Wyniki regat Sezon 2019 Logo OPTIMIST B

Puchar Burmistrza, Regaty Św. Wawrzyńca

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8
1 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 0,00 12 2 2 1 1 2 4 4*
2 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 0,00 13 5 1 14* 2 3 1 1
3 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 0,00 25 10* 3 9 5 4 2 2
4 POL 1016 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 0,00 30 4 10 4 8 1 12* 3
5 POL 7521 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 0,00 32 7 6 2 4 12* 5 8
6 POL 1285 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 0,00 36 1 4 3 19* 10 6 12
7 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 0,00 37 3 5 17* 9 6 9 5
8 POL 1772 Angelina Zubel MKŻ Żnin 0,00 39 6 11 5 3 OCS* 7 7
9 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN 0,00 43 8 8 10 6 5 11* 6
10 POL 1245 Hubert Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 0,00 50 11 7 6 13* 7 8 11
11 POL 158 Igor Pawłowski CHKŻ Chojnice 0,00 64 13 14* 12 7 8 14 10
12 POL 1772 Witold Safijan MKŻ Żnin 0,00 73 16 9 8 11 13 16 18*
13 POL 1388 Aleksander Skowroński UKS Zalew Kielce 0,00 85 12 17 16 12 15 19* 13
14 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 0,00 89 17 19 15 15 14 21* 9
15 POL 167 Gustaw Zalewski TKŻ TORUŃ 0,00 97 19 18 7 10 OCS* 3 UFD
16 POL 13 Borys Matysiak CHKŻ Chojnice 0,00 100 9 24 25* 24 11 10 22
17 POL 1066 Franciszek Kosecki CHKŻ Chojnice 0,00 105 18 15 20 18 21 13 25*
18 POL 1016 Wawrzyniec Zelazny MKŻ Żnin 0,00 107 14 23 11 28* 18 25 16
19 POL 2079 Maurycy Odejewski CHKŻ Chojnice 0,00 107 21 16 21 23 9 17 UFD*
20 POL 1775 Urszula Skowrońska UKS Zalew Kielce 0,00 110 22 13 22 16 19 18 DNF*
21 POL 2100 Aleksandra Matz KS SPÓJNIA WARSZAWA 0,00 116 15 26* 18 26 25 15 17
22 POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 0,00 116 24 12 26 14 16 24 DNF*
23 POL 1310 Kazimierz Kubiak CHKŻ Chojnice 0,00 122 25* 25 13 17 24 22 21
24 POL 1637 Oskar Sylka YKP GDYNIA 0,00 131 20 21 23 27* 23 20 24
25 POL 1853 Oskar Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 0,00 135 27 20 19 21 29 DNF* 19
26 POL 1671 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 0,00 136 28 22 27 22 OCS* 23 14
27 POL 8455 Bogna Tłok MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 0,00 142 23 29* 24 29 17 29 20
28 POL 1823 Rutkowski Emil 0,00 160 26 27 29 25 20 DNF* 33
29 POL 1919 Kozerska Nina 0,00 171 DNF* DNF 31 32 26 27 15
30 POL 58 Nina Kobus CHKŻ Chojnice 0,00 172 DNF* 30 DNF 20 28 31 23
31 POL 1226 Frydrychowicz Marcel 0,00 184 29 UFD* 33 35 30 28 29
32 POL 1288 Jakubczyk Adrianna 0,00 185 32 32 28 31 33* 32 30
33 POL 0 Marcin Kotowski MLKS KRAJNA 0,00 186 31 31 30 33 35 36* 26
34 POL 1759 Paweł Zakrzewski TKŻ TORUŃ 0,00 190 34* 28 32 30 34 34 32
35 POL 18 Zapalska Kornelia 0,00 195 DNF* DNF DNF DNF 22 26 27
36 POL 1858 Jakub Zapalski MLKS Krajna Sępólno Krajeńskie 0,00 209 DNF* DNF 34 34 32 35 34
37 POL 1578 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus w Świeciu 0,00 209 33 DNF* DNF 37 31 33 35
38 POL 1114 Kak Fabian 0,00 218 DNF* DNF 35 36 36 DNF 31
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet