Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

Sopot Optimist Cup

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 2709 Wit Dmuchowski SSW MOS IŁAWA 17,00 3 5 -10 1 4 3 1
2 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 18,00 5 2 2 4 3 2 -6
3 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 22,00 -9 1 3 5 8 1 4
4 POL 1969 Hubert Szulczewski SSW MOS IŁAWA 26,00 8 -15 8 2 2 4 2
5 POL 1766 Jan Muszyński KS SPÓJNIA WARSZAWA 48,00 2 4 14 -26 10 10 8
6 POL 1867 Zuzanna Liedtke SSW MOS IŁAWA 54,00 15 -30 19 3 1 5 11
7 POL 1878 Natan Dziedziak SSW MOS IŁAWA 54,00 -25 19 4 8 11 7 5
8 POL 7 Jakub Darkowski SSW MOS IŁAWA 55,00 17 13 7 10 5 (ocs) 3
9 POL 1570 Antoni Brzozowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 67,00 6 9 5 19 17 11 -20
10 POL 28 Konrad Nawrot SSW MOS IŁAWA 68,00 11 17 11 6 9 14 -23
11 POL 2072 Stanisław Nadolski SSW MOS IŁAWA 70,00 7 8 1 7 27 20 -30
12 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 73,00 -19 6 17 14 13 9 14
13 POL 12 Aleksander Paczos MKŻ ARKA Gdynia 75,00 31 3 (bfd) 13 7 12 9
14 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 78,00 4 7 -23 16 22 8 21
15 POL 1584 Zuzanna Bukowski MKŻ ARKA Gdynia 86,00 13 10 6 (dsq) 23 27 7
16 POL 2082 Natalia Nawrocka MKŻ ARKA Gdynia 89,00 22 16 9 -28 6 24 12
17 POL 17 Szymon Łysik MKŻ ARKA Gdynia 93,00 16 18 18 25 -30 6 10
18 POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 97,00 10 14 12 20 20 21 -22
19 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 97,00 -23 12 20 17 12 17 19
20 POL 1525 Józef Krasowski KS SPÓJNIA WARSZAWA 99,00 1 (ocs) 29 18 21 15 15
21 POL 2090 Piotr Grendziak TS Kuźnia Rybnik 101,00 12 11 -24 22 18 22 16
22 POL 951 Wojciech Henryk Komenda KS SPÓJNIA WARSZAWA 103,00 21 -26 16 15 15 18 18
23 POL 2155 Jan Wilk Mos Iława 108,00 -28 23 15 11 19 16 24
24 POL 3524 Julia Agnieszczak SSW MOS IŁAWA 114,00 27 20 27 (ocs) 14 13 13
25 POL 1185 Vsevolod Nazarov UKS Navigo Sopot 123,00 -30 25 25 9 24 23 17
26 POL 20271 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik 132,00 26 -27 21 24 16 19 26
27 POL 170 Nikodem Gibała MKŻ ARKA Gdynia 136,00 20 28 13 23 (dnf) 25 27
28 POL 3442 Adrianna Komosińska SSW MOS IŁAWA 149,00 14 24 30 21 28 (dnf) 32
29 POL 1577 Jakub Nakonieczny OKŻ Junga Olsztyn 169,00 29 22 (dns) 12 dnf 29 25
30 POL 109 Mila Faust MKŻ ARKA Gdynia 181,00 35 -48 28 35 26 28 29
31 POL 208 Grzegorz Górecki TS Kuźnia Rybnik 199,00 24 32 43 40 29 31 (dns)
32 POL 940 Bartłomiej Bil OPTI CWM Gdynia 206,00 34 37 -39 39 31 30 35
33 POL 34 Fabian Wong MKŻ ARKA Gdynia 208,00 33 29 34 32 (dnf) dnf 28
34 POL 1672 Oliwier Kozłowski UKS Navigo Sopot 210,00 32 21 26 27 (dnf) dns dns
35 POL 1922 Lidia Jastrzębska OKŻ Junga Olsztyn 211,00 37 45 41 37 25 26 (dnf)
36 POL 447 Marcel Masiewicz OKŻ Junga Olsztyn 219,00 18 34 47 36 (dnf) 32 dnf
37 POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 220,00 41 31 31 34 (dnf) dnf 31
38 POL 26 Jakub Steinborn MKŻ ARKA Gdynia 232,00 38 40 36 33 (dnf) dnf 33
39 POL 27 Krzysztof Krauze MKŻ ARKA Gdynia 234,00 47 35 22 44 (dnf) dns 34
40 POL 7777 Aleksander Krysztopik OKŻ Junga Olsztyn 245,00 44 36 32 29 (dnf) dnf dns
41 POL 2 Magdalena Łysik MKŻ ARKA Gdynia 247,00 48 38 35 38 (dnf) dns 36
42 POL 38 Pola Sobolew MKŻ ARKA Gdynia 251,00 39 39 38 31 (dnf) dns dns
43 POL 2112 Olivier Wyżychowski OPTI CWM Gdynia 255,00 36 33 40 42 (dnf) dns dns
44 POL 121 Bartłomiej Jasiński MKŻ ARKA Gdynia 256,00 (ocs) ocs 33 30 dnf dnf 37
45 POL 443 Aleksandra Skura OKŻ Junga Olsztyn 277,00 43 46 37 47 (dns) dnf dnf
46 POL 3002 Michał Retecki UKS NAVIGO SOPOT 278,00 42 43 46 43 (dnf) dns dns
47 POL 2099 Mikołaj Zmitrowicz OKŻ Junga Olsztyn 280,00 40 42 42 (dns) dnf dns dns
48 POL 1704 Antoni Maruczyński UKS Navigo 287,00 46 (dns) 44 41 dnf dns dns
49 POL 5 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik 287,00 (ocs) 41 45 45 dnf dns dns
50 POL 3009 Antoni Latko UKS NAVIGO SOPOT 288,00 45 44 49 46 (dnf) dns dns
51 POL 441 Lena Rybicka OKŻ Junga Olsztyn 303,00 (ocs) 47 48 dnf dnf dnf dns
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet