Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Lata

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4
1 POL 2205 Marcin Krawczyk Nauticus Yacht Club Olsztyn 5,00 1 2 3* 2
2 POL 3436 Adam Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 7,00 3 1 6* 3
3 POL 2207 Szymon Kroczek Nauticus Yacht Club Olsztyn 12,00 8* 4 4 4
4 POL 1831 Piotr Małachowski UKŻ Siódemka Białystok 13,00 2 9* 2 9
5 POL 2210 Mateusz Walczak Nauticus Olsztyn 18,00 11* 3 10 5
6 POL 3443 Aleksander Kolman Nauticus Yacht Club Olsztyn 18,00 UFD* 7 5 6
7 POL 2096 Stanisław Kot OKŻ Junga Olsztyn 21,00 4 6 11 19*
8 POL 2104 Wojciech Markwart Nauticus Yacht Club Olsztyn 21,00 10* 5 8 8
9 POL 1922 Lidia Jastrzębska OKŻ Junga Olsztyn 23,00 6 8 9 12*
10 POL 1924 Tomasz Pakulski Nauticus Yacht Club Olsztyn 34,00 UFD* UFD 1 1
11 POL 227 Julia Stawicka Nauticus Yacht Club Olsztyn 34,00 5 18 22* 11
12 POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Junga Olsztyn 36,00 16* 12 14 10
13 POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Junga Olsztyn 37,00 7 13 17* 17
14 POL 1505 Michał Musielak Nauticus Yacht Club Olsztyn 40,00 DSQ* 20 13 7
15 POL 2092 Robert Martyn OKŻ Junga Olsztyn 40,00 12 14 20* 14
16 POL 2103 Jakub Dębiński Nauticus Yacht Club Olsztyn 41,00 19 15 7 23*
17 POL 29 Milena Górna UKŻ Siódemka Białystok 42,00 20* 10 19 13
18 POL 447 Marcel Masiewicz OKŻ Junga Olsztyn 47,00 13 19 15 UFD*
19 POL 1029 Kornelia Urzędowska UKŻ Siódemka Białystok 51,00 9 UFD* 16 26
20 POL 1780 Pascal Kuźmicki Nauticus Yacht Club Olsztyn 53,00 UFD* 11 24 18
21 POL 441 Lena Rybicka OKŻ Junga Olsztyn 55,00 15 22 18 24*
22 POL 1989 Gabriela Kiewisz Nauticus Yacht Club Olsztyn 56,00 18 23* 23 15
23 POL 270 Jakub Podziewski UKŻ Siódemka Białystok 63,00 21* 21 21 21
24 POL 1227 Michał Jerzy Szlaga Nauticus Yacht Club Olsztyn 65,00 23 26 27* 16
25 POL 186 Paweł Rusak UKŻ Siódemka Białystok 65,00 24 16 26* 25
26 POL 985 Bartłomiej Darkowski MOS IŁAWA 66,00 14 25 28* 27
27 POL 29 Anna Wasielewska SSW MOS IŁAWA 66,00 17 27 RET* 22
28 POL 2401 Franciszek Klusek MOS SSW IŁAWA 69,00 25* 24 25 20
29 POL 3429 Aleksander Nadolski SSW MOS IŁAWA 71,00 22 17 DNF* DNS
30 POL 1833 Konstanty Kosiński UKŻ Siódemka Białystok 76,00 UFD* UFD 12 UFD
31 POL 10 Katarzyna Liedtke SSW MOS IŁAWA 86,00 26 28 DNS* DNS
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet