Wyniki regat Sezon 2020 Logo OPTIMIST B

VIII Ogólnopolskie Regaty Kacper-Sailor

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 133 Wojtek Wójcik TS Kuźnia Rybnik 11,00 1 3* 2 2 1 2 3
2 POL 3624 Wiktoria Sajdak Stowarzyszenie Marina Poraj 20,00 8* 7 3 1 3 5 1
3 POL 2119 Karol Gaj TS Kuźnia Rybnik 23,00 9 10* 1 4 2 1 6
4 POL 1982 Kacper Michalski KŻ Nysa 45,00 14 4 11 ufd* 4 3 9
5 POL 2080 Patrycja Jałoszyńska KŻ Nysa 47,00 20 1 ufd* 10 7 4 5
6 POL 1678 Michał Kaczmarek KŻ Nysa 51,00 7 2 4 28* 17 11 10
7 POL 1284 Jan Psiuk TS Kuźnia Rybnik 57,00 3 9 16 6 ufd* 12 11
8 POL 1825 Tymoteusz Breitkopf UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 57,00 6 8 10 9 11 16* 13
9 POL 949 Zofia Matyszkiewicz UKS SILESIA-OPTY CHEŁM ŚLĄSKI 58,00 13 28* 6 3 14 7 15
10 POL 4112 Aleksander Łukanowski TS Kuźnia Rybnik 62,00 2 20 9 8 10 13 24*
11 POL 11244 Piotr Harnasz TS Kuźnia Rybnik 62,00 5 6 15* 12 12 15 12
12 POL 1862 Michał Trzpis KW LOK Garland Gliwice 67,00 15 11 12 14 5 10 19*
13 POL 1965 Karol Rusin KW LOK Garland Gliwice 78,00 4 5 5 11 23 32* 30
14 POL 22 Julia Nosal KŻ Nysa 84,00 21 12 21 5 8 17 26*
15 POL 1964 Paweł Kornke KW LOK Garland Gliwice 97,00 30* 25 8 30 26 6 2
16 POL 1967 Michał Godlewski KW LOK Garland Gliwice 105,00 31* 14 18 7 9 28 29
17 POL 830 Wiktoria Urbańska UKS WIKING Zarzecze 109,00 28 13 32* 13 25 14 16
18 POL 1387 Piotr Malitowski KW LOK Garland Gliwice 111,00 32 19 ufd* 16 6 21 17
19 POL 1998 Mateusz Chrobak KŻ Nysa 115,00 22 23 31* 17 22 24 7
20 POL 1241 Michał Johan KW LOK Garland Gliwice 116,00 10 21 13 29 36* 29 14
21 POL 1529 Wojciech Bortkiewicz UKS Żeglarz Wrocław 118,00 12 29 34* 21 27 9 20
22 POL 603 Amelia Ferenc TS Kuźnia Rybnik 123,00 11 18 ufd* 27 20 19 28
23 POL 11 Kinga Szlachetka JACHT KLUB POGORIA III 124,00 18 30 17 24 13 22 33*
24 POL 244 Julia Włodarska KW LOK Garland Gliwice 126,00 34 17 20 20 31 35* 4
25 POL 1083 Kamila Maziarz KS Energetyk 126,00 16 16 25 19 15 42* 35
26 POL 196 Kacper Kadłubowski KW LOK Garland Gliwice 136,00 36* 27 7 18 28 31 25
27 POL 812 Wiktoria Baron UKS WIKING Zarzecze 140,00 33* 15 30 23 24 26 22
28 POL 131 Piotr Słomka TS Kuźnia Rybnik 145,00 25 22 22 31 35* 18 27
29 POL 2051 Milosz Rubinkowski KW LOK Garland Gliwice 152,00 17 24 dns ufd* 21 8 31
30 POL 888 Martyna Szpak UKS WIKING Zarzecze 157,00 35 38* 23 25 19 34 21
31 POL 107 Elżbieta Psiuk TS Kuźnia Rybnik 166,00 19 32 37* 22 33 23 37
32 POL 1532 Mateusz Kajanek KW LOK Garland Gliwice 169,00 2 39* 29 33 37 38 8
33 POL 1104 Kajetan Tokarski UKS Żeglarz Wrocław 170,00 29 26 ufd* 15 29 20 dsq
34 POL 20271 Gustaw Kowalski TS Kuźnia Rybnik 172,00 37 37 14 32 16 36 44*
35 POL 1899 Julia Szklarska UKS WIKING Zarzecze 172,00 38* 35 26 36 30 27 18
36 POL 1593 Filip Dudziński UKS Żeglarz Wrocław 172,00 26 33 19 37 39* 25 32
37 POL 120 Kacper Stęplowski KW LOK Garland Gliwice 181,00 23 36 24 26 32 40 43*
38 POL 1682 Mikołaj Farana UKŻ MORiS Pszczyna 185,00 39 40* 27 34 18 33 34
39 POL 1558 Kacper Niewiadomski KW LOK Garland Gliwice 197,00 41 34 dns* 35 34 30 23
40 POL 1693 Henryk Farana UKŻ MORiS Pszczyna 202,00 27 31 28 38 42* 39 39
41 POL 1354 Anna Chrobak KŻ Nysa 235,00 43* 42 33 42 41 41 36
42 POL 1893 Miłosz Chybiński UKS Żeglarz Wrocław 238,00 40 46* 35 39 38 46 40
43 POL 75 Zuzanna Zygmunt Jacht Klub Pogoria III 249,00 44* 44 36 40 44 43 42
44 POL 5 Maja Ferenc TS Kuźnia Rybnik 251,00 42 43 ufd* 41 40 44 41
45 POL 1019 Zofia Zmarzły Jacht Klub Pogoria III 256,00 dnc* 41 38 dnc dns 37 38
46 POL 493 Maja Kowalska UKS Żeglarz Wrocław 274,00 45 dnc* 39 43 45 dns dnc
47 POL 1801 Antoni Syrek UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SILESIA-OPTY 292,00 dnc* 45 dns dnc 43 dns dnc
48 POL 1 Tymoteusz Śliwiński SYC Zefir Drakkar Poraj 300,00 dnc* dns dnc dnc dns 45 dnc
49 POL 4 Kornel Śliwiński SYC Zefir Drakkar Poraj 302,00 dnc* dnc dnc dnc dns 47 dnc
50 POL 2 Tymon Chrobot SJK ZEFIR Drakkar 303,00 dnc* dnc dnc dnc dns 48 dnc
51 POL 0,00
52 POL 0,00
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet