Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Puchar Żnina

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2220 Bartosz Żmudziński MKŻ Żnin 6,00 1 2 1 1 1 1 1
2 Bartosz Peczka MKŻ Żnin 15,00 2 1 6 2 6 2 2
3 Bartosz Dynia MKŻ Żnin 22,00 3 3 3 8 2 7 4
4 Zuzanna Zielińska MKŻ Żnin 23,00 4 4 2 12 4 6 3
5 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 31,00 10 11 4 3 3 4 7
6 Matylda Brelińska MKŻ Żnin 32,00 6 8 5 6 7 3 5
7 Leon Jankowski TKŻ TORUŃ 40,00 5 9 11 4 11 5 6
8 Marcel Rumiński MKŻ Żnin 43,00 8 6 9 7 5 8 10
9 Witold Safijan MKŻ Żnin 44,00 7 5 7 9 8 11 8
10 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 51,00 9 7 10 5 9 14 11
11 Artur Gorzycki TKŻ TORUŃ 71,00 11 12 12 10 13 13 13
12 Jan Kozłowski AQUA Włocławek 87,00 12 10 17 22 22 12 15
13 Adrian Adasiak UKS Szkwał Złocieniec 87,00 16 16 16 14 25 10 15
14 Oliwier Dyrcz AQUA Włocławek 91,00 15 14 21 17 17 19 9
15 Matylda Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 96,00 18 24 27 15 14 9 16
16 Wiktor Klucznik KST Elektryk Grudziądz 100,00 17 15 8 16 21 29 23
17 Szymon Maślanka AQUA Włocławek 108,00 21 23 14 26 12 21 17
18 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 108,00 14 17 15 19 24 28 19
19 Oskar Szpręglewski YCM Columbus Świecie 113,00 29 20 20 11 26 18 18
20 Maciej Penderecki TKŻ TORUŃ 120,00 23 18 13 21 33 16 29
21 Stanisław Osiński KST Elektryk Grudziądz 121,00 13 19 29 ufd 10 25 25
22 Jakub Pawlikowski TKŻ TORUŃ 124,00 19 13 25 20 20 30 27
23 Kacper Sikorski UKS Szkwał Złocieniec 128,00 25 21 19 29 16 27 20
24 Iga Kowalik UKS Szkwał Złocieniec 136,00 28 31 32 30 15 20 12
25 Oliwier Szpręglewski YCM Columbus Świecie 139,00 24 29 31 13 19 23 31
26 Marcel Frydrychowicz TKŻ TORUŃ 139,00 ufd 22 23 27 28 17 22
27 Bartosz Duda AQUA Włocławek 141,00 26 27 26 28 23 15 24
28 Stanisław Tarnicki AQUA Włocławek 147,00 41 dns 18 18 18 26 26
29 Marcin Krzyżanowski YCM Columbus Świecie 150,00 22 28 22 25 29 24 30
30 Paulina Piotrowska KST Elektryk Grudziądz 157,00 27 26 34 24 30 22 28
31 Radosław Grześ TKŻ TORUŃ 159,00 20 25 30 32 31 32 21
32 Szymon Gotowicz MKŻ Żnin 184,00 dnc dns 24 23 27 33 32
33 Zuzanna Zielińska KŻ Hals Gostynin 195,00 32 34 36 31 34 31 33
34 Hubert Sajak KŻ Hals Gostynin 198,00 31 35 28 34 35 36 35
35 Julia Reszkowska KŻ Hals Gostynin 200,00 34 32 35 33 32 34 36
36 Maja Miernik UKS Szkwał Złocieniec 207,00 33 33 33 ufd 36 35 37
37 Natan Sztylko KŻ Hals Gostynin 210,00 37 30 37 35 37 37 34
38 Maja Sikorska UKS Szkwał Złocieniec 223,00 35 38 38 36 38 40 38
39 Oliwier Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 226,00 36 37 40 37 39 38 39
40 Oskar Zagajewski UKS Szkwał Złocieniec 233,00 38 39 39 38 40 39 40
41 Justyna Jurkowska MKŻ Żnin 246,00 30 36 dns dns dns dns dns
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet