Wyniki regat Sezon 2018 Logo OPTIMIST B

Puchar Safege

Mc Nr na żaglu Zawodnik Klub Pkt R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 1307 Bartosz Peczka MKŻ ŻNIN 11,00 7 1 -11 2 1
2 POL 2625 Kornelia Dobaczewska MKŻ ŻNIN 14,00 4 3 4 3 -5
3 POL 1376 Matylda Brelińska MKŻ ŻNIN 18,00 3 7 6 -8 2
4 POL 2010 Jakub Gil TKŻ TORUŃ 20,00 1 2 13 4 (bfd)
5 POL 989 Anna Gąsiorek PKM LOK POZNAŃ 20,00 2 4 3 -12 11
6 POL 1945 Zuzanna Zielińska MKŻ ŻNIN 20,00 5 -6 5 6 4
7 POL 1752 Justyna Jurkowska MKŻ ŻNIN 31,00 6 9 7 -11 9
8 POL 1778 Marcel Rumiński MKŻ ŻNIN 34,00 13 5 8 -18 8
9 POL 2634 Angelina Zubel MKŻ ŻNIN 38,00 (ufd) 10 16 5 7
10 POL 1657 SZCZEŚNIAK ZOFIA KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 40,00 -21 16 20 1 3
11 POL 1671 Hanna Rogowska TKŻ TORUŃ 41,00 8 12 15 -16 6
12 POL 143 Magdalena Laskowska PKM LOK POZNAŃ 47,00 18 8 1 -23 20
13 POL 1856 TRAM AMELIA MLKS KRNA SĘPÓLNO KRAJEŃŚKIEAJ 48,00 9 18 9 -19 12
14 POL 1772 Witold Safijan MKŻ ŻNIN 49,00 11 11 12 -20 15
15 POL 1 SZYKOWNY SZYMON MLKS KRNA SĘPÓLNO KRAJEŃŚKIEAJ 51,00 12 15 10 -17 14
16 POL 2626 Marcin Krzyżanowski YC COLUMBUS ŚWIECIE 53,00 -25 19 2 14 18
17 POL 421 Bartosz Żmudziński MKŻ ŻNIN 54,00 15 13 17 9 (bfd)
18 POL 165 CHILEWSKI STANISŁAW KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 61,00 10 17 -26 15 19
19 POL 423 KRYSPIN MACIEJ MKŻ ŻNIN 69,00 -24 21 22 13 13
20 POL 1735 Bartosz Dynia MKŻ ŻNIN 70,00 16 20 18 -26 16
21 POL 1225 Jan Lemański TKŻ TORUŃ 74,00 22 23 19 10 (bfd)
22 POL 1200 Piotr Sołtysiak TKŻ TORUŃ 74,00 17 22 14 -24 21
23 POL 1016 ŻELAZNY WAWRZYNIEC MKŻ ŻNIN 76,00 20 -28 21 25 10
24 POL 67 Hieronim Hendler TKŻ TORUŃ 76,00 14 24 -25 21 17
25 POL 1353 PIĄTKOWSKA ALEKSANDRA MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE 80,00 19 14 -27 22 25
26 POL 1759 Kalina Zalewska TKŻ TORUŃ 83,00 23 29 -30 7 24
27 POL 8455 Bogna Tłok MLKS KRNA SĘPÓLNO KRAJEŃŚKIEAJ 98,00 26 26 24 -27 22
28 POL 7 Oskar Szpręglewski YC COLUMBUS ŚWIECIE 103,00 28 25 23 -30 27
29 POL 1131 SZYMON MAŚLANKA 110,00 (dns) 30 28 29 23
30 POL 1375 JAKUB CHARASZKIEWICZ 110,00 (dns) 27 29 28 26
31 POL 1051 JANKOWSKI LEON KS ZJEDNOCZENI BYDGOSZCZ 120,00 27 (ufd) 33 32 28
32 POL 91 ZAPALSKI JAKUB MLKS KRNA SĘPÓLNO KRAJEŃŚKIEAJ 123,00 30 31 31 -33 31
33 POL 7721 BRELIŃSKI MIKOŁAJ MKŻ ŻNIN 129,00 29 (dns) dns 31 30
34 POL 1034 BARTOSZ DUDA 135,00 (dns) 33 34 ufd 29
35 POL 891 OLIWIER DYRCZ 137,00 (dns) 32 32 34 bfd
jsail.pl
© 2020 Polskie Stowarzyszenie Klasy Optimist. | powered by SailingNet