Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar TKŻ

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1611 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 12,00 1 1 1 2 2 5 (6)
2 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 12,00 2 (3) 3 3 1 1 2
3 POL 3403 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 22,00 3 5 5 1 3 (8) 5
4 POL 3402 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 23,00 7 2 2 7 4 (10) 1
5 POL 1376 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 32,00 5 4 4 9 (10) 2 8
6 POL 3401 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 35,00 4 7 (UFD) 4 5 6 9
7 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ Żnin 36,00 (10) 10 6 5 8 4 3
8 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 39,00 (11) 9 7 6 6 7 4
9 POL 1285 Witold Safijan MKŻ Żnin 47,00 8 6 9 8 7 9 (10)
10 POL 1226 Leon Jankowski TKŻ TORUŃ 54,00 9 8 8 11 (12) 11 7
11 POL 1099 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziąc 89,00 18 12 (19) 16 17 14 12
12 POL 1819 ARTUR GORZYCKI TKŻ TORUŃ 89,00 15 17 13 17 15 12 (23)
13 POL 1759 MACIEJ PADEREWSKI TKŻ TORUŃ 91,00 22 14 11 15 14 (UFD) 15
14 POL 16711 MARCEL FRYDRYCHOWICZ TKŻ TORUŃ 95,00 12 13 (18) 18 18 16 18
15 POL 2010 Zofia Gil TKŻ 96,00 (28) 21 12 12 13 18 20
16 POL 1 Marcin Krzyżanowski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 97,00 19 16 16 20 23 13 13
17 POL 1853 Oskar Szpręglewski YCM COLUMBUS ŚWIECIE 98,00 17 11 17 22 (UFD) 15 16
18 POL 1034 OLIWIER DYRCZ KS AQUA WŁOCŁAWEK 99,00 13 (UFD) 10 10 11 UFD 17
19 POL 1919 Nina Kozerska TKŻ TORUŃ 103,00 14 18 20 23 9 19 DNC
20 POL 1141 Tola Szukaj TKŻ TORUŃ 109,00 6 (UFD) UFD 13 UFD 3 11
21 POL 1100 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziąc 114,00 16 25 14 21 19 (UFD) 19
22 8 JAKUB PAWLIKOWSKI TKŻ TORUŃ 112,00 (UFD) 15 24 14 25 23 21
23 POL 1823 Paweł Zakrzewski TKŻ TORUŃ 133,00 (30) 19 28 26 26 20 14
24 POL 2118 RADOSŁAW GRZEŚ TKŻ TORUŃ 139,00 24 24 22 24 16 29 (dnf)
25 POL 1098 Paulina Piotrowska KS. ELEKTRYK GRUDZIĄDZ 139,00 23 27 21 25 21 (UFD) 22
26 POL 1578 OLIWIER SZPRĘGLEWSKI YCM COLUMBUS ŚWIECIE 145,00 26 22 26 30 20 21 (dnf)
27 POL 1375 BARTOSZ DUDA KS AQUA WŁOCŁAWEK 148,00 21 (UFD) 15 19 UFD 17 UFD
28 POL 1380 STANISŁAW TARNICKI KS AQUA WŁOCŁAWEK 157,00 25 29 23 32 (UFD) 24 24
29 POL 139 MICHAŁ MANIKOWSKI TKŻ TORUŃ 161,00 27 23 27 (UFD) 24 22 DNF
30 POL 1771 CIECHANOWSKI SZYMON TKŻ TORUŃ 167,00 29 28 30 31 22 27 DNF
31 6 STANISŁAW JASIAKIEWICZ TKŻ TORUŃ 168,00 31 26 29 29 27 26 DNF
32 POL 1671 KALINA ZALEWSKA TKŻ TORUŃ 169,00 20 20 25 28 (DNC) DNC DNC
33 4 MIKOŁAJ PADEREWSKI TKŻ TORUŃ 176,00 32 30 31 27 28 28 DNF
34 POL 2 JERZY JASIAKIEWICZ TKŻ TORUŃ 203,00 34 (dnf) DNF DNF 30 25 DNF
35 POL 1 OLGIERD ŁUCZAK TKŻ TORUŃ 209,00 33 (dnf) 32 DNF DNF 30 DNF
36 POL 1163 MACIEJ ZAKRZEWSKI TKŻ TORUŃ 212,00 (dnf) 31 DNF DNF 29 DNF DNF
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet