Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

IX Dobre Regaty

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6
1 POL 2023 Jakub Szurko KSW BALTIC Dziwnów 13,00 4 1 4 UFD 3 1
2 POL 1806 Filip Szymanek KSW BALTIC Dziwnów 23,00 3 14 2 2 UFD 2
3 POL 1804 Maja Storman KSW BALTIC Dziwnów 24,00 1 8 6 6 UFD 3
4 POL 5 Paweł Matuszak SEJK Pogoń Szczecin 29,00 12 2 18 3 8 4
5 POL 18 Magdalena Luśnia CŻ Szczecin 30,00 5 10 7 7 75 6
6 POL 4 Maja HARASIMOWICZ-KRYSZTOFIAK KSW BALTIC Dziwnów 38,00 7 3 1 1 UFD 26
7 POL 18 Magdalena Luśnia CŻ Szczecin 39,00 10 7 10 5 UFD 7
8 POL 1394 Karolina Gajda UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY BARNIM GOLENIÓW 45,00 18 4 13 12 11 5
9 POL 2036 Maja Wójcik KSW BALTIC Dziwnów 53,00 9 11 14 9 UFD 10
10 POL 3457 Piotr Wójcik SEJK Pogoń Szczecin 54,00 6 15 15 11 7 16
11 POL 1860 Aleksander Lenart KSW BALTIC Dziwnów 57,00 2 5 8 10 UFD UFD
12 POL 1954 Filip Miller KS CŻ Szczecin 59,00 13 13 19 14 6 13
13 POL 922 Jakub Podgórny CŻ Szczecin 61,00 UFD 12 4 UFD 1 11
14 POL 1883 Adam Oleszczyk UKS BARNIM GOLENIÓW 61,00 15 6 9 16 UFD 15
15 POL 1953 Karol Rak SEJK Pogoń Szczecin 61,00 17 18 17 8 10 9
16 POL 1889 Kamil Nadolny UKS BARNIM GOLENIÓW 68,00 14 19 20 18 9 8
17 POL 1108 Gustaw Olejniczak KS Dobra Marina Szczecin 76,00 21 21 11 25 2 21
18 POL 664 Zuzanna Sawicka UKS BARNIM GOLENIÓW 77,00 23 20 22 17 4 14
19 POL 1952 Tomasz Wojtkowiak Centrum Żeglarskie Szczecin 79,00 16 9 23 13 *UFD 18
20 POL 51 Oliwia Pietkiewicz KS Dobra Marina 80,00 11 22 12 15 *UFD 20
21 POL 3462 Bartosz Pluta SEJK Pogoń Szczecin 88,00 *UFD 17 3 4 DNC DNC
22 POL 1885 Antonina Chomont KSW BALTIC Dziwnów 88,00 20 16 *25 23 12 17
23 POL 1754 Aleksander Nowakowski KS Dobra Marina Szczecin 92,00 8 24 21 20 *UFD 19
24 POL 1514 Jagoda Wiśniewska Centrum Żeglarskie Szczecin 96,00 22 23 *24 22 17 12
25 POL 1513 Jakub Rajmer Centrum Żeglarskie Szczecin 103,00 19 *26 26 21 15 22
26 POL 1490 Szymon Góralski KS Dobra Marina 104,00 *DNC 27 16 19 14 28
27 POL 1412 Jakub Nowicki YKP Szczecin 116,00 24 25 28 *DNC 16 23
28 POL 272 Hubert Frąckowiak SEJK Pogoń Szczecin 120,00 25 *UFD 27 24 19 25
29 POL 1374 Antonina Majchrzak SEJK Pogoń Szczecin 127,00 *UFD UFD 29 26 13 27
30 POL 374 Jakub Cynowski SEJK Pogoń Szczecin 135,00 26 *DNF 30 UFD 18 29
31 POL 11 Anna Trzaska YKP Szczecin 140,00 *DNF DNC DNC DNC 20 24
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet