30 41 37 33
161 POL 1745 Adrian Majdosz UKS BARNIM GOLENIÓW 316,00 37 27 38 44 23 (59) 41 44 20 42
162 LTU 545 Marius Antanavicius KSM Bangputys 325,00 36 43 35 42 48 49 43 (51) 8 20
163 CZE 836 Adela Rabasova YC Jezero Hlucin 326,00 31 35 39 40 40 43 36 (45) 22 40
164 GER 1139 Max Jasper Jahn SCA 1921 e.V. 327,00 42 32 50 44 27 35 42 36 19 (bfd)
165 GER 1014 Skipp Frahm Berliner Yachtclub 335,00 51 51 46 49 12 26 31 24 (bfd) 45
166 POL 2210 Kacper Warywoda Nauticus Yacht Club Olsztyn 338,00 37 46 42 42 (54) 39 51 52 5 24
167 CZE 8 Barbora Valenova JK Olomouc 338,00 35 32 (43) 39 41 34 39 40 41 37
168 POL 1460 Aleksandra Jakubowska ŻMKS Poznań 344,00 40 42 40 35 48 48 (52) 47 28 16
169 GER 1318 Leif Thorns Mühlenberger Segel Club 347,00 53 7 33 23 (dnc) dnc dnc dnc 13 8
170 POL 1880 Mikołaj Bujalski Nauticus Yacht Club Olsztyn 348,00 42 39 41 39 32 44 44 (46) 39 28
171 POL 2126 Alexandre Vidal WTW WARSZAWA 359,00 56 52 44 (61) 16 20 27 55 43 46
172 POL 1943 Wiktor Łasak OPTI CWM Gdynia 360,00 28 13 51 26 36 41 46 49 (dnc) dnc
173 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 360,00 52 (dnc) dnc 46 19 42 37 26 24 44
174 POL 1665 Mateusz Kluczka YKP GDYNIA 360,00 33 44 44 37 (55) 51 45 45 32 29
175 POL 1026 Jakub Gil CHKŻ Chojnice 361,00 49 37 46 60 29 22 17 31 (dnc) dnc
176 GER 11278 Lara Prokop BYC 362,00 (dnc) 36 46 35 59 33 53 43 34 23
177 LTU 450 Rokas Golubovas KSM Bangputys 363,00 49 42 36 52 (59) 58 53 43 18 12
178 GER 13390 Jonathan Behnke SCA 366,00 (dnc) 56 48 46 42 39 46 35 27 27
179 POL 151 Mikołaj Mataczyński AZS Poznań 369,00 33 41 32 33 49 57 57 (60) 36 31
180 SWE 4806 Malcolm Graner KSSS 370,00 53 50 (ufd) 33 34 30 41 41 bfd 17
181 POL 1801 Oskar Wielczyk SSW MOS IŁAWA 371,00 42 33 41 44 58 18 37 28 (dnc) dnc
182 POL 1175 Alicja Dampc CHKŻ Chojnice 374,00 43 40 43 43 20 24 40 51 (dnc) dnc
183 CZE 819 Beata Dokoupilova Jachtklub Brno 374,00 47 48 52 54 23 47 (60) 31 31 41
184 GER 13513 Linjo Köbisch Berliner Yacht-Club 377,00 48 (54) 48 28 46 52 47 46 23 39
185 POL 1283 Adam Cwojdziński ŻMKS Poznań 385,00 41 45 53 43 52 (60) 59 33 33 26
186 POL 1193 Igor Wierzbowski KN Lider Kraków 386,00 39 38 (dnc) 49 40 33 24 23 dnc dnc
187 LTU 452 Domas Janciukas KSM Bangputys 386,00 32 23 37 43 42 54 45 40 (dnc) dnc
188 LTU 1050 Adomas Dumbliauskas Bangputys 390,00 53 41 40 48 56 56 (61) 36 35 25
189 POL 1049 Teresa Zawal ŻMKS Poznań 390,00 30 40 39 34 (63) 63 48 51 42 43
190 POL 1979 Hubert Nowicki GKŻ 395,00 44 45 43 41 30 16 56 50 (dnc) dnc
191 CZE 38 Jindrich Kalab VS Duchcov 395,00 47 (55) 33 51 39 54 51 41 44 35
192 LTU 590 Rokas Rimša Bangputys 397,00 49 42 44 45 45 (53) 52 44 40 36
193 POL 1593 Rafał Balicki CHKŻ Chojnice 399,00 28 57 55 39 43 34 30 43 (dnc) dnc
194 POL 81 Tymon Sochaj KS AZS AWFIS GDAŃSK 401,00 50 39 33 36 37 40 51 45 (dnc) dnc
195 POL 51 Hubert Adamów KS Dobra Marina 403,00 41 13 45 55 49 (ufd) 57 34 bfd 38
196 POL 2151 Jan Rohde SSW MOS IŁAWA 407,00 38 49 50 42 51 26 44 37 (dnc) dnc
197 POL 1728 Jan Kamieński JKW Poznań 426,00 43 46 53 40 33 35 35 (dnc) dnc dnc
198 POL 1670 Zuzanna Zasada KS ZATOKA Puck 434,00 44 46 44 57 38 56 44 35 (dnc) dnc
199 POL 1885 Anna Chomont UKS BARNIM GOLENIÓW 438,00 (dnc) 57 42 58 44 27 32 38 bfd bfd
200 POL 2222 Karol Stachowski GKŻ 438,00 46 58 40 49 34 57 30 54 (dnc) dnc
201 POL 709 Jakub Kuraś KŻ Horn Kraków 438,00 54 54 49 47 30 45 36 53 (dnc) dnc
202 POL 1978 Kinga Furmanek SSW MOS IŁAWA 440,00 33 (ufd) 37 43 48 41 47 51 dnc dnc
203 POL 3409 Bartosz Bilicki SSW MOS IŁAWA 448,00 46 37 28 54 60 (ufd) 51 57 45 dnc
204 POL 1936 Daniel Łachacz Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 450,00 54 51 (dnc) 52 37 32 42 42 dnc dnc
205 POL 2120 Maksymilian Luto Nauticus Yacht Club Olsztyn 450,00 50 49 49 53 45 40 58 36 (dnc) dnc
206 POL 2212 Mateusz Graczyk CSW OPTY USTKA 456,00 (dnc) 52 50 56 21 38 53 46 dnc dnc
207 POL 479 Filip Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 465,00 53 (dnc) dnc dnc 28 11 40 53 dnc dnc
208 LTU 455 Rokas Germanavicius KSM Bangputys 339,00 39 48 51 (56) 44 47 52 56 2
209 GER 13601 Lorenz Hackbusch RSVM 345,00 48 38 54 31 59 (61) 58 54 3
210 CZE 615 Matyas Raza VS Duchcov 347,00 45 (dnc) 42 49 56 51 49 54 1
211 LTU 451 Asta Aperaviciute KSM Bangputys 348,00 45 31 47 50 (60) 58 54 59 4
212 CZE 844 Frantisek Burda Jacht klub Ceska Lipa 361,00 57 60 58 59 19 46 50 (63) 12
213 GER 13638 Maximilian Pinck Fürstenberger Yachtclub, BG006 374,00 50 (ufd) 55 50 50 52 55 57 5
214 LTU 1926 Tautvydas Buožius Bangputys 374,00 (ufd) 41 57 48 51 51 58 58 10
215 POL 1084 Julia Maziarz KS Energetyk 383,00 42 56 52 60 (61) 55 49 59 9
216 LTU 900 Jokubas Cepla KSM Bangputys 390,00 54 59 51 58 51 (62) 56 55 6
217 POL 2201 Jan Sawicki JKW Poznań 391,00 49 48 55 41 54 50 45 49 (dnc)
218 POL 1603 Tomasz Zadora Uks Żegluj Lublin 397,00 47 49 52 51 54 54 38 52 (dnc)
219 POL 2114 Tymon Wiatrowski CHKŻ Chojnice 402,00 60 54 47 56 43 42 44 56 (dnc)
220 CZE 843 Karolína Lojková JK Černá v Pošumaví 403,00 56 57 56 (dnc) 64 53 63 47 7
221 POL 1927 Mikołaj Czałbowski Nauticus Yacht Club Olsztyn 404,00 (dnc) 50 54 47 57 56 54 17 dnc
222 POL 2035 Piotr Muchlado OPTI CWM Gdynia 405,00 58 (dnc) 56 57 9 51 49 56 dnc
223 POL 8114 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 405,00 45 45 47 57 55 49 54 53 (dnc)
224 POL 2008 Maciej Kasprzak SSW MOS IŁAWA 409,00 60 59 (dnc) 58 35 30 50 48 dnc
225 LTU 465 Tadas Lukosevicius KSM Bangputys 411,00 (ufd) 55 59 51 55 64 55 61 11
226 POL 1888 Stanisław Maik UKS BARNIM GOLENIÓW 415,00 58 52 52 57 64 (65) 59 59 14
227 POL 927 Hubert Marciniak JKW Poznań 419,00 (dnc) 41 49 40 50 44 63 63 dnc
228 POL 1902 Mateusz Kolba KN Lider Kraków 433,00 54 54 (dnc) dnc 57 35 50 44 dnc
229 CZE 828 Patrick Štafa Moravský Yacht Klub 436,00 (dnc) 50 dnc dnc 55 57 61 58 15
230 LTU 589 Mingailė Plučaitė Bangputys 436,00 59 62 58 59 58 (64) 63 60 17
231 POL 1625 Sebastian Schmidt KS ZATOKA Puck 436,00 48 53 (dnc) dnc 51 64 24 57 dnc
232 POL 3422 Mateusz Kozłowski OKŻ Olsztyn 436,00 50 49 46 38 62 64 (dnc) 58 dnc
233 POL 2140 Maja Józkowicz YKP GDYNIA 437,00 (dnc) dnc dnc 38 50 44 48 48 dnc
234 POL 1871 Wojciech Stefaniak ŻMKS Poznań 438,00 (dnc) dnc dnc dnc 59 56 57 48 8
235 LTU 595 Justas Rudminas Bangputys 444,00 (dnc) 59 dnc 61 53 59 65 64 13
236 POL 2037 Paweł Łoboda OPTI CWM Gdynia 446,00 (dnc) 58 dnc 48 54 49 48 50 dnc
237 POL 1937 Maciej Szawkowski Klub Sportowy „BAZA Mrągowo” 447,00 (dnc) 55 56 59 ufd 32 56 50 dnc
238 POL 2067 Piotr Kuźniarski KŻ Horn Kraków 447,00 40 43 (dnc) ufd 53 52 60 60 dnc
239 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 449,00 57 (dnc) dnc dnc 52 45 48 38 dnc
240 POL 1914 Antonina Liro KŻ Horn Kraków 449,00 55 58 45 55 63 49 62 62 (dnc)
241 GER 1375 Anna Buchler Berliner Yacht-Club 452,00 (dnc) dnc dnc dnc 61 55 55 55 16
242 POL 191 Hubert Staroń KŻ Horn Kraków 462,00 52 51 51 54 64 59 (dnc) 62 dnc
243 LTU 323 Jonas Stulginskas Bangputys 466,00 63 61 59 55 47 60 64 57 (bfd)
244 POL 1709 Hanna Kusztejko KŻ Horn Kraków 471,00 57 53 53 53 66 63 65 61 (dnc)
245 POL 2606 Miłosz Wyszyński Giżycka Grupa Regatowa 472,00 (dnc) dnc dnc dnc 53 46 46 48 dnc
246 POL 2101 Stanisław Cholewicki JKW Poznań 473,00 58 (dnc) 57 53 61 53 56 66 dnc
247 POL 2122 Kajetan Stein UKS YACHT CLUB SŁAWA 474,00 (dnc) 51 57 62 60 57 62 56 dnc
248 POL 20411 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 479,00 (dnc) dnc dnc 56 39 52 62 61 dnc
249 POL 1957 Lena Kaczmarek KS Centrum Żeglarskie Szczecin 481,00 (dnc) 52 dnc dnc 53 59 50 58 dnc
250 POL 1007 Hanna Kozłowska M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 482,00 (dnc) dnc 45 55 62 61 60 60 dnc
251 CZE 45 Tereza Ptáčková YC Velké Dářko 482,00 51 56 48 (dnc) 63 66 62 67 dnc
252 POL 1655 Maciej Cioczek Uks Żegluj Lublin 482,00 56 60 54 62 (dnc) 60 59 62 dnc
253 POL 2026 PATRYCJA CHINIEWICZ M.U.K.Ż BAŁTYK MIELNO 485,00 38 48 (dnc) 50 dnc dnc dnc dnc dnc
254 POL 13 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina 489,00 (dnc) dnc dnc dnc 62 ufd 64 65 18
255 POL 2065 Aleksander Szczepara KŻ Horn Kraków 489,00 61 60 (dnc) dnc 57 58 60 54 dnc
256 POL 922 Jakub Podgórny KS Centrum Żeglarskie Szczecin 491,00 (dnc) dnc dnc dnc 33 60 55 64 dnc
257 POL 2070 Zofia Wołosz SEJK Pogoń Szczecin 491,00 56 (dnc) 53 58 57 65 67 66 dnc
258 POL 1114 Mikołaj Cieślak Uks Żegluj Lublin 491,00 (dnc) 55 dnc 59 58 58 63 59 dnc
259 POL 2154 Bartłomiej Pialik KSW BALTIC Dziwnów 492,00 62 46 50 (dnc) 67 66 64 67 dnc
260 POL 39 Maria Nycz JKW Poznań 507,00 (dnc) 53 dnc dnc 60 62 61 62 dnc
261 POL 11664 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 509,00 51 (dnc) dnc 53 66 65 dnc 65 dnc
262 GER 1169 Emma Mahnke Rsvm 513,00 24 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
263 POL 7 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 520,00 (dnc) dnc dnc dnc 56 61 61 63 dnc
264 POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 520,00 61 (dnc) dnc dnc 62 63 64 61 dnc
265 CZE 703 Liliana Dymáková YC Vysoké Mýto 525,00 (dnc) dnc dnc dnc 61 63 57 65 dnc
266 POL 1554 Tymon Przyjemczak KS ZATOKA Puck 528,00 (ret) dnc dnc dnc 65 62 59 63 dnc
267 CZE 318 Karolina Hejnova YCBO 536,00 (dnc) dnc dnc dnc 65 62 66 64 dnc
268 CZE 65 Markéta Ptáčková YC Velké Dářko 543,00 (dnc) dnc dnc dnc 65 67 66 66 dnc
269 POL 1804 Jakub Chudyk KSW BALTIC Dziwnów 544,00 55 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
270 POL 1822 Maja Harasimowicz-Krzysztofiak KSW BALTIC Dziwnów 544,00 55 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
271 CZE 714 Matyáš Dymák YC Vysoké Mýto 552,00 62 (dnc) dnc dnc dnc dnc dnc dnc dnc
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet